Lekarz Rodzinny Piaseczno

Medvit
Pułwska 42
05-500 Piaseczno

Pani doktor jest osobą o bardzo wysokiej kulturze osobistej. Profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Podczas wizyty jest skoncentrowana na pacjencie i jego problemie. Z czystym sumieniem polecam tego lekarza.

lekarz Dorota Jazgarska-Orzeł

05-500 Piaseczno

Bardzo dobry, kompetentny i uprzejmy lekarz. Do każdego przypadku podchodzi indywidualnie, dokładnie rozwiewa wątpliwości. Zawsze szczegółowo przeprowadza wywiad i poświęca tyle czasu ile potrzeba. Zdecydowanie polecam.

NZOZ Przychodnia Lekarska Sp. z o.o.
ul. Puławska 34
05-500 Piaseczno

Pani doktor jest fantastyczna. Umie zrozumieć człowieka jak i jego chorobę. Nigdy nie lekceważy problemu i zawsze stara się pomóc. Jej diagnozy są bardzo trafne. Polecam:)

Wiązowa 1
05-501 Piaseczno

Wspaniała pani doktor!!! Trafne diagnozy, udane leczenia, bardzo sympatyczna, dokładna i konkretna lekarz. Szkoda że nie pracuje w przychodni na cały etat.

Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Łukasz Pastwa

Internista, Kardiolog

Zagłoby 12
05-502 Piaseczno

"Krawiec medyczny " i profesjonalista .Tak wszczpił rozrusznik ,że NIC nie widać ...Brawo lekarze z Grodziska Mazowieckiego polecam uleczonym sercem.

Opinia dodana przez: Andrzej
Lekarz rodzinny Piaseczno lekarz Konrad Michalski

lekarz Konrad Michalski

05-500 Piaseczno

Przecudowny lekarz.Wspaniałe podejście do dzieci i do osób starszych. Zawsze można na niego liczyć.Naprawdę godny polecenia.

Opinia dodana przez: Karolina
Lekarz rodzinny Piaseczno dr Anna Karpińska

dr Anna Karpińska

05-500 Piaseczno

Ja również polecam Panią dr Karpińską, która opiekuje się praktycznie całą nasza rodziną, dziecmi i dorosłymi. Patrzy na pacjenta całościowo, na wszystkie jego problemy zdrowotne, a nie tylko na problem z którym w danym dniu pacjent przyszedł. Ma świetny kontakt z pacjentem.

lekarz Piotr Pietrzak

Lekarz rodzinny, Pediatra

05-500 Piaseczno

Miły, kulturalny a przede wszystkim kompetentny. Bardzo poważnie potraktował mój problem, zlecił dodatkowe badania, wizytę kontrolną. Nie mam zastrzeżeń. No może mógłby trochę głośniej mówić...

05-500 Piaseczno

Przyjechałam z synkiem na wizytę "szczepienną", okazało się jednak, że minął zbyt krótki okres od tzw. trzydniówki i nie może być zaszczepiony (o tym ile trzeba poczekać zapomniano nam powiedzieć ostatnio). Więc poprosiłam o zbadanie dziecka, bo pokasływał, miał katarek, więc żeby osłuchać- z wielką łaską Pani Dr ruszyła się z krzesła, do gardła nie raczyła zajrzeć bo "małe dzieci nie chorują na gardło". A jak wspomniałam że ma zmiany skórne na buzi i szyi i czy to może być od mleka, bo one się pojawiają i znikają właściwie od początku z tym że teraz się nasiliły to stwierdziła że "teraz to zawsze mleko winne, pewnie od suchego powietrza". Generalnie, okropna kobieta, nie polecam. Zero podejścia do dzieci, szorstka, nie uprzejma, poczułam się jak intruz który zabiera cenny czas pani Dr.

Opinia dodana przez: Magda

KB Medica Lekarska Poradnia Dietetyki Klinicznej i Sportowej
ul. Powstańców Warszawy 11B
05-500 Piaseczno

Niestety byłam na wizycie u Pani doktor w Polmedzie. Pisze niestety gdyz nie sprawdziłam opinii o tej Pani które podczas wizyty sie absolutniue sprawdziły. Oczywiscie te negatywne. Pani doktor miałam wrazenie iz leczyła jakby "za karę". Praktycznie wszystko podczas tej wizyty stanowiło problem. Zarówno uzyskanie informacji nt. choroby, wypisanie recepty czy tez skierowania którego nie otrzymałam zreszta gdyż jak to sie wyraziła Pani doktor "powinien to zrobic lekarz specjalista". Przeciez zeby zrobic podstawowoe badania krwi nie potrzeba jest wizyty u spwecjalisty tylko lekarz internista równiez moze takie badania zlecić. Chodziło tylko o podstawowe (podkreslam). Niestety w tym przypadku miałam wrazenie iz znalezienie blankietu i długopisu stanowi najwiekszy problem. Po prostu Pani doktor była nastawiona na "NIE". Podkresle iz takie badania zostały mi zlecone przez innego interniste do kitóre poszłam zaraz po wizycie u Pani Bukol-Krawczyk w tej samej placówce. Niesmak i żenada. Po co komu taki lekarz?

Opinia dodana przez: An