Lekarz Rodzinny Radom

ul.Czarnoleska 21
26-600 Radom

Wielki szacun dla Pana DOKTORA.
Inteligencja, wiedza, doświadczenie i cierpliwość - to wszystko dla pacjenta. Jestem pod wrażeniem, choć nie jednego lekarza w życiu widziałem.

Wielki szacun dla Pana DOKTORA.

Opinia dodana przez: Jerzy

"PRZYCHODNIA GOŁĘBIÓW"

Radom

Dr Pacholicki jest lekarzem ale przede wszystkim człowiekiem o wielkiej kulturze i wielkim sercu

Radom

bardzo dobry i miły lekarz,kompetentny,ludzki,leczy skutecznie,czego jestem przykładem-leczy mnie 3lata i jestem zadowolony-jedyna wada..tlumy przed gabinetem,czy ktos wie gdzie i czy przyjmuje prywatnie?? chyba najlepszy lekarz w radomiu

Opinia dodana przez: michał

Radom

Witam. Bardzo dobry lekarz. Profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam każdemu.

Marek, lat 32

Marek, lat 32

NZOZ LR SALUS AEGROTI
25 Czerwca 81

uprzejma, kompententna, dobry kontakt, odpowiada na wszystkie pytania

uprzejma, kompententna, dobry kontakt, odpowiada na wszystkie pytania

Orląt Lwowskich 5, Radom

26-600 Radom

Nie oceniam kompetencji bo się nie znam ale pani doktor miła i kontaktowa. Chyba nie widziałem lekarza z którym mogłem tak normalnie rozmawiać i nie wk..wiać się co chwile, że muszę każde słowo wyciskać. W czasie mojej poprzedniej wizyty u innego lekarza pan doktor łaskawie wypowiedział pewnie z półtora zdania. Polecam a panią doktor pozdrawiam.

Opinia dodana przez: paweł

MEDICON

26-600 Radom

Super lekarka zna się na swojej pracy a oprócz tego przemiła osoba. Polecam dla wszystkich. Po wizycie można stwierdzić że super lekarz.

Opinia dodana przez: Piotr

Londyńska 20
26-600 Radom

Pani dr jak najbardziej profesjonalna ma bardzo dobry kontakt z dziećmi nie przepisuje od razu antybiotyki ale próbuje innych sposobów zawsze byłam zadowolona, udziela informacji bez "ciągnięcia za język" także jak najbardziej polecam

Opinia dodana przez: Karolina

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Pielęgniarstwa i Rehabilitacji Sp. z o.o. - filia w Radomiu
Domagalskiego 7
26-600 Radom

Pani doktor podczas wizyty potraktowała mnie w bardzo niewłaściwy sposób, odnosi się do pacjentów bardzo chamsko i wyróżnia się brakiem kultury osobistej. jest osobą bardzo nie miłą, źle odnosząca się do pacjentów, osobiście uważam, że takie osoby nie nadają się do pracy, w której ma się kontakt z ludźmi. Stanowczo odradzam wizyty u tej pani, gdyż kosztuje ona sporo nerwów. Może i jest dobrym lekarzem, ale nie potrafi się zachować dobrze w stosunku do pacjentów.

Opinia dodana przez: Anna

lekarz Danuta Sekuła

Lekarz rodzinny, Lekarz medycyny pracy

Poradnia Centrum
ulica Warszawska 4
26-600 Radom

GODNY POLECENIA SPECJALISTA ZARÓWNO JAKO PEDIATRA I INTERNISTA.LECZY CAŁĄ MOJĄ RODZINĘ.
ŚWIETNY DIAGNOSTA- DZIĘKI PANI DOKTOR USTAPIŁY U MNIE BÓLE ŻOŁĄDKA.
MA DOSKONAŁY KONTAKT Z PACJENTEM.RZECZOWA I PROFESJONALNA.POLECAM

ŚWIETNY DIAGNOSTA- DZIĘKI PANI DOKTOR USTAPIŁY U MNIE BÓLE ŻOŁĄDKA.
MA DOSKONAŁY KONTAKT Z PACJENTEM.RZECZOWA I PROFESJONALNA.POLECAM

Opinia dodana przez: KLEO