Lekarze Lekarz rodzinny Rumia

lekarz Izabella Kusznierska-Bieńkowska

84-230 Rumia

Jestem zachwycona podejściem do pacjenta , wrażliwa , wykazuje sporo empatii ,jeśli nie jest w stanie odpowiedzieć na jakieś pytanie z wiązane z daną chorobą to uczciwie odpowiada że sprawdzi i wtedy da konkretną odpowiedź , zainteresowana swoim pacjentem życiowo , fantastyczna. Znam lekarkę kilka lat.
Opinia dodana przez: Aurelia

lekarz Lidia Łuciów

Gabinet Lekarski
Chełmońskiego 58
Rumia

Bardzo dobry lekarz. Polecam wszystkim. Uratowała mi życie. Ona jedna postawiła trafną diagnozę oraz skierowała na odpowiednie badania specjalistyczne, dzięki czemu na leczenie nie było za późno. Bylem wcześniej u innych, nic nie stwierdzali, dawali mi do zrozumienia ze jestem przeczulony. Jeszcze raz polecam panią doktor.
Opinia dodana przez: Alfred

lekarz Jolanta Krzykowska

NZOZ Nr 1
84-230 Rumia

Bardzo sympatyczna, zawsze uśmiechnięta i z poczuciem humoru. Odpowie na każde nurtujące pytanie, które jej się zada. Dokładnie zbada, jeszcze dokładniej wypyta o wszystkie objawy. Bada podmiotowo i przedmiotowo. Godna polecenia w 100 %!
Opinia dodana przez: Rozalka

lekarz Jakub Kotas

Przychodnia Ogólna POZ
Chełmońskiego 58
84-230 Rumia

Lekarz godny polecenia, interesuje się zdrowiem pacjenta, dokładnie wypytuje o wszystkie dolegliwości i zawsze dobrze doradzi. Jeśli leczenie nie wchodzi w jego zakres zawsze dobrze skieruje dalsze leczenie. Z doświadczenia co do wizyt u lekarzy z NFZ to jest pierwszy lekarz który jest zainteresowany pacjentem, porozmawia i widać, że chce pomóc. Lekarz ten przyjmuje w przychodni Biała Rzeka w Rumi.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Sylwia Maciejczyk

NZOZ RadiolologicaNet Pytlewski&Ryterski
Kombatantów 7
84-230 Rumia

Lekarz doskonały o ogromnej wiedzy. Empatyczny. Jak do tej pory ciężko jest spotkać lepszego i zaangażowanego lekarza rodzinnego. Polecam.

Małgorzata Jackiewicz

Rumia

Byłam kilka razy z synem i tej lekarki i muszę przyznać że najbardziej mi pomogła. Natomiast nie mam dobrego zdania o Pani Chladny bo skompromitowała się kiedy pokazałam morfologię syna ze szpitala z innego województwa bo trafił tam z silnymi zaparciami i anemią ocenioną przez ordynator szpitala jako złą natomiast Pani Chladny stwierdziła że są dobre te wyniki dopiero moje spojrzenie jak na... zmusiło ją do zlecenia ponownych badań krwi. ...

Magdalena Balińska

PANACEUM
Katowicka 16
84-232 Rumia

Z czego serca.. PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH RODZICÓW ABY NIE POWIERZALI W RECE tej „pani doktor” swoich dzieci... ponieważ mój syn przez nią omal nie umarł... to wlasnie pani „doktor” balinska jest opisywana w artykule pediatrą która synowi nie zleciła żadnych konkretnych badań, za każdym razem wyśmiewała moje obawy i gdybym robiła tak jak zalecała już nie milabym dziecka:( zachęcam wszystkich do przeczytania artykułu o moim dziecku. https://matkawariatka.pl/dlaczego-warto-sprawdzic-wedzidelko-u-niemowlaka-bo-moze-nie-przezyc-pierwszego-roku-zycia/
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Dariusz Przekwas

84-230 Rumia

ABSOLUTNIE nie polecam! Lekarz (?) dla którego obciążenie genetyczne nie jest żadnym wyznacznikiem. Jedyna informacja jaką był zainteresowany to ...otyłość, jak nie masz otyłości, nie ma potrzeby robienia badań na cukrzycę, mimo wielu niepokojących objawów i obciążenia genetycznego. Coś co się nazywa profilaktyką tu nie istnieje. NIE POLECAM. Daje ZERO gwiazdek!
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Agata Orłowska