Lekarze Lekarz rodzinny Sopot

Gastroenterolog, Internista

Przychodnia Lekarska Nowy Chełm Filia Sopot
23 Marca 79 A
81-820 Sopot

Pan Doktor jest bardzo empatyczny, o ogromnej wiedzy i profesjonalnym podejściu do pacjenta. Przeprowadził dokładny wywiad na podstawie którego postawił diagnozę (SIBO), zlecił dodatkowe badania i dalsze postępowanie w związku z moimi dolegliwościami. Bardzo obawiałam się gastroskopii, ale zupełnie niepotrzebnie - badanie przebiegło szybko i bezboleśnie. Szczególne podziękowania dla Pani asystującej, która mnie uspokajała przed i w trakcie. :) Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: Wiktoria

dr Agnieszka Boblewska

Lekarz rodzinny, Wizyty domowe

Centrum Medyczne "SOPMED" Sp. z o.o.
81-756 Sopot

Wspaniała lekarka, poświęcajaca czas pacjentowi. Zawsze stara się doradzić i wysłuchuje pacjenta. Bardzo dobra lekarka.
Opinia dodana przez: Julia

lekarz Janusz Mielczarek

Prywatny Gabinet Lekarski
al. Niepodległości 777 lok. 2
81-805 Sopot

Uwazam ,ze to lekarz jakich malo. Chodze do pana Doktora od lat i nie slyszalem nigdy by mnie nie przyjal. Zawsze zbadany jak nalelezy. zalecenia zawsze trafne. Zajmuje sie pacjentem jak dzieckiem. Wywiad cisnienie badanie na porzadku dziennym , kazdemu takiego lekarza polecam
Opinia dodana przez: Alojzy

lekarz Jacek Stefaniuk

Lekarz medycyny pracy, Internista

Mazowiecka 20b/6
81-862 Sopot

wspaniały lekarz,ogromna wiedza,wysoka kultura osobista, doskonałe podejście do pacjenta, serdeczny i bardzo przyjazny człowiek, swietny diagnosta z całego serca dziękuję za opiekę nad moim tatą. ewa matysek
Opinia dodana przez: ewa Matysek

lekarz Wacław Nahorski

Internista, Lekarz medycyny transportu

Al. Niepodległości 771
81-838 Sopot

Zdecydowanie polecam Pana doktora. Musiałem poddać się gastroskopi. Badanie jest wyjątkowo nieprzyjemne. Jednak podejście Pana doktora do pacjenta jego wyjątkowa uprzejmość i fachowość pozwoliła mi to jakoś znieść.
Opinia dodana przez: Gregin
Pacjentką Pani doktor Magdaleny Babińskiej jestem od kilku lat, za każdym razem wzrusza mnie postawa Lekarza i Człowieka prze duże L i C. Ogromna wiedza, cierpliwość, wnikliwe wysłuchanie pacjenta, badanie, wywiad lekarski i ogromna empatia i troska o stan zdrowia swoich podopiecznych. Pani doktor jest wzorem dla wielu z branży służby zdrowia. Co bym nie napisała to i tak będzie za mało. Po prostu DZIĘKUJĘ :)
Opinia dodana przez: Julitta

lekarz Roswita Reiwer

MEDICUS S.C.
Al.Niepodleglosci747/1
81-840 Sopot

beznadziejny lekarz - ona jak i jej córka, która nie podejmie decyzji bez konsultacji telefonicznej z mamusią... brak jakichkolwiek skierowań do badań, jedynie odpłatnie. Nadaje się tylko i wyłącznie do leczenia kataru, dlatego można liczyć na wizytę w jej gabinecie bez oczekiwania.
Opinia dodana przez: mirek112

lekarz Edward Wojciechowski

Bolesława Chrobrego 6/8
81-759 Sopot

Kompetencje dość wysokie. W pierwszych kontaktach dość trudny. Im dłużej zajmuje się pacjentem tym komunikacja interpersonalna lepsza

lekarz Maria Raatz

Oddział dzienny psychiatryczny
al. Niepodległości 748/2
81-840 Sopot

NIE POLECAM! Kobieta umawiająca telefonicznie spotkania jest opryskliwa i chamska. Najpierw była miła, spoko gadka, że mam przyjść w poniedziałek od 9 rano, na pewno zostanę przyjęta. Gdy dopowiedziałam, że chodzi mi o zaświadczenie do szkoły (za które prywatnie normalnie zapłacę kilkadziesiąt zł) nagle diametralna zmiana zachowania. Darła się na mnie dobre 5 minut póki się nie rozłączyłam, że (w skrócie) pani dr na pewno mnie nie przyjmie, nie ma ...
Opinia dodana przez: Natka

dr Ii Golnau

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "BRODWINO"
Kolberga 7
81-881 Sopot

Masakra! Bardzo opryskliwa i nie uprzejma. Pytanie czemu jest cudownym lekarzem, uprzejmym, kompetentnym w ramach pakietu ubezpieczenia PZU?

lekarz Iwona Piotrowska-Tryba

A.B.C." Family Med."Sp.zo.o
Małopolska 11/1
Sopot

Lekarz nie przyjemna, zupełnie nie zainteresowana pacjentem, brak wiedzy i kompetencji, nie polecam!!!! Może wręcz zaszkodzić!
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Małgorzata Kwiatek

Przychodnia specjalistyczna
Jana z Kolna 16
81-741 Sopot

Pani doktor bez empatii .Zablokowała mi miejsce pracy bez zasadna wymówka.Zmiane ,która mam od kilkudziesieciu lat kazała najpierw skonsultować z lekarzem pierwszego kontaktu,potem było za mało to z pumologiem sugerując, że mam iść prywatnie,na końcu stwierdziła, że TK z opisem.Było to nie racjonalne wykonać w ciągu 7 dni,bo od 1 września miałam rozpocząć pracę.Zdjecia rtg ,które były z opisem ,że to stara zmiana i nic się nie zmienia(dodam ,że mam ...
Opinia dodana przez: Dorota

dr n. med. Maria Starnawska

Lekarz medycyny pracy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "BRODWINO"
Kolberga 7

Bitwy pod Płowcami 63/65
81-731 Sopot

lekarz Piotr Woźniak

Lekarz medycyny ratunkowej

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Miejska Stacja Pogotowia Ratunkowego z Przychodnią w Sopocie
ulica B. Chrobrego 10
81-756 Sopot