Szczecin Lekarz Rodzinny

PORTOWY SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
ul. Energetyków 2, 70-656 Szczecin
Szczecin

Bardzo kompetentna, miła, uprzejma, w razie potrzeby przyjmuje pacjentów poza kolejnością jako dodatkowo zarejestrowanego pacjenta. Potrafi pomóc w każdej sytuacji, kieruje do specjalisty, zleca wykonywanie badań w celu ustalenia przyczyny choroby. Gorąco polecam Panią Iwonę Mechowską jako lekarza rodzinnego. Leczy od 3-ch lat mojego męża, który również jest zachwycony jej wyrozumiałością i podejściem do każdego pacjenta. Grażyna

Opinia dodana przez: Grażyna

prywatna praktyka
Maciejowicza
71-012 Szczecin

Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek.
Wzorzec lekarza pierwszego kontaktu!

W każdym przypadku wnikliwie bada, doradza specjalistów. Zna historię pacjenta, troszczy się o rodzinę.

Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek.
Wzorzec lekarza pierwszego kontaktu!

Opinia dodana przez: Krzysztof

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ MAJOWE
Zofii Nałkowskiej 14
70-785 Szczecin

Lekarz z powołania,nic dziwnego ze zostala wybrana aniolem medycyny każdemu pacjentowi poswieca tyle czasu ile wymaga.A nie jak u innych wszedl i wyszedl.

Opinia dodana przez: Ewa

ul. Szafera 24a
Szczecin

Bardzo dobry lekarz, ciepły i kompetentny. Prawdziwa lekarz rodzinna.Nie skąpi na wypisywaniu skierowań.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDIKA" Usługi Medyczne Sp. z o.o. - Filia: Szczecin ul. Staromłyńska
Staromłyńska 21/26
70-561 Szczecin

Pani Elżbieta jest bardzo porządnym lekarzem, podchodzi do pacjenta indywidualnie, okazując troskę i szacunek. Takich lekarzy potrzeba więcej.

Centrum Rehabilitacji Terapia
Powstańców Wielkopolskich 66-68
70-111 Szczecin

Zdecydowanie polecam- ciepły, troskliwy, kompetentny profesjonalista . Wizyty domowe bez problemu można umówić.

Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Jadwiga Półchleb

Wizyty domowe, Anestezjolog

WIZYTY DOMOWE-dzieci ,dorośli,zaawansowane choroby nowotworowe

Szczecin

Wizyty Pani Dr są konkretne,fachowe i punktualne .Bardzo dobry kontakt , porozmawia i wytłumaczy zagadnienia dotyczące choroby i leczenia.POLECAM

Krzemienna 42b
Szczecin

Niesamowicie ciepła i cierpliwa osoba, wszystko wytłumaczyła, nie używała jakiś nieznanych medycznych słów tylko wszystko prostymi słowami. Badanie dokładnie, ocena znamion w dermatoskopie, na pytania odpowiedziała i jasne zalecenia. Bardzo polecam!

Opinia dodana przez: pacjentka

Piramowicza Grzegorza 11b
71-157 Szczecin

Cała rodzina w Szczecinie jest pod opieką pani Doktor, podchodzi do pacjenta z wielkim zaangazowaniem i empatią

lekarz Renata Duchnik

Lekarz rodzinny, Pediatra

Częstochowska 4/13
70-121 Szczecin

Z czystym sumieniem mogę polecić panią doktor Duchnik. Doskonały specjalista i bardzo miła pani. Super podejście do dzieci Nigdy się nie zdarzyło żeby nas nie przyjęła pomimo to że było już dawno po godzinach pracy. To prawdziwy lekarz z powołania.

Opinia dodana przez: Tato Nataszki