Lekarze Lekarz sportowy Gdańsk

Lekarz medycyny estetycznej, Otolaryngolog

Centrum Medyczne POLMED
ulica Startowa 1
80-461 Gdańsk

Super lekarz,rzadko można spotkać lekarza z tak miłym indywidualnym podejściem do pacjenta.To prawda,wszystko co robi dogłębnie tłumaczy,sympatyczny,delikatny,super diagnosta.Nic dodać nic ująć -właściwy człowiek na właściwym miejscu.Szacun
Opinia dodana przez: barbara
{'id': 22130, 'name': u'Gda\u0144sk'} Gastroenterolog
                                       lek. med. Tomasz Nowak

lek. med. Tomasz Nowak

Gastroenterolog, Internista

GastroDent Gabinet Gastroenterologiczny z Pracownią Endoskopową Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Tomasz Nowak
Cietrzewia 15
Gdańsk

Pan Doktor jest bardzo empatyczny, o ogromnej wiedzy i profesjonalnym podejściu do pacjenta. Przeprowadził dokładny wywiad na podstawie którego postawił diagnozę (SIBO), zlecił dodatkowe badania i dalsze postępowanie w związku z moimi dolegliwościami. Bardzo obawiałam się gastroskopii, ale zupełnie niepotrzebnie - badanie przebiegło szybko i bezboleśnie. Szczególne podziękowania dla Pani asystującej, która mnie uspokajała przed i w trakcie. :) Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: Wiktoria

lekarz Małgorzata Ogint

Mierosławskiego 2
80-430 Gdańsk

Polecam, zawsze mogłem liczyć na Panią doktor, nawet w nagłych przypadkach udało jej się przesunąć wizytę i znaleźć dla mnie czas.
Opinia dodana przez: Paweł

Janusz Milewski

Lekarz medycyny pracy, Laryngolog

Gabinet lekarski
80-305 Gdańsk

Taki fachowiec to rzadkość w dzisiejszych czasach. Pierwszy laryngolog (a było ich z 5), który nie zbagatelizował choroby. Pan doktor przeprowadził rzetelny wywiad na pierwszej wizycie. Skierował na dodatkowe badania. Dokładnie wytłumaczył opis wyników. Przy tym życzliwy i kompetentny. Nie przepisuje na ślepo leków, które tylko maskują chorobę. Po wielu latach, w końcu dowiedziałam się co mi dolega i zostałam pokierowana na dalsze leczenie.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Zofia Babińska

ul. Legendy 31
80-180 Gdańsk

Witam serdecznie. Pani Doktor Babińska jest moim lekarzem rodzinym od paru lat. To wspaniała lekarka, która umie wysłuchać pacjenta, poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzebuje, jest zawsze wyrozumiała, zawsze potrafi dać usmiech pacjentowi. Można przy Pani Doktor się czuć swobodnie i wiedzieć że zawsze pomoże, to bardzo kompetentny lekarz. A co najważniejsze z powołania. Po każdej wizycie obiecywałam sobie, że muszę tu napisać, więc piszę bo takich ludzi - lekarzy, ...
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Danuta Skoczyńska-Olejarczyk

LUX MED
Al. Zwycięstwa 49
80-207 Gdańsk

Lekarz z powołania a do tego przemiła i ciepła osoba. Cała moja rodzina jest pod opieką Pani doktor już od 8 lat. Diagnozy trafne. Antybiotyk tylko kiedy bezspornie niezbędny. Fachowiec w każdym calu.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Leon Staniewicz

Lekarz medycyny pracy

Uphagena 8 (Poradnia Visus)
80-237 Gdańsk

Cudowny, wspaniały lekarz. Kompetentny, uprzejmy i dowcipny . Polecam każdemu!!!!!!

lekarz Janusz Mielczarek

Internista, Lekarz rodzinny

NZOZ Poradnia Specjalistyczna "REMED+LECTUS"
ulica Wałowa 27
80-858 Gdańsk

Uwazam ,ze to lekarz jakich malo. Chodze do pana Doktora od lat i nie slyszalem nigdy by mnie nie przyjal. Zawsze zbadany jak nalelezy. zalecenia zawsze trafne. Zajmuje sie pacjentem jak dzieckiem. Wywiad cisnienie badanie na porzadku dziennym , kazdemu takiego lekarza polecam
Opinia dodana przez: Alojzy

lekarz Agnieszka Sirocka

Lekarz rodzinny

Przychodnia Lekarska "Jasień" Przychodnia "Na Wzgórzu"
Jaworzniaków 37
80-180 Gdańsk

Doktor Agnieszka jest lekarzem z powołania, wysłucha przebada jak potrzeba to skieruje na badania.Jest bardzo miła, sympatyczna i jak potrzeba to porozmawia wytłumaczy.Bardzo szanuje doktor Agnieszka i chętnie przyjeżdżam do pani Agnieszki na wizytę.
Opinia dodana przez: Ryszard

lekarz Marina Morskaya

Startowa 1/gab.14
80-461 Gdańsk

Moja kochana pani doktor...przemila nie ma problemu z niczym ...mozna porozmawiac pytac zawsze odpowie na pytania pocieszy i skieruje gdzie trzeba....
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Marianna Tumasz

NZOZ "PRZYCHODNIA WASSOWSKIEGO"
Wassowskiego 2
80-225 Gdańsk

Kompetentna, sympatyczna i z empatią podchodzi do pacjenta. Wszystko wytłumaczy i poświęca tyle czasu ile trzeba.Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Iwona Biernacka

Przychodnia Morena
ul Jaśkowa Dolina 105
80-126 Gdańsk

Wspaniała Pani doktor. Kompetentna, świetnie tłumaczy, serdeczna, przemiła. Chodzę od kilku lat, i żałuję że nie chodziłam wcześniej. Jak dla mnie lekarz których już niestety brakuje - z powołaniem i sercem. Pozdrawiam Pani Iwonko.
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Magdalena Dębska

Chełmińska 117
80-299 Gdańsk

Jest świetnym lekarzem. Nigdy niczego nie bagatelizuje, martwi się o pacjenta jakby był kimś z najbliższej rodziny. Chodź wie że jest na korytarzu długa kolejka to i tak wysłucha Cię do końca. Jest naprawdę lekarzem z powołania.
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Ewa Sosińska

Internista, Lekarz medycyny pracy

Derdowskiego 8 lok. 3
80-319 Gdańsk

Bardzo dobry lekarz polecam wszystkim. Pani doktor leczyła moich rodziców , dziadków i podejmowała dobre diagnozy zawsze stan zdrowia się poprawiał.
Opinia dodana przez: Danka

lekarz Mariusz Pona

Lekarz medycyny ratunkowej, Chirurg ogólny

Medyczne Laboratorium Diagnostyczne Gdańsk
Nowe Ogrody 1-6
80-803 Gdańsk

Bardzo dobry lekarz kompetentny wybitny specjalista otwarty trafne diagnozy . Leczył moje córki i zawsze w pełni zadowolenie oraz skutecznie pomagał jako pediatra i chirurg
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Anna Klein

Walecznych 10/27
80-513 Gdańsk

Doświadczony lekarz, bardzo profesjonalne podejście do pacjenta i trafne diagnozy, co w leczeniu ma istotne znaczenie. Zdecydowanie, lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: jolero64

lekarz Magdalena Piwakowska

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Centrum Medycyny Rodzinnej Suchanino"
ulica Beethovena 22a
80-171 Gdańsk

Nareszcie mieliśmy wspaniałą lekarkę , która zawsze trafiła w "sedno" choroby czy złego poczucia. Zaleciła odpowiednie lekarstwa, pocieszyła i zawsze miała czas jeżeli pacjentowi zdarzyło się przyjść poza kolejką. Niestety.... nie wiemy dlaczego już do końca roku nie będzie Jej u nas.
Opinia dodana przez: Waldemar

lekarz Dorota Kotulak

Płocka 1a lok. 4
80-180 Gdańsk

Bardzo dobry lekarz trafna diagnoza idealnie dobrane leki do tego słucha pacjenta doradza .Na koniec życzy dużo zdrowia .
Opinia dodana przez: Bozrna

lekarz Alicja Lisowska

medycyna pracy
Bacha 46
80-171 Gdańsk

Nic dodać, nic ująć. Wspaniały lekarz. Takich nam brakuje. Wizyta umówiona bez problemów, rozmowa podczas wywiadu bardzo rzeczowa i konkretna. Badania szczegółowe, atmosfera przyjazna. Pani doktor wyraźnie wykazuje zainteresowanie pacjentem i nie traktuje go jak klienta. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Grzegorz