Lekarz Sportowy W Okolicach Grabów Nad Prosną

Chirurg dziecięcy, Lekarz sportowy

SP ZOZ Wieluń
Szpitalana 16
Wieluń

Serdecznie polecam! Profesjonalizm na najwyższym poziomie, lekarz godny zaufania i godny polecenia, a przy tym bardzo miły i bardzo cierpliwy!

Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Arkadiusz Kuranda

Lekarz sportowy, Ortopeda

UNI-DENT sc.
ulica Sieradzka 56
Wieluń

Bardzo dobry fachowiec, przeprowadził dokładne badanie w tym usg, prostymi słowami objaśnił przyczynę problemu, poinformował o możliwych sposobach leczenia. Doradził najlepszy sposób, który już przynosi efekty. Bark po raz pierwszy od kilku miesięcy nie boli i nie budzi w nocy

Opinia dodana przez: Grazyna

max-med
11 listopada 26
Konin

Bardzo niemiła lekarka. Niesympatyczna, dzieci traktuje jak w obozie. Takiego lekarza jeszcze nie spotkałam. Odradzam

lekarz Jolanta Siwek

Lekarz rodzinny, Lekarz sportowy

Przemysłowa 11
Ostrzeszów

jestem niezadowolona,byłam i pewnie będę, chyba, że zdarzy się cud.Pani niemiła,nie słucha pacjenta, humorzasta, bez absolutnego podejścia do dzieci(miało być szczerze, to jest)

Opinia dodana przez: wiki-riki

Przygodzice