Lekarze Lekarz sportowy Jastrzębie-Zdrój

lekarz Zbigniew Chmiel

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ZDROWIE Sp. z o.o.
Łowicka 4
44-335 Jastrzębie-Zdrój

Super lekarz, wszystko powie na temat choroby. Jest bardzo uprzejmy oraz uśmiechnięty ma ogromną wiedzę. Bardzo polecam

lekarz Ewa Lechwar-Kołoczek

Lekarz medycyny pracy, Internista

Fundacja Ochrony Zdrowia i Pomocy Społecznej w Jastrzębiu-Zdroju Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica Górnicza 44
44-335 Jastrzębie-Zdrój

Pani Ewa Lechwar Kołoczek jest bardzo dobrym lekarzem. Ma profesjonalne podejście do pacjenta, umiejętnie i cierpliwie wszystko tłumaczy. Ma bardzo dużą wiedzę, dokładnie analizuje wyniki leczenia. Jest miła i uprzejma w stosunku do pacjenta. Jak leczyć się to tylko u Pani doktor. Bardzo polecam. Ryszard Korzeniewski.
Opinia dodana przez: Ryszard Korzeniewski

lekarz Józef Danek

Lekarz medycyny ratunkowej, Anestezjolog

Chlebowa 14
44-337 Jastrzębie-Zdrój

Kiedy pierwszy raz trafiłam z córka do Pana doktora byłam w dużym szoku że można mieć takie podejście do dziecka - rozmawiał z dZieckiem jak równy z równym, bardzo dokładnie przebadal, obejrzał, leki dobrane w taki sposób żeby w możliwie najlepszy sposób zadziałały a jak najmniej obciazaly brzuszek, z drugim krasnalem również korzystamy z pomocy Pana doktora. Jak dla mnie najlepszy!

lekarz Mieczysław Prudel

Lekarz sportowy

NZOZ Salus sp. z o.o.
Wrocławska 12a
Jastrzębie-Zdrój

Super,super.Pan doktor jest bardzo kompetentny i bardzo kontaktowy w rozmowie z pacjętem. Byłem bardzo zszokowany podejściem Pana doktora do moich problemów zdrowotnych i dalszego sposobu leczenia.
Opinia dodana przez: Józef

lekarz Jolanta Wełna

Puls
44-335 Jastrzębie-Zdrój

Ludzkie podejście, nie traktuje pacjenta jako zło konieczne. Super człowiek, super lekarz.

lekarz Andrzej Warlewski

Jastrzębie-Zdrój

Nie poznalem nigdy lepszego lekarza - Pan doktor jest bardzo uprzejmy, kulturalny, stara się przepisywać tańsze odpowiedniki leków (jeśli takie istnieją dla danej dolegliwości) do tego zawsze się interesuje pacjentami - idealny lekarz rodzinny zdecydowanie najlepszy w Jastrzębiu Zdroju i okolicach - a wiem co mówię bo miałem do czynienia z kilkoma różnymi lekarzami - albo byli nieuprzejmi, , bądź też nie chcieli przepisywać skierowań na badania - wszystko to ...
Opinia dodana przez: Bartek

lekarz Mieczysław Pruel

Ortopeda, Lekarz sportowy

Szpital wojewódzki
Jana pawła 2
44-335 Jastrzębie-Zdrój

Lekarz z prawdziwego zdarzenia ,człowiek godny polecenia dla którego pieniądze nie są najważniejsze ale zdrowie człowieka.Wspaniały człowiek.

dr Paweł Warchałowski

Jastrzębie-Zdrój

Bardzo miły lekarz. Cierpliwie wysłucha i wszystko wytłumaczy. Zleca potrzebne badania. Ma w gabinecie regał z książkami z różnych dziedzin medycznych, więc wciąż się dokształca. Polecam pana doktora.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Grzegorz Gołebiewski

Puls
44-335 Jastrzębie-Zdrój

Doktor jest uprzejmy ale stanowczo tłumaczy stan zdrowia i leczenie. Dba o profilaktykę. Poprzedni wpis z opinią o lekarzu traktowałbym jako duże nieporozumienie i zły humor pacjenta. Mnie poświęcił kilka minut ale było rzeczowo i konkretnie z przeprowadzonym badaniem. Aha za drzwiami było ze 20 pacjentów i późna pora.

lekarz Andrzej Ryszczyk

Internista, Lekarz rodzinny