Lekarz Sportowy

dr n. med. Tomasz Grzelewski

Alergolog dziecięcy, Alergolog

"Centrum Medyczne Szpital Świętej Rodziny'''' Sp. z o.o.
ulica Wigury 19
90-302 Łódź

Koszt wizyty 80 zł za dwójkę dzieci.

Koszt wizyty 80 zł za dwójkę dzieci.
Bardzo dobry lekarz :)). Zaangażowany w swoją pracę. Widać, że praca jest jego pasją. Leczę dwójkę moich dzieci (4 i 5 lat), które od urodzenia bardzo chorowały i to zawsze ON "wyprowadził" je z ciężkiego stanu bez konieczności leczenia szpitalnego. Początkowo broniłam się przed leczeniem dzieci prywatnie, teraz wspominając początki boję się chodzić do innych lekarzy. Jako jedyny przeprowadził dokładne badania krwi i alergiczne w celu znalezienia powodu częstych chorób dzieci. Podane przez niego lekarstwa szybko przyniosły pozytywny rezultat. Dzieci coraz rzadziej chorują a zwykłe przeziębienia nie kończą się zapaleniem płuc. Roztargniony raczej nie...może zbyt wiele obowiązków i pacjentów :))

Wolny termin: jutro o 18:00. Sprawdź inny.

lek. med. Katarzyna Szymczak

Pediatra, Lekarz sportowy dzieci

CENTRUM PEDIATRYCZNE "PINOKIO"
UL. JANA Z KOLNA 1 S 3-4
83-300 Pruszcz Gdański

bardzo dobry pediatra, skromna nie jest może elegancka i wypacykowana jak
dr bałanda a tak samo madra i skuteczna, polecam.

bardzo dobry pediatra, skromna nie jest może elegancka i wypacykowana jak
dr bałanda a tak samo madra i skuteczna, polecam.

Wolny termin: 28 Maj o 16:00. Sprawdź inny.
Lekarz sportowy Łódź dr n. med. Paweł Denys

dr n. med. Paweł Denys

Lekarz sportowy, Ortopeda

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Śródmieście, Łódź

Bardzo dobry fachowiec, wie co robi. Długie lata praktyki przekładają się na skuteczność leczenia. Zdecydowanie polecam.

Lekarz sportowy Kraków lek. med. Jan Paradowski

lek. med. Jan Paradowski

Lekarz sportowy, Ortopeda

ul. Karola Szymanowskiego 4/8

Pan doktor to naprawdę lekarz z powołania. Pomógł mi z moimi problemami, z którymi inni lekarze nie mogli sobie dać rady. Pozdrawiam

Opinia dodana przez: Jaremma

lekarz Krzysztof Ptak

Lekarz sportowy, Lekarz rehabilitacji ruchowej

Centrum Rehabilitacji i Medycyny Przeciwstarzeniowej
Polarna 15
Bielsko-Biała

Bardzo mily i uprzejmy lekarz. A gabinet na ul. polarnej jest prześliczny i co najwazniejsze czysty! Swietny nowiutki sprzet. Mily personel.
Ceny tez dobre. Zdecydowanie najlepszy gabinet . Najlepszy lekarz jakiego w życiu poznalam i największe efekty zabiegow

lekarz Wojciech Strokowski

Chirurg ogólny, Lekarz sportowy

ulica Zdobywców Wału Pomorskiego 3/5
78-600 Wałcz

Wspaniały specjalista,kompetentny,uprzejmy. Lekarz z powołania,świetne podejscie do pacjenta. W pełni zasłużone 5 gwiazdek. Polecam:-)

dr n. med. Tadeusz Jędrzejczyk

Lekarz sądowy, Lekarz sportowy

Gliwice

bardzo dobry, podchodzący z sercem do pacjenta, wysoka kompetentność, cierpliwość, b.dobre wyniki leczenia

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MADA-MED"
Wolności 109
41-500 Chorzów

Świetny diagnosta.Z ekg potrafi odczytać niemal wszystko i wskazać na występowanie chorób współistniejących. Przy tym jest cierpliwy.

Piekary Śląskie

Bardzo sympatyczny lekarz, inteligentny człowiek, rzetelny, zainteresowany pacjentem i wynikami jego badań. Gorąco polecam

mgr Dariusz Apczyński

Fizjoterapeuta, Lekarz sportowy

Medycyna Fizykalna i Rehabilitacja
Skrzetuskiego 2 b /23
20-628 Lublin

Wspaniały terapeuta i człowiek,skuteczny rehabilitant i masażysta,polecam go wszystkim i dziękuję za skuteczną terapię i opiekę medyczną.Zbyszek K.