Filtruj terminy

Filtruj oceny

Ocena ogólna
Wyczyść

Lekarze Lekarz sportowy Knurów

lekarz Dariusz Twardawa

Prywatny gabinet okulistyczny
Szarych Szeregów 3
44-194 Knurów

Pierwszy od wielu lat lekarz, którego miałem szczęście trafić, mający wiedzę jak osłuchiwać prawidłową (u mnie nieprawidłową) pracę serca. A mając wiele razy problemy z układem oddechowym, osłuchiwało mnie wiele lekarzy. A na badaniach okresowych trafiłem na dr. Dariusza, który skierował mnie do kardiologa z wadą zastawki. Lekarz z powołania!
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Marek Kentnowski

Przychodnia Rejonowa Nr 4
Dworcowa 38a
44-190 Knurów

Leczę się w Gliwicach i są tam wspaniali lekarze,prawdziwi z powołania,którzy walczą o każdego swojego pacjenta.Pan doktor z pewnością jest w ich gronie. Miły,spokojnie i wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania.Nie spieszy się,poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba. Duże brawa,oby każdy lekarz był taki a leczenie byłoby przyjemnością.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Krzysztof Stanek

Przychodnia
Dworcowa 4
44-190 Knurów

Lekarz godny polecenia dobrze leczy.Nigdy się na nim nie zawiodłam szkoda że nie ma więcej takich lekarzy.Sto lat panie doktorze

dr Grażyna Gliklich

Lekarz rodzinny

Przychodnia nr 5
Niepodległości 8
44-190 Knurów

Pani Doktor bardzo kompetentna, zawsze z wizyty byłem zadowolony. Lekarz wychodził z inicjatywą, zadawał pytania, tłumaczył co się dzieje, dlaczego i jak przebiegać będzie leczenie. Co do sytuacji z kwarantanną - nie znamy jej szczegółów. Warto wstrzymać się z oceną i głupimi komentarzami do wyjaśnienia sprawy niż jak barany atakować bez jasnego obrazu.
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Katarzyna Holona-Musioł

Lekarz medycyny pracy, Internista

Przychodnia nr 5
Niepodległości 8
44-190 Knurów

Polecam Panią Katarzynę Holona-Musioł Od 4 lat chodziłam do przychodni do innych lekarzy z różnymi dolegliwościami każdy z nich traktował mnie jak jakąś histeryczkę kazał zmienić tryb życia, odżywianie więcej snu itp. Nie wspomnę o lekach jakie dostawałam. W końcu po 4 latach udało zdiagnozować się chorobę która wykańczała mnie przez tyle lat. Przez przypadek trafiłam do Pani Kasi bo akurat do Pani doktor było miejsce. Na wizycie zostałam wysłuchana ...
Opinia dodana przez: Patrycja
Pani doktor bez tracenia czasu zbadała mnie, zleciła konsultację z lekarzem specjalistą, dała skierowanie na odpowiednie badania, wypisała leki oraz tłumaczyła rzeczowo co, jak i dlaczego. Moim zdaniem tak powinny wyglądać wizyty u lekarza pierwszego kontaktu. No, może nieco więcej uśmiechu czy jakiegoś rozluźnienia atmosfery by się przydało, ale profesjonalizmu nie mogę odmówić. Pozdrawiam!
Opinia dodana przez: Kajetan

Ewa Czambor-Książek

Knurów

Porównując Panią dr. Do reszty lekarzy, którzy pracują w tej przychodni ,stwierdzam że ma najwyższe z nich kompetencje i może dlatego jest szefową tej placówki. Jest osobą z którą trzeba spokojnie rozmawiać o swoich problemach , zadawać pytania to na wszystkie chętnie odpowie i zaradzi problemowi jaki występuje. Trzeba wziąć pod uwagę że to jest ośrodek zdrowia GÓRNICZY tzn; że samych górników jest chyba 2 Może 2,5 tyś do obsłużenia ...

lekarz Tomasz Niemkiewicz

Przychodnia Rejonowa Nr 2