Lekarz Sportowy W Województwie: Lubelskie

Fizjoterapeuta, Lekarz sportowy

Medycyna Fizykalna i Rehabilitacja
Skrzetuskiego 2 b /23
Lublin

Wspaniały terapeuta i człowiek,skuteczny rehabilitant i masażysta,polecam go wszystkim i dziękuję za skuteczną terapię i opiekę medyczną.Zbyszek K.

lekarz Marcin Kolasa

Lekarz sportowy

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
Lublin

Świetny specjalista, fachowy i zabawny zarazem - nawet na sali operacyjnej potrafi rozładować sytuację :) szczerze mogę go polecić każdemu pacjentowi.

lekarz Zenon Góra

Lekarz sportowy, Ortopeda

Gabinet lekarski

Janów Lubelski

kometentny fachowiec w swojej dziedzinie wnikliwy diagnosta i wpaniały człowiek profesjonalista gorąco polecam

mgr Marcin Kwiatkowski

Lekarz sportowy

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
Lublin

Badanie i wydanie orzeczenia przebiega sprawnie bez zbędnych formalności. Pan miły i baardzo gadatliwy. Pozdrawiam :)