logopeda dziecięcy bielsko-biała

Logopeda dziecięcy

Usługi Logopedyczne i Edukacyjne Joanna Pieczykolan
Zgody 3/12
Bielsko-Biała

Rewelacja!!! Fantastyczny kontakt z dzieckiem, ciepła, profesjonalna, polecamy w 100%!!!!!

mgr Irena Jąder

Logopeda dziecięcy   (+1 więcej)

Bielsko-Biała

Dzień dobry ... Chciałam ostrzec wszystkich rodziców , którzy się wybierają do logopedy - specjalisty ,ta pani doktor jest osobą niekompetentna i nie powinna pracować z dziećmi . Mój brat chodził do tej pani doktor przez przeszło rok czasu i zawsze słyszeliśmy , że nie ma żadnej poprawy mimo ,że maluch miał 5lat i nic nie mówił ... Gdy poszedł do pszeczkola integracyjnego okazało się że ma afazje motoryczna i potrzebna jest prawdziwa pomoc a nie tylko udawać że się pracuje albo tylko się bawić z dZieckiem ..
A poza tym mały musiał być sam z nią w pokoju bo niby mama to rozpraszala. A CO SIE DZIALO ZA DRZWIAMI TO NIKT NIE WIEM A MALY A PRZECIEŻ NIE POWIE .Naprawdę się zastanówcie jako rodzice

Opinia dodana przez: Anna