Logopeda Dziecięcy W Okolicach Grodzisk Wielkopolski

mgr Aneta Szymczak-Pawlak

Gabinet logopedyczny Aneta Szymczak-Pawlak
Plewiska
Poznań

Polecam. Synek z utęsknieniem wyczekuje kolejnego spotkania z panią Anetą, efekty są widoczne pomimo krótkiego czasu uczęszczania na terapię

Opinia dodana przez: Gosia

Beata Wolnowska

Saperska 93
61-493 Poznań

Wspaniała osoba! Prowadzi mojego synka od roku- wcześniej byliśmy u kilku innych specjalistów ale żaden nie podszedł tak całościowo do problemu, jak Pani Beata.w końcu wiem, jak pracować z dzieckiem i widzę ogromne postępy.
polecam!

Psychoterapeuta, Logopeda dziecięcy

Centrum Tomatisa
os. Piastowskie 36/1
61-151 Poznań

Podejście indywidualne, mieliśmy własny pokój podczas terapii. Dzieci miło spędziły czas a efekty już zauważyliśmy. U syna – bardziej płynnie czyta,nie denerwuje się już przy tym, rozumie tekstu. Już od jakiegoś czasu nie ma bóli głowy które kiedyś miał dość często. U córki poprawiła się mowa – teraz już prawie się "nie zacina". Syn ma epilepsję, ale mógł mieć leczenie w Tomatisie, nie było to przeciwwskazaniem. Jedno dziecko miało darmowy I etap leczenia.

mgr Magdalena Leszczuk-Rugała

Storczykowa 12/3
Komorniki

Przede wszystkim trafna diagnoza, indywidualne podejście, brak szufladkowania. Bardzo dobry kontakt z dzieckiem, bez pośpiechu, z mega dużą cierpliwością.

Profesjonalizm u Pani Magdy widać po wiedzy jaką posiada - tzn. powiedziała jak karmić dziecko, jak się z nim komunikować (autyzm) i jakie badania zrobić, by terapia odniosła skutek. Badania potwierdziły wstępną diagnozę, karminie terapeutyczne poprawiło komfort syna, a wprowadzenie piktogramów do komunikacji okazało się strzałem w dziesiątkę!
Z niecierpliwością czekamy na powrót Pani Magdy z urlopu macierzyńskiego.

Opinia dodana przez: Maciej

mgr Aneta Kiepiela-Koperek

Widłakowa 13/2
61-680 Poznań

bardzo dobra pani logopeda,nauczyła moją ośmioletnią córkę wymawiać poprawnie literkę R .Godna polecenia.