Logopeda Dziecięcy W Okolicach Oborniki

mgr Aneta Szymczak-Pawlak

Gabinet logopedyczny
Plewiska
Poznań

Polecam. Synek z utęsknieniem wyczekuje kolejnego spotkania z panią Anetą, efekty są widoczne pomimo krótkiego czasu uczęszczania na terapię

Opinia dodana przez: Gosia

Beata Wolnowska

Saperska 93
Poznań

Wspaniała osoba! Prowadzi mojego synka od roku- wcześniej byliśmy u kilku innych specjalistów ale żaden nie podszedł tak całościowo do problemu, jak Pani Beata.w końcu wiem, jak pracować z dzieckiem i widzę ogromne postępy.
polecam!
Joanna- mama Kuby

mgr Sylwia Wruk

Chodzież

Witam

Witam
Pani Sylwia jest bardzo miłą i kompetentną logopedką. Ma super podejście do dzieci polecam wszystkim! Moj synek zrobił duże postępy mimo ciężkiej choroby. Pozdrawiam

Centrum Tomatis

Logopeda dziecięcy, Neurolog dziecięcy

Centrum Tomatisa
os. Piastowskie 36/1
Poznań

Podejście indywidualne, mieliśmy własny pokój podczas terapii. Dzieci miło spędziły czas a efekty już zauważyliśmy. U syna – bardziej płynnie czyta,nie denerwuje się już przy tym, rozumie tekstu. Już od jakiegoś czasu nie ma bóli głowy które kiedyś miał dość często. U córki poprawiła się mowa – teraz już prawie się "nie zacina". Syn ma epilepsję, ale mógł mieć leczenie w Tomatisie, nie było to przeciwwskazaniem. Jedno dziecko miało darmowy I etap leczenia.

mgr Magdalena Leszczuk-Rugała

Storczykowa 12/3
Komorniki

Bardzo dobry logopeda, wręcz z powołania, nic dodać nic ująć. Nie zbywa pacjenta, zaangażowana, ciepła i pełna zrozumienia.
Pani Rugała ...

Pani Rugała posiada ogromną wiedzę i doświadczenie z trudnymi dziećmi. szczególnie tymi niezdiagnozowanymi nigdzie wcześniej.
To ona nie bała się powiedzieć o autyzmie, nie owijała w bawełnę. Wiem, że mogę liczyć na Panią Rugałę zawsze, kiedy potrzebuje jej porady. Zaangażowana jest całym sercem w to co robi, jest bardzo miła i cierpliwa.
Taka logopeda - anioł :)

Opinia dodana przez: Dorota

mgr Aneta Kiepiela-Koperek

LOGOPEDA=AK
Widłakowa 12
Poznań

bardzo dobra pani logopeda,nauczyła moją ośmioletnią córkę wymawiać poprawnie literkę R .Godna polecenia.