Pomorskie Logopeda Dziecięcy

mgr Aleksandra Hojda

Centrum Terapii Dziecka IMPULS
Żupy 2
Bydgoszcz

Kompetencja uprzejmosc i pomoc to glowne cechy ktorymi charakteryzuje sie p. Aleksandra Hojda.

mgr Izabela Zachwieja

Królowej Jadwigi
Bydgoszcz

Pani Iza jest bardzo sympatyczna, przyjazna. Przy tym to solidny logopeda pracujący na świetnym sprzęcie.

mgr Emilia Parasiak

LOGEMI
Aleja Zwycięstwa 10
83-110 Tczew

Nie znałam wcześniej lekarza, który miałby tak wspaniałe podejście do pacjenta a przy tym tak ogromną wiedzę i doświadczenie jak Pani Emilka. Polecam serdecznie.

mgr Agnieszka Sznigir

OWI
1-go Maja 2
83-110 Tczew

Pani Agnieszka jest wspaniałym logopedą, zna się na swoim fachu na 6, idealne podejście do pacjenta, polecam serdecznie zarówno prywatnie jak i na koszt NFZ

Ośrodek Wspomagania Rozwoju"LogoNeurpMed"
Gałczyńskiego 4/55
87-800 Włocławek

polecam z całego serca fachowa kompetentna tłumaczy pracuje pracuje i są tego efekty

Aneta Drężek

ul. Mirachowska 12
83-340 Sierakowice

Polecam ta panią, bo bardzo dobrze zna się na tym co robi i prowadzi zajęcia nie w grupie tylko z jednym dzieckiem i dlatego są tego super efekty. Wdzięczna Grażyna z Gabrysiem

mgr Roksana Gumowska

SP Zespół Przychodni Specjalistycznych we Włocławku
ulica Szpitalna 6A
87-800 Włocławek

Fachowa i kompetentna osoba.Człowiek wykonujący swoją profesję z zaangażowaniem i profesjonalnie podchodzący do pacjenta. Polecam:-)

Anna Tońska-Szyfelbein

Logopeda dziecięcy, Logopeda

LOGO-PED. Gabinet terapii logopedycznej i pedagogicznej.
B. Chrobrego 5/4
80-423 Gdańsk

Do pani logopedy trafiliśmy z polecenia i możemy polecac dalej. Pani loogpeda dokładnie nam wyjaśniła, skąd wzięły się kłopoty dziecka. Logopeda ma bardzo fajne podejście do dziecka, potrafi je otworzyc. Nasz synek chętnie cwiczy, są efekty i w końcu mały zaczyna mówic.

Opinia dodana przez: Malwina

01-211 Słupsk

Fachowa obsługa i bardzo dobry specjalista. Miałam duże problemy ze swoim dzieckiem i dzisiaj mam znaczące poprawy, a nie sądziłam, ze tak będzie.

Marta Baj

Przychodnia Mickiewicza www.logop-logopedia.prv.pl
ul Mickiewicza 28/30
Gdańsk

przypominam przedmówcy, że logopeda NIE JEST LEKARZEM, poza tym pani bardzo miła