Filtruj terminy

Lekarze Logopeda dziecięcy Szczecin

Magdalena Lubiszewska

Witkiewicza 65 lok. 1
71-125 Szczecin

Jeżeli wędrujecie z dziećmi od psychologa do psychologa, jeżeli sugerowane podejście nic nie zmienia albo zmienia mało, zacznijcie od Pani Magdaleny. Poza kompleksowym wyjaśnieniem tła emocjonalnego i powiązań fizyczno-psychicznych, w tym oddziaływania na mowę, idealnie (w sedno) określi Wam dane zaburzenia u dziecka, a nawet 1 wizyta pokaze Wam kierunek, w którym nalezy isc. Fachowiec z zamiłowania. Takich jest niewielu.
Opinia dodana przez: Monika

Kamila Szary

Zachodniopomorski Instytut Psychoterapii
Królowej Korony Polskiej 26/1, 1A
70-480 Szczecin

Pani Kamila godna polecenia w 100%. Rzetelna pod kazdym względem, wspanialy kontakt z dzieckiem, a po diagnozie , obszernie i dokladnie wytlumaczyla problem i jak z nim sobie poradzić. Podala zestaw ćwiczeń, dzieki ktoremu możemy wspomagać rozwój naszego dziecka. To co wyróżnia Pania Kamile to podejscie do problemu od innej strony ,a to z kolei działa na trafność stawianych diagnoz.
Opinia dodana przez: Agnieszka

Agata Filoda

Neurologopeda, Logopeda

Jaśminowa 4
71-502 Szczecin

Chyba najlepsza pani Neurologopeda / Logopeda w naszym mieście. Jest rzeczowa i profesjonalna, a przy tym bardzo miła. Byłam u wielu specjalistów w tej dziedzinie, lecz takiego podejścia i zaangażowania do tej pory nie spotkałam. Szczerze polecam. Pozdrawiam Pania Agatę.

mgr Anna Błahy

Logopeda dziecięcy

Szczecin

Polecam.Pani Ania pracuje w szkole 35 na Świetoborzyców i jest naprawde swietnym specjalista. Córka po roku zajec pieknie mowi. Miala problem z sz, ś.

mgr Justyna Ochman

NZOZ Przychodnia Medycyny Rodzinnej
Kadłubka 10/11 , Sczecin
71-521 Szczecin

Pani Justyna pracuje z moim mężem, który przeszedł udar od ponad 4 lat. Jest świetnym logopedą, w pełni oddana dla pacjenta.Lubi to co robi. Jest osobą kompetentną i godną polecenia innym.
Opinia dodana przez: Irena

dr n. med. Beata Paradowska

Laryngolog, Foniatra

Dom Lekarski - Przychodnia i oddział szpitalny Piastów
al. Piastów 30
71-064 Szczecin

Kompletny brak informacji i zainteresowania na temat planowego przyjęcia na oddział laryngologii w szpitalu przy Unii Lubelskiej,odwlekanie bez końca-zabieg usunięcie polipów z nosa.Niech pani doktor się zdecyduje gdzie chce pracować bo w szpitalu jest chyba tylko poro aby zachęcić do prywatnych zabiegów.odpowiadając tym z prywatnych zabiegów to wiedzcie ,że za takie pieniądze to powinna opiekować się wami u was w domu a nie, przjmować na dyżurze w szpitalu bo zabiera ...

dr n. med. Elżbieta Teresińska

Logopeda, Laryngolog

Gabinet Ireneusz Mikołajewicz
Kostki Napierskiego 6c
70-783 Szczecin

Pani Teresińska jest bardzo niekompetentną lekarką. Byłam u Niej kilkukrotnie z dzieckiem 2,5 roku z objawami tj. zatkany nos ( jedna dziurka), zielona i smierdząca wydzielina z nosa. Zbadała dziecko, zajrzała do nosa i diagnoza - "bakterie z kału w nosie" dlatego smierdzą- jestem mikrobiologiem, dla mnie to bzdura, ale chcialam dziecku pomóc i pomyślałam, że nie jestem lekarzem laryngologiem, może takie cuda sie zdarzają. Faszerowała dziecko antybiotykami zwykłymi i ...
Opinia dodana przez: MAGDA

Teresa Hulboj