Logopeda Dziecięcy W Okolicach Tomaszów Mazowiecki

mgr Anna Prokop

Logopunkt
Kusocińskiego 138
Łódź

Pani Anna jest pierwszym logopedą, który mnie nie zniechęcił do dalszych wizyt, tak jak to było u innych. Dla mnie jako dla osoby dorosłej miało niebagatelne znaczenie, indywidualne podejście, dostosowane w końcu do mojego wieku. Potrafi służyć pomocą i radą w każdej chwili. Dzięki niej nie tylko wiem jak radzić sobie z jąkaniem, ale też czym ono jest . Przydatne jest to zwłaszcza w celu uświadamiania o tym inny osób. W ciągu półtora roku od pierwszej wizyty mój komfort mówienia poprawił się diametralnie . Jeśli kiedyś 10 procent moich wypowiedzi było płynnych, to teraz jest ich 90 procent. Jednego mogę tylko żałować, że nie spotkałem jej wcześniej. Pomimo tak znaczącej poprawy dalej zamierzam kontynuować terapie u pani Anny. Jan Sasiak

Opinia dodana przez: Jan

mgr Ewa Kaczmarkiewicz

"LOGOPEDIA" Pracownia Mowy i Głosu
Zbiorcza 9/32a
Łódź

bardzo polecam, moja córcia ma rozszczep podniebienia, Pani Ewa bardzo nam pomogła!!

mgr Agnieszka Chojecka

Prywatny Gabinet Logopedyczny
Zwolińskiego 8a/4
Rawa Mazowiecka

Jestem pod wielkim wrażeniem. Gorąco polecam tego specjalistę.

Jestem pod wielkim wrażeniem. Gorąco polecam tego specjalistę.

mgr Marika Plucińska

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna
Senatorska 10
Skierniewice

Z czystym sumieniem mogę polecić p. Marikę Plucińską. Jest to doskonały logopeda, który pomogł wielu dzieciaczkom z problemami wymowy i naszej Lence:)

mgr Sylwia Ramus-Paudyna

Logopeda dziecięcy, Logopeda

Centrum Słuchu i Mowy "SURDUS"
ul. Bartoka 47a
Łódź

Pani Sylwia bardzo nam pomogla (i w dalszym ciagu pomaga) od samego poczatku. Jest bardzo wyrozumiala i dostepna. Dziekujemy

Agata Pawlak

"Terapia mowy"

Łódź

Bardzo dobra logopedka z dużym doświadczeniem.Potrafi bardzo optymistycznie podejść do choroby dziecka co jest bardzo ważne dla rodziców.Szczerze polecam.

Joanna Wojczyk

Gabinet Logopedyczno- Terapeutyczny LOGOS
Gorkiego 21A, gabinet 8
Łódź

Chodzę z dzieckiem na zajęcia do pani Joanny od ponad pól roku. Zajęcia dają mojemu dziecku wiele radości, a przede wszystkim przynoszą efekty logopedyczne. Syn na zajęciach w gabinecie w formie zabawy ćwiczy wymowę litery r z którą od dawna miał problemy.

mgr Katarzyna Jakubczak

Logopeda dziecięcy, Logopeda

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Centrum Medyczne Verbena"
ulica Krakowska 9/-
Rawa Mazowiecka