Lekarze Logopeda dziecięcy Warszawa

Logopeda dziecięcy, Logopeda

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D
05-082 Warszawa

Pani Joanna świetnie prowadzi zajęcia z prawidłowej wymowy dla osób dorosłych. W naszej grupie wszyscy zauważają znaczny postęp. Zawsze tez znajdzie czas na indywidualne pytania, nawet już po zajęciach.
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Logopeda dziecięcy
                                       mgr Marta Janeczek

mgr Marta Janeczek

Logopeda dziecięcy, Logopeda

Puszczyka 20/17
02-785 Warszawa

Pani Marta pracuje od lutego z moim synem nad seplenieniem (syn wsuwał język między przednie zęby, a sz ż cz w ogóle nie było). Spotykaliśmy się dwa razy w tygodniu i już po kilku wizytach zauważalne były efekty pracy, synek zaczął się widocznie kontrolować. Obecnie mamy wywołane wszystkie głoski, również te trudne (syn pięknie już mówi takie wyrazy jak czapka lub szedłem – a nie jak wcześniej capka). Obecnie utrwalamy ...
Opinia dodana przez: Robert
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Terapeuta
                                       mgr Anna Derlatka

mgr Anna Derlatka

Terapeuta, Neurologopeda

Gabinet Logopedyczny Logospec
Kondratowicza 18/415
Warszawa

Z synem zgłosiłam się do logospec zachęcona pozytywnymi opiniami znajomych, którzy uczęszczali z dzieckiem na zajęcia neurologopedyczne u Pani Ani. Spotkania zaczęliśmy od szczegółowej diagnozy neurologopedycznej , po której otrzymaliśmy pisemną opinię i rozpisany plan terapii. Pani Ania wszystko z nami omówiła i poza rozpoczętą terapią neurologopedyczną, wykonała diagnozę metody słuchowej Johansena, bo syn mówił niewyraźnie przez to, że gorzej słyszał w dzieciństwie przez powiększony migdał i płyn w uszach. ...
Opinia dodana przez: Malwina
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Logopeda
                                       mgr Magdalena Wojciechowska

mgr Magdalena Wojciechowska

ABC Poprawnej Wymowy Loogopeda Warszawa
Małej Łąki 5/10
02-793 Warszawa

Bardzo dobry logopeda, sympatyczna i efektowna. prowadzi świetne terapie indywidualne oraz warsztaty tematyczne. Polecam!
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Logopeda
                                       mgr Hubert Krzyszkowski

mgr Hubert Krzyszkowski

Otwarta Przestrzeń - Centrum Terapii
ul. Wawelska 28
Warszawa

Super osoba specjalistyczna z indywidualnym i pełnym uwagi podejściem. Z p Hubertem można szczerze porozmawiać o głosie na każdym poziomie, od szczegółów pracy krtani po całościową społeczną ekspresję.
Opinia dodana przez: Krzysiek

Agata Skwierawska-Kwaśny

Balkonowa 5/64
03-329 Warszawa

Zasugerowałam się opinią i skorzystałam z wizyty. Mój syn ma 7 lat i nie mówił głoski r. Został zakwalifikowany do logopedy w szkole, ale po kilku miesiącach ćwiczeń bez efektu. Poszliśmy na dwa zajęcia. Teraz utrwalamy głoskę! Pani wykonała masaż języka, pokazała jak ćwiczyć w domu. Na drugich zajęciach "wskoczyło r", jak się okazało, nie było to takie trudne. Odpowiednie podejście, pełen profesjonalizm, traktowanie dziecka z szacunkiem, co się nie ...
Opinia dodana przez: Elżbieta D.

Helena Grzelachowska

Poligonowa 10 lok. 30
04-048 Warszawa

genialna lekarka, bardzo mi pomogła - trafnie zdiagnozowała przyczynę moich problemów; wyjątkowo życzliwa, dbająca o pacjenta
Opinia dodana przez: Stef

Monika Szczepańska-Duda

www.logomedica.pl
Majorki 48
Warszawa

Wspaniała osoba. Tłumaczy wszystko od początku do końca aż miło posłuchać. Nie wygórowana cena za naprawdę fachową poradę i pomoc. Polecam.

mgr Ewelina Ziemińska

Centrum Medyczne Nasze Zdrowie
ul.Etiudy Rewolucyjnej 48
02-643 Warszawa

Najlepszy logopeda z jakim miał do czynienia mój syn. Pełen profesjonalizm, wiedza nie tylko teoretyczna, ale widać, że ta Pani pomimo młodego wieku ma duży bagaż doświadczenia.
Opinia dodana przez: Janusz Królikowski

Mirosława Oleksiejczuk

Orłowskiego 37a
04-830 Warszawa

Pani Mirka jest wspaniałą osobą.Mojemu "dysfunkcyjnemu" synowi pomogła po kilku zajęciach.Dziecko robiło błędy ortograficzne, nie umiało sklecić zdania, wypowiedzieć się. Teraz ma z jęz.polskiego czwórki. Gorąco polecam wszystkim, którzy mają problemy z dysleksją,jąkaniem się, niepewnością siebie.

mgr Magdalena Jęksa-Wojciechowska

Logopeda, Logopeda dziecięcy

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Warszawa-Ursynów
ul.Na Uboczu 5
02-791 Warszawa

mgr Elżbieta Lund

AdVerbum Centrum Terapii Mowy i Dysleksji
Pileckiego 104 lok.1
02-781 Warszawa

Ma świetne podejście do dzieci. U mojego syna, ktory miał opóźniony rozwój mowy nastapiła szybka poprawa i teraz nie ma problemu z komunikacją. polecam

Irena Sałkowska

Logopeda

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Rodzinna "Mokotowska"
Mokotowska 6 A
00-641 Warszawa

Świetna psycholog i logopeda, dzięki niej swobodnie się czuję i mówię przed kamerą. Dzięki, polecam!!!
Opinia dodana przez: Tolek
Bardzo miła i kompetentna pani doktor.Od razu rozpoznała chorobę dziecka, podczas gdy inni lekarze mieli problemy z diagnozą. Badanie dziecka szczegółowe: oczy, nos,gardło, uszy.Poświeciła nam naprawdę dużo czasu dokładnie badając i odpowiadając na wszystkie nasze pytania.super podejście do dziecka:)polecam bardzo.
Opinia dodana przez: ticpi

mgr Jacek Stankiewicz

Logopeda, Psycholog

Prywatna Praktyka Psychologiczno Logopedyczna "Psycho-logo"
Ryżowa 88a
02-495 Warszawa

BARDZO DOBRY SPECJALISTA OD AUTYZMU. BARDZO POMÓGŁ MOJEMU SYNKOWI. DZIŚ MAŁY MÓWI I CHODZI DO KLASY INTEGRACYJNEJ, A NIE SPECJALNEJ.

Anna Woźniakowska

Gabinet
Warszawa

Opieka, jaką obdarzone zostały moje dzieci przez Panią Woźniakowską jest nieoceniona. Już po kilku minutach kontaktu czuć, że dobro dziecka jest priorytetem. Pani Ania jest niesamowicie ciepłą osobą, dzięki czemu dzieci łatwo wchodzą w kontakt i współpracują. Niesamowicie doceniam holistyczne podejście do pacjenta - sugestie innych konsultacji czy obserwacji, szczegółowość podczas prowadzenia diagnozy. Dzięki takiemu podejściu u moich dzieci widziałam i widzę efekty terapii. Wcześniejsze terapie u innych osób nie ...

Iwona Janus

Warszawa

Pani Iwona jako jedyna spośród wielu specjalistów jakich spotkałam na swojej drodze chce pomóc za wszelką cenę. gdyby nie Ona mój Syn pewnie byłby na najlepszej drodze do inwalidztwa. Poza szeroką wiedzą jaką posiada, pomysłowością, cierpliwością CHĘCIĄ POMOCY poszukiwała różnych form pomocy, podpowiadała miejsca w które powinniśmy jeszcze sprawdzić . Życzę żeby każdy rodzic posiadający dziecko z problemami trafił na taką osobę jaką jest Pani Iwona.Pozdrawiamy.

mgr Sylwia Sierzputowska

Logostacja Ośrodek Rozwoju i Terapii Mowy
Pomorska 17A
03-101 Warszawa

Mam niestety bardzo przykre doświadczenia związane z panią Sylwią. W swojej ofercie posiada również terapię logopedyczną z dojazdem do domu pacjenta. Na takiej formie zajęć bardzo nam zależało, bo mój synek dużo choruje i zajęcia poza domem musiałam często odwoływać. Po telefonicznych ustaleniach pani Sylwia zdecydowała się objąć opieką mojego autystycznego synka, z zastrzeżeniem, że będzie dyspozycyjna dopiero za miesiąc. Po miesiącu oczekiwania odwołała pierwszą wizytę z przyczyn zdrowotnych (to ...
Opinia dodana przez: Dagmara

Paulina Atys

Marywilska 58
03-042 Warszawa

Nie polecam tej Pani do pracy z małymi dziećmi: dyscyplinuje w sposób nieodpowiedni do wieku, zastrasza, nie reaguje na potrzeby dziecka i zabrania zareagować rodzicom. Jeśli chcecie zafundować dziecku traumę, to spotkanie z tą Panią wam to zagwarantuje.

mgr Katarzyna Sobolewska

Centrum Medyczne Damiana - Przy Bażantarni
ul. Przy Bażantarni 8b
02-739 Warszawa

Odradzam, bardzo niekompetentna, moje dziecko błędnie zdiagnozowała i bardzo mu zaszkodziła.