Logopeda

Logopeda Katowice mgr Beata Mazurek-Bugaj

KATOWICKIE CENTRUM PSYCHOLOGICZNE SALVATE
ul. Wojewódzka 26a/3
40-008 Katowice

Specjalista kompetętny, uprzejmy. Polecam gorąco !

Specjalista kompetętny, uprzejmy. Polecam gorąco !

Opinia dodana przez: bug123 wbugaj
Wolny termin: 28 Kwi o 12:30. Sprawdź inny. # 2
Logopeda Warszawa mgr Joanna Voss

mgr Joanna Voss

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Pani Joanna świetnie prowadzi zajęcia z prawidłowej wymowy dla osób dorosłych. W naszej grupie wszyscy zauważają znaczny postęp. Zawsze tez znajdzie czas na indywidualne pytania, nawet już po zajęciach.

Opinia dodana przez: Anna
Wolny termin: 1 Maj o 17:00. Sprawdź inny. # 3

CENTRUM PEDIATRYCZNE "PINOKIO"
UL. JANA Z KOLNA 1 S 3-4
83-300 Pruszcz Gdański

Klinika Języka

62-064 Plewiska

Wszystkim rodzicom,ktorzy martwią się o rozwój mowy swojego dziecka polecam p.Anię Buszkiewicz.
Właściwa osoba na właściwym miejscu.
Pani Ania jest ...

Właściwa osoba na właściwym miejscu.
Pani Ania jest sympatyczną,ciepłą osobą,która szybko nawiązała kontakt z synkiem.
Zajęcia są prowadzone w towarzystwie rodzica, a rodzic wie jak ćwiczyć w domu.
Przed terapią profesjonalnie przeprowadzony wywiad,uważnie i bez pośpiechu.Potem dokładne wytłumaczenie „problemu” i zaproponowanie ćwiczeń w domu.
Jestem bardzo zadowolona!

Opinia dodana przez: Marta Mądrawska

LOGOPEDA NEUROLOGOPEDA
Jana III Sobieskiego 3
44-200 Rybnik

Polecam. Chodziłam z córką - 6 miesięcy i skończyliśmy terapie. A był tego dużo (k, g, sz, ż, cz, dż,r). Chodziliśmy do kilku logopedów, ale pani Agnieszka widać, że robi to co lubi co najważniejsze ma podejście nie tylko do dzieci ale również do rodzica.

Opinia dodana przez: Elżbieta

Władysława Łokietka 7 lok. 19
99-301 Kutno

Logopeda z powołania. Wiele lat leczyła moją wadę wymowy i zakończyło się to pozytywnym rezultatem - z czystym sumieniem polecam!!!

Opinia dodana przez: Patrycja

Lucyna Boniecka

Logopeda, Neurologopeda

Ośrodek Rozwoju i Terapii Mowy "Edu-Logos"
ul. Grabiszyńska 163 lok. 128a
Wrocław

Bardzo dobry logopeda. Trafnie diagnozuje i dobiera ćwiczenia. Terapia przynosi efekty. Moje dziecko bardzo chętnie chodzi na zajęcia. Szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Weronika

mgr Angelika Stachowska

Gabinet pedagogiczno - logopedyczny
Gniezno Winiary
62-200 Gniezno

Polecam, polecam, polecam, polecam, polecam, polecam, polecam, polecam, polecam, polecam, polecam, polecam, polecam, polecam, polecam

Opinia dodana przez: Marek
Logopeda Płońsk mgr Katarzyna  Sudoł

mgr Katarzyna Sudoł

Gabinet Terapii Logopedycznej Muftak
Wieczorków
Płońsk

Polecam Panią Kasię - jest świetnym logopedą. Pełen profesjonalizm, wiedza i cudowne podejście do dzieci. I co najważniejsze nieograniczona cierpliwość. Jestem bardzo zadowolona z efektów, cieszę się, że trafiłam z córką do Pani Kasi.
Nie ukrywam, że wcześniejszy "specjalista" był tylko specjalistą tylko na papierze - byle szybko i z głowy. U Pani Kasi to co innego. Córka chodzi z uśmiechem, chętnie ćwiczy w domu i są efekty. Bardzo polecam!

Opinia dodana przez: Magda

Gabinet Monika Stolińska
Al. ZHP 8/47
99-300 Kutno

Pani Monika to niezwykle serdeczna i kompetentna osoba. Z wielkim zaangażowaniem wykonuje swoją pracę. Pomaga mojemu synowi w likwidowaniu jąkania. Podczas dwutygodniowej terapii poczynił niesamowite postępy: mowa stała się płynna, swobodna. Przed nim jeszcze wiele ćwiczeń, ale efekty są zadziwiające. Polecam i bardzo dziękuję.

Opinia dodana przez: Danuta