Logopeda

Logopeda Nowa Sól mgr Joanna  Pędzioch

Specjalistyczny Ośrodek Rehabilitacji "Nadzieja"
ul. Sienkiewicza 37
Nowa Sól

Pani Joanna jest jedyna w swoim rodzaju nauczyła mojego synka od podstaw rozmawiac nie umial powiedzieć nawet mama ani brum brum sami sobie niedawaliśmy rady syn sie denerwował dopiero pani Asia wytłumaczyła nam dlaczego tak sie dzieje uczyła nas jak podejść do dziecka zainteresować i jakie ćwiczenia są odpowiednie przychodziła do nas raz w tygodniu wkładała w to całe swoje serce a czas poświecony mojemu synowi był w 100% pani Asia robi to co lubi i jest bardzo sympatyczna i szczera osoba jeszcze raz dziekujemy a Szymonek pozdrawia

Opinia dodana przez: Michał

mgr Jagoda Tuchowska

Wizyty domowe, Logopeda dziecięcy

ul. Żwirki i Wigury 29
32-050 Skawina

Moja terapia pod okiem Pani Jagody trwa już dwa lata. Był to czas, dość intensywnych ćwiczeń, który dzięki wsparciu Pani Jagody przyniósł bardzo dobre efekty. Dodatkowo forma prowadzenia zajęć jest bardzo interesująca, miła oraz radosna.

Opinia dodana przez: Grzegorz

Korzystałam z pomocy Pani Sławy Wilamowskiej przez 2 lata i z czystym sumieniem polecam wszystkim zainteresowanym terapią właśnie Panią Wilamowską ponieważ, jest kompetentna, miła z odpowiednim podejściem do dzieci.

Logopeda Warszawa mgr Marta Janeczek

mgr Marta Janeczek

Logopeda dziecięcy, Logopeda

Puszczyka 20/17

Pani Marta to świetny logopeda, bardzo sumienna osoba, mająca doskonały kontakt z dziećmi. Ćwiczyła z naszym 5 letnim synkiem, który nie był niestety łatwym pacjentem. Synek lubił chodzić na zajęcia, a rezultaty ćwiczeń były dość szybko widoczne. Z całą odpowiedzialnością mogę polecić Panią Martę, jako bardzo kompetentnego specjalistę. Dziękuję za pracę z synkiem i pozdrawiam.

Opinia dodana przez: Edyta

gabinet

Katowice

Jestem zadowolona. Corka chetnie uczeszcza na cwiczenia.

Jestem zadowolona. Corka chetnie uczeszcza na cwiczenia.

F.E.U. LOGOS

60-461 None

Zdecydowanie polecam. Pani Kasia ma cudowne podejście do pacjenta. Z córeczką uczęszczamy do p. Kasi od 3 miesięcy i efekty jej pracy są widoczne. Mobilizuje dziecko do pracy w formie różnych zabaw, co powoduje, że córka bardzo chętnie przychodzi na zajęcia logopedyczne. Polecam specjalistę z czysty sercem

ulica Stachonia 3/25
86-300 Grudziądz

Super doktorka. Życzyłabym sobie więcej tak oddanych, życzliwych, cierpliwych i kompetentnych lekarzy.

Opinia dodana przez: mama

Gabinet prywatny
Poleska 41 lok. 6
51-354 Wrocław

Na forum -Dobry lekarz-chcialabym wypromować logopedę Pania Elżbietę Dzikowską,która swoim profesjonalizmem i kompetencją oraz miłym obyciem pomogła mi w krótkim czasie pozbyć się z problemu nękajacy mnie od bardzo długich lat.Aktualnie mam 57 lat i pozbyłam się wady wymowy w przeciągu 5 miesiecy.Nieprawidlowe wymawianie takich głosek jak ś,s,ć,c,sz,cz i ich dźwięcznych odpowiedników przysparzało mi nie lada kłopotu.Bardzo dobry aparat słuchowy,który noszę nie ułatwił innym ekspertom w tej dziedzinie w pozbyciu się tego balastu.Potrzebna była tylko wizyta w poradni "ukojenie" w Poznaniu a przede wszystkim przemiła osoba jaką jest znajdujaca się tam pani logopeda.Dziekuję Jej za to.Grażyna

CMH
Kopernika3
58-500 Jelenia Góra

Polecam panią Logopedę ,niesamowite podejście do dziecka .Ta pani robi cuda po jednej wizycie moja córeczka nabrała odwagi i jest poprawa w mowie.Mam porównanie bo ta pani to trzecia logopeda ,którą odwiedziłyśmy.Pani Dorotka jest specjalistką potrafi zniżyć się do poziomu dziecka dlatego i są super efekty.

Opinia dodana przez: KATARZYNA

mgr Grażyna Wijata

Logopeda dziecięcy, Logopeda

Prywatny Gabinet Logopedyczny "GADUŁA" mgr Grażyna Wijata
Polna 40 lokal 1
97-300 Piotrków Trybunalski

Polecam gorąco! My już skończyliśmy terapię u pani Grażyny, ale jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu. Zajęcia były bardzo ciekawe. Wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Pani bardzo uprzejma i cierpliwa.

Opinia dodana przez: GW45 lucacristofari