Logopeda

Traugutta 261
44-280 Rydułtowy

Najpierw leczyła się u tej pani moja córka obecnie ma 11 lat i nie ma już problemów z wymową. Obecnie leczymy syna 5,5 lat chodzimy do niej raz w miesiącu i widać wielkie postępy. Ale dużo ćwiczymy w domu.

Prywatna Praktyka Logopedyczna
Mościckiego 38 lok. 2
41-500 Chorzów

Bardzo dobry specjalista. Wspaniałe podejście do dzieci. Syn mimo, że był "trudnym pacjentem" chętnie ćwiczył na zajęciach. Dzięki pani Małgorzacie poprawiła się mowa oraz syn nabrał pewności siebie. W 100% polecam panią Małgorzatę.

Opinia dodana przez: Izabela
Logopeda Legnica mgr Joanna Komendecka

mgr Joanna Komendecka

Terapeuta, Pedagog

Centrum Terapeutyczne dla dzieci i dorosłych LOGORYTM
Plac Słowiański 1
Legnica

Pani Joanna to wspaniały logopeda z fantastycznym podejściem do dzieci. Pacjentem/klientem zajmuje się kompleksowo pracując nad obecnymi wadami wskazując również te elementy nad którymi trzeba pracować by uniknąć kolejnych problemów w przyszłości. Kompetentna, konkretna i wymagająca, wykazująca dużą wrażliwość. Profesjonalizm godny polecenia.

Opinia dodana przez: Magdalena

mgr Anna Karaś

Niepołomickie Centrum Profilaktyczno-Lecznicze

Niepołomice

Witam. Do Pani Ani trafiliśmy z polecenia naszych znajomych. Mieliśmy wcześniej do czynienia z innym logopedą - nasza córcia panicznie bała się uczestniczyć w tych zajęciach. Gdy trafiliśmy do Pani Ani, nasza córcia zaufała jej, weszła w kontakt. Pani Ania jest bardzo miła, uśmiechnięta. Rozwiewa wszelkie wątpliwości, zrozumiale odpowiada na pytania. Polecamy

Opinia dodana przez: muminek1 raistlin83

OLR PRONUS
Władysława Jagiełły 41
62-010 Pobiedziska

Super zajęcia, Pani sympatyczna i kompetentna, korzysta z różnych programów,dziecko zadowolone, wizyta bezpłatna w ramach NFZ, ogólnie chodzimy od 2 miesięcy z dzieckiem i na razie jesteśmy bardzo zadowoleni.

GABINET LOGOPEDYCZNY
KRAKOWSKIE PRZEDMIEŚCIE 50A
68-300 Lubsko

Moja mama miała udar, dzięki terapii u Pani Agnieszki nauczyła się mówić od nowa. Jesteśmy bardzo wdzięczni, tym bardziej , że pomogła nam za darmo. Mariusz

Gabinet Terapii Dziecięcej
Stara Wieś 21
99-300 Kutno

Bardzo mila ,sympatyczna.bardzo dobre podejscie do dzieci.syn po zajeciach w tym gabinecie mowi zdaniami.Polecam kazdemu ten gabinet.

Opinia dodana przez: anonim

Prywatna Lecznica Certus Sp. z o.o.
ulica Wagrowska 6
61-369 Poznań

Daję 5/5 osoba ta podchodzi z zamiłowaniem do swojej pracy, moja mała mówi już duużo lepiej wyeliminowałyśmy najgorsze seplenienie ale ciągle chodzimy do pani doktor (też właśnie do certusa) na wizyty. Podejście do dzieci ma fantastyczne, jest mega ciepłą osobą i to co robi jest ewidentnie jest jej powołaniem.

Opinia dodana przez: Ania

mgr Anna Kurpaska

ulica Zachodnia 5/7a

Uwielbiam Panią doktor panią Anie tyle mi pomogła dała drugie życie że znów mogę mówić i własnie bo potrzebuje jej porady jadę do niej po 10 latach już jutro :) Do Pani Dr. Kurpaskiej zawsze w krzysach jak do matki iść trzeba

Opinia dodana przez: Franciszek Kuczaj

mgr Izabela Malicka

ulica Wicherkiewicza 19/2a

polecam w 100%, własnie mój syn skończył terapię logop.u Pani Izy...pełne zaangażowanie,profesjonalizm, przesympatyczna i bardzo kompetentna osoba. MK