Logopeda Bielsko-Biała

Logopeda dziecięcy

Usługi Logopedyczne i Edukacyjne Joanna Pieczykolan
Zgody 3/12
Bielsko-Biała

Rewelacja!!! Fantastyczny kontakt z dzieckiem, ciepła, profesjonalna, polecamy w 100%!!!!!

mgr Dorota Ligocka

Logopeda

BIELSKO-BIAŁA
Bielsko-Biała

Pani Doktor jest najsympatyczniejszym lekarzem jakiego znam. Jest wyrozumiała i cierpliwa. Krótko mówiąc jest wspaniałym człowiekiem i lekarzem kochającym swoją pracę. Posiada niemożliwą wiedzę.

mgr Agnieszka Oczkowicz

Logopeda

Bielsko-Biała

Polecam zdecydowanie każdemu panią Agnieszkę. Ma wspaniały kontakt z dziećmi jak również z dorosłymi. Jako jedyna pomogła mojej córce wyjść z ciężkiego zaburzenia mowy. Jest najlepszym logopedą jakiego znam a byliśmy z córką u wielu. Ma ogromne doświadczenie w pracy z dziećmi ponieważ jest również pedagogiem specjalnym. Pani Oczkowicz również do nas dojeżdżała jeżeli było to konieczne. W skali od 1-10 daje 11

Iwona Królak

Logopeda, Neurologopeda

Poradnia Logopedyczna LOGIS
ul.Wiśniowa 7
Bielsko-Biała

Świetny logopeda! Wyprowadził mojego synka z jąkania się! Polecam! Miła, uprzejma i kompetentna osoba z świetnym podejściem do dzieci!

Opinia dodana przez: Paweł Staniszewski

mgr Irena Jąder

Logopeda dziecięcy, Logopeda

Bielsko-Biała

Dzień dobry ... Chciałam ostrzec wszystkich rodziców , którzy się wybierają do logopedy - specjalisty ,ta pani doktor jest osobą niekompetentna i nie powinna pracować z dziećmi . Mój brat chodził do tej pani doktor przez przeszło rok czasu i zawsze słyszeliśmy , że nie ma żadnej poprawy mimo ,że maluch miał 5lat i nic nie mówił ... Gdy poszedł do pszeczkola integracyjnego okazało się że ma afazje motoryczna i potrzebna jest prawdziwa pomoc a nie tylko udawać że się pracuje albo tylko się bawić z dZieckiem ..
A poza tym mały musiał być sam z nią w pokoju bo niby mama to rozpraszala. A CO SIE DZIALO ZA DRZWIAMI TO NIKT NIE WIEM A MALY A PRZECIEŻ NIE POWIE .Naprawdę się zastanówcie jako rodzice

Opinia dodana przez: Anna