Bielsko-Biała Logopeda

Usługi Logopedyczne i Edukacyjne Joanna Pieczykolan
Zgody 3/12
43-300 Bielsko-Biała

Rewelacja!!! Fantastyczny kontakt z dzieckiem, ciepła, profesjonalna, polecamy w 100%!!!!!

BIELSKO-BIAŁA
Bielsko-Biała

Pani Doktor jest najsympatyczniejszym lekarzem jakiego znam. Jest wyrozumiała i cierpliwa. Krótko mówiąc jest wspaniałym człowiekiem i lekarzem kochającym swoją pracę. Posiada niemożliwą wiedzę.

Bielsko-Biała

Polecam zdecydowanie każdemu panią Agnieszkę. Ma wspaniały kontakt z dziećmi jak również z dorosłymi. Jako jedyna pomogła mojej córce wyjść z ciężkiego zaburzenia mowy. Jest najlepszym logopedą jakiego znam a byliśmy z córką u wielu. Ma ogromne doświadczenie w pracy z dziećmi ponieważ jest również pedagogiem specjalnym. Pani Oczkowicz również do nas dojeżdżała jeżeli było to konieczne. W skali od 1-10 daje 11

Iwona Królak

Logopeda, Neurologopeda

ulica Wiśniowa 7
43-300 Bielsko-Biała

Świetny logopeda! Wyprowadził mojego synka z jąkania się! Polecam! Miła, uprzejma i kompetentna osoba z świetnym podejściem do dzieci!

Opinia dodana przez: Paweł Staniszewski

mgr Irena Jąder

Bielsko-Biała

Zdecydowanie odradzam. Zaczyna zabawy z ćwiczeniami, nie pozwalając potem maluchowi dokończyć, brak poprawy wymowy u dziecka + brak jakiejkolwiek chęci współpracy z panią (brak zachęty ze strony logopedy, niecierpliwość, uniesiony głos ).
Wypisałam się, gdy po naszej wizycie pani wzniosła oczy ku niebu kręcąc głową i wzywając Boga - oczywiście w ten sposób dają do zrozumienia, jak bardzo trudnymi pacjentami jesteśmy.
Obecnie - półtora roku później w innej poradni mały wymawia wszystkie głoski prawidłowo i nadal chętnie ćwiczy :)

Opinia dodana przez: Mimka

Teresa Morcinek