Logopeda Gdańsk

mgr Agnieszka Mielewska

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna "Lingwista"
ul. Św. Barbary 1
Gdańsk

Pani Agnieszka miała bardzo ciekawe podejście i potrafiła nawiązać dobry kontakt z moim nastoletnim synem. Terapia była kompleksowa i dużo nam pomogła.

Opinia dodana przez: Mariola

Ewa Sowa

Wyczółkowskiego 103
Gdańsk

Troje moich dzieci uczyła wymowy pani Ewa Sowa. Dzięki różnorodnym zajęciom(puzzle, gry planszowe, komputer, rysunki)dzieci z zainteresowaniem biorą udział w zajęciach i w zabawie uczą się poprawnej wymowy.Pani Ewa Sowa ma prawdziwy dar słuchania i rozmawiania z dziećmi. Traktuje je z wielkim szacunkiem i profesjonalnym podejściem. Każda minuta zajęć jest zaplanowana do perfekcji.Dzieci wychodząc z zajęć są zadowolone. Córka po zakończeniu terapii chciała nadal uczęszczać na zajęcia. Bardzo lubiła zajęcia jak i panią Sowę. Polecam tę wspaniałą logopedę a jednocześnie człowieka wysokiej kultury osobistej.

Lidia Skoczek

al. gen. Hallera 90 lok. 2

bardzo dobra specjalistka, uprzejma i miła osoba

bardzo dobra specjalistka, uprzejma i miła osoba

Anna Tońska-Szyfelbein

Logopeda dziecięcy, Logopeda

LOGO-PED. Gabinet terapii logopedycznej i pedagogicznej.
B. Chrobrego 5/4
Gdańsk

Do pani logopedy trafiliśmy z polecenia i możemy polecac dalej. Pani loogpeda dokładnie nam wyjaśniła, skąd wzięły się kłopoty dziecka. Logopeda ma bardzo fajne podejście do dziecka, potrafi je otworzyc. Nasz synek chętnie cwiczy, są efekty i w końcu mały zaczyna mówic.

Opinia dodana przez: Malwina

Marta Baj

Przychodnia Mickiewicza www.logop-logopedia.prv.pl
ul Mickiewicza 28/30
Gdańsk

przypominam przedmówcy, że logopeda NIE JEST LEKARZEM, poza tym pani bardzo miła

mgr Hanna Kubiś

mediart
Gdańsk

Fachowość i miłe podejście do dziecka i rodziców.Korzystna cena.Bardzo polecamy,wiemy w jakim kierunku pracować z dzieckiem,a byliśmy zagubieni.

mgr Iwona Piotrowska

Kowale, Gdańsk

Polecam, jak do tej pory leczę się i nie zamierzam zmienić lekarza pierwszego kontaktu. Pacjent

lekarz Monika Cora

Gabinet Logopedyczny
Smoluchowskiego, 7/16
Gdańsk

Bardzo kompetentna osoba, ale przede wszystkim dobry człowiek. Polecam!!!

Bardzo kompetentna osoba, ale przede wszystkim dobry człowiek. Polecam!!!