Logopeda W Okolicach Kowalewo Pomorskie

mgr Stella Czerwińska

Przychodnia lekarska
ul. Bema 37 a
Ciechocinek

Polecam Pania Stelle,świetna specjalistka,bardzo mi pomogła a ponadto bardzo uprzejma.

mgr Katarzyna Stokfiszewska

poradnia logopedyczna
Waryńskiego 6
Grudziądz

JESTEM BARDZO ZADOWOLONA PANI DOKTOR FACHOWO ZAJEŁA SIE MOIM SYNEM MA PODEJŚCIE DO PACJENTA POLECAM WSZYSTKIM

Opinia dodana przez: Izabela

Elżbieta Kozłowska

Gabinet Logopedyczny Elżbieta Kozłowska
Stachonia 4/3
Grudziądz

Super doktorka. Życzyłabym sobie więcej tak oddanych, życzliwych, cierpliwych i kompetentnych lekarzy.

Opinia dodana przez: mama

mgr Aneta Piwowarczyk

Prywatny Gabinet Logopedyczny NEURO-LOGO
Węgrowo 4F
Grudziądz

Polecam terapię biofeedback u Pani Piwowarczyk. Już po 5 sesjach czułam, że mój problem się zmniejsza. Cieszę się, że w Grudziądzu jest taki gabinet.

Joanna Kozowy

Szeroka 25
Stare Miasto, Toruń

Osoba przyjazna i kompetentna.Gwarantuję sukces terapii.

Osoba przyjazna i kompetentna.Gwarantuję sukces terapii.

Aleksandra Szymańska

Prywatna praktyka logopedyczno-pedagogiczna
Głowackiego 12/13
Mokre, Toruń

Trafiliśmy do Pani magister już w desperacji. Nie oczekiwaliśmy cudów, ale dzięki systematycznej pracy udało się. Ciepała i profesjonalna osoba z miłym podejściem do dziecka

Opinia dodana przez: Jan

Patrycja Nocoń

Logopeda, Neurologopeda

Gabinet Logopedyczny
ul. Freytaga 4
Toruń

Zdecydowanie najlepszy logopeda !! Jeździmy do Pani Patrycji z dzieckiem z Włocławka. Nikt nam dotąd nie pomógł, wmawiano nam choroby... odsyłano. dużo by pisać. Po PIERWSZEJ wizycie u Pani Patrycji syn zaczął mowic ! Jesteśmy tacy wdzięczni, ze trudno to opisać. Polecam z całego serca.

Opinia dodana przez: Agnieszka Bałucka

Małgorzata Byczyńska

Logopeda, Neurologopeda

Poradnia Logopedyczna Regionalny Szpital Specjalistyczny oraz Prywatny Gabinet
Rydgiera
Grudziądz

Pani Dr Byczyńska to niezwykle mądry lekarz. Jest kompetentna, zaangażowana w to co robi w 100%, posiada ogromną wiedzę. Rozponała nasz problem, (starszy syn jest dzieckiem nadwrażliwym) po 2 wypowiedzianych przeze mnie zdaniach wiedziała z czym się borykmy i poleciła jak zaradzić problemom. Wcześnirj żaden lekarz nie potrafił nam pomóc. Dzięki Pani doktor wiemy co robić aby uniknąć problemów u młodszych dzieci - bliźniaków. Pani dr nie leczy, daje wiedzę, z której trzeba skorzystać chcąc pomóc swojemu dziecku. Jest naszym drogowskazem w wychowywaniu dzieci. POLECAM z ręką na sercu.

Opinia dodana przez: Ania

Anita Giersz

Łyskowskiego 11 lok. 10
Rubinkowo, Toruń

Miła i sympatyczna osoba z dobrymi kompetencjami. polecam wszystkim. Pełen profesjonalizm