Logopeda W Okolicach Kowalewo Pomorskie

Przychodnia lekarska
ul. Bema 37 a
87-720 Ciechocinek

Polecam Pania Stelle,świetna specjalistka,bardzo mi pomogła a ponadto bardzo uprzejma.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Ars Medica"
Waryńskiego 6
86-300 Grudziądz

JESTEM BARDZO ZADOWOLONA PANI DOKTOR FACHOWO ZAJEŁA SIE MOIM SYNEM MA PODEJŚCIE DO PACJENTA POLECAM WSZYSTKIM

Opinia dodana przez: Izabela

ulica Stachonia 3/25
86-300 Grudziądz

Super doktorka. Życzyłabym sobie więcej tak oddanych, życzliwych, cierpliwych i kompetentnych lekarzy.

Opinia dodana przez: mama

Prywatny Gabinet Logopedyczny NEURO-LOGO
Węgrowo 4F
86-300 Grudziądz

Polecam terapię biofeedback u Pani Piwowarczyk. Już po 5 sesjach czułam, że mój problem się zmniejsza. Cieszę się, że w Grudziądzu jest taki gabinet.

ulica Szeroka 25
87-100 Toruń

Osoba przyjazna i kompetentna.Gwarantuję sukces terapii.

Osoba przyjazna i kompetentna.Gwarantuję sukces terapii.

Prywatna praktyka logopedyczno-pedagogiczna
Głowackiego 12/13
87-100 Mokre, Toruń

Trafiliśmy do Pani magister już w desperacji. Nie oczekiwaliśmy cudów, ale dzięki systematycznej pracy udało się. Ciepała i profesjonalna osoba z miłym podejściem do dziecka

Opinia dodana przez: Jan

Patrycja Nocoń

Logopeda, Neurologopeda

Gabinet Logopedyczny
ul. Freytaga 4
87-100 Toruń

Pani Patrycja jest świetna. Nasz syn nie mówił a po pierwszej wizycie się odblokowal. Poświęca swój czas dziecku w 100%.Tłumaczy jak ćwiczyć z dzieckiem w domu i wymaga zaangażowania od rodziców. Nie żałuję ani złotówki zostawionej w gabinecie. Polecam! !!

Poradnia Logopedyczna Regionalny Szpital Specjalistyczny oraz Prywatny Gabinet
Rydgiera
86-300 Grudziądz

Bardzo polecam Panią Małgorzatę Byczyńską - konkretna, rzeczowa, bezpośrednia. Zauważa każdy szczegół, podchodzi holistycznie do problemu, niesamowicie kompetentna w temacie sensoryki i neurologopedii - chętnie dzieli się wiedzą, każdy przypadek potrafi rozłożyć na czynniki pierwsze i dostosować odpowiednią metodykę ćwiczeń. Do dzieci ma świetne podejście - umie zjednać, nawet oporowe dziecko! Przede wszystkim jest szczera w tym co robi i całkowicie zaangażowana. To człowiek nauki z pasją, który faktycznie chce pomóc dziecko i wesprzeć rodzica. Serdecznie polecam!

Opinia dodana przez: Karolina

Łyskowskiego 11 lok. 10
87-100 Rubinkowo, Toruń

Miła i sympatyczna osoba z dobrymi kompetencjami. polecam wszystkim. Pełen profesjonalizm

dr Agnieszka Hamerlińska-Latecka

Psycholog, Logopeda dziecięcy