Logopeda Kutno

Władysława Łokietka 7 lok. 19
Kutno

Wspaniały człowiek-pedagog, ciepła i kompetentna osoba znająca się na swojej pracy. Z czystym sumieniem polecam.

Opinia dodana przez: MARTA

Wilcza2/60
Kutno

Pani Monika to niezwykle serdeczna i kompetentna osoba. Z wielkim zaangażowaniem wykonuje swoją pracę. Pomaga mojemu synowi w likwidowaniu jąkania. Podczas dwutygodniowej terapii poczynił niesamowite postępy: mowa stała się płynna, swobodna. Przed nim jeszcze wiele ćwiczeń, ale efekty są zadziwiające. Polecam i bardzo dziękuję.

Opinia dodana przez: Danuta

Szymanowskiego 10a m.20
Kutno

Moja corka zakonczyła właśnie 2 letnią terapię u pani Magdy.Patrycja miała opóźniony rozwój mowy.W mowie totalny bałagan, chyba oprócz mnie nikt nie rozumiał dziecka.Pani logopeda bardzo dobrze zajęła się Patrycją-dużo ćwiczeń, mnóstwo ciekawych pomocy naukowych, no i fajne zajecia, na które dziecko zawsze bardzo chętnie chodziło.Ja też dostawałam wiele podpowiedzi, wskazówek , jak pracować w domu, jak wspomagać mowę. Zawsze miło, serdecznie, ale konkretnie i profesjonalnie i co ważne niedrogo, jak orientowałam się u innych logopedów w Kutnie. Polecam!

Opinia dodana przez: Ewelina

Gabinet Terapii Dziecięcej
Stara Wieś 21
Kutno

Bardzo mila ,sympatyczna.bardzo dobre podejscie do dzieci.syn po zajeciach w tym gabinecie mowi zdaniami.Polecam kazdemu ten gabinet.

Opinia dodana przez: anonim

mgr Anna Jakubowska