Logopeda Lublin

Lublin

Bardzo sympatyczna Pani z wyjątkowym podejściem do pacjentów. Moje dziecko za każdym razem jest zadowolone z wizyt.Polecam!

Profi-Med
ul. Nowowiejskiego 6i
Lublin

Polecam p.Justynę Brus Josik-jest bardzo dobrym logopeda.Dzięki niej mó syn nie ma problemów z poprawną mową i świetnie radzi sobie w szkole.

Fulmana 7 lok. 12
Lublin

Wspaniały, kompetentny specjalista z doskonałym podejściem do pacjenta. Profesjonalizm i duża wiedza. Według mnie zdecydowanie najlepszy logopeda w Lublinie

mgr Małgorzata Czachor

Logopeda dziecięcy, Logopeda

Lublin

Najpierw doradzi, jeśli potrzebujesz. Potem zaczyna leczenie, polecam!

Najpierw doradzi, jeśli potrzebujesz. Potem zaczyna leczenie, polecam!

Opinia dodana przez: czarna209 czarna209

mgr Paulina Mandziak

Logopeda dziecięcy, Logopeda

Lublin

Sympatyczna Pani, skutecznie przeprowadza terapie oraz zajęcia. Widać u niej duże zaangażowanie w to co robi i poświęca każdemu tyle czasu ile potrzeba .

Lublin

wie jak w profesjonalny sposób podejść do pacjenta jak i z nim współpracować by rezultaty leczenia były szybkie i satysfakcjonujące dla obu stron. Jeśli miałbym polecić kogoś to na pewno w 100% właśnie tą Panią.

Bursztynowa 21 lok. 34