Logopeda W Okolicach Nakło Nad Notecią

mgr Aleksandra Hojda

Centrum Terapii Dziecka IMPULS
Żupy 2
Bydgoszcz

Kompetencja uprzejmosc i pomoc to glowne cechy ktorymi charakteryzuje sie p. Aleksandra Hojda.

mgr Izabela Zachwieja

LOGIZA Gabinet Logopedyczny Izabela Zachwieja
Królowej Jadwigi 18/505
Bydgoszcz

Pani Iza jest bardzo sympatyczna, przyjazna. Przy tym to solidny logopeda pracujący na świetnym sprzęcie.

AFA-LOG gabinet logopedyczny
Lelewela 36
Bydgoszcz

Super lekarz. Dzięki Pani Marlenie funkcjonuje jak przed chorobą. Pozdrawiam i polecam

Gajowa 63
Bydgoszcz

Osoba kompetentna z duża wiedzą i doświadczeniem.Poświęca sporo czasu dzieciom i prowadzi niezwykle interesujące zajęcia.Mój syn niecierpliwie czeka na dzień terapii.

mgr Sylwia Wruk

Chodzież

Witam

Witam
Pani Sylwia jest bardzo miłą i kompetentną logopedką. Ma super podejście do dzieci polecam wszystkim! Moj synek zrobił duże postępy mimo ciężkiej choroby. Pozdrawiam

Super podjście do dziecka - niełatwego przecież w swoim upośledzeniu. Leczenie poprzez zabawę. Nigdy jeszcze moje dziecko nie było tak zainteresowane tym co robi jak z Panią Aliną. Efekty przyszły same - moje dziecko już samo artykuuje zgłoski , nawet zdania - i teraz śmiało mogę polecić P. Aliną Łopatkę wszystkim rodzicom dzieci z uposledzeniem. Pozdrawiam

Przybyszewskiego 22
Pakość