Lekarze Logopeda Poznań

Monika Wiśniewska

Gabinet Logopedyczny
Ul. Błękitna 1/7
60-645 Poznań

Świetna, bardzo kompetentna osoba w swoim zawodzie. Zajęcia są czystą przyjemnością. Z łatwością nawiązuje kontakt. Od razu potrafi zdiagnozować rodzaj zaburzenia mowy, a następnie zabrać się do wytężonej pracy. Wielkim atutem jest indywidualne podejście do każdego z pacjentów. Polecam z całego serca :) Dziękuje Pani Moniko!
Opinia dodana przez: Miś

Teresa Dzikowska

Piękna 47
60-589 Poznań

Na forum -Dobry lekarz-chcialabym wypromować logopedę Pania Elżbietę Dzikowską,która swoim profesjonalizmem i kompetencją oraz miłym obyciem pomogła mi w krótkim czasie pozbyć się z problemu nękajacy mnie od bardzo długich lat.Aktualnie mam 57 lat i pozbyłam się wady wymowy w przeciągu 5 miesiecy.Nieprawidlowe wymawianie takich głosek jak ś,s,ć,c,sz,cz i ich dźwięcznych odpowiedników przysparzało mi nie lada kłopotu.Bardzo dobry aparat słuchowy,który noszę nie ułatwił innym ekspertom w tej dziedzinie w pozbyciu ...

Beata Wolnowska

Saperska 93
61-493 Poznań

Po 11 latach tułania się po logopedach i tzw. specjalistach trafiliśmy do Pani Beaty. Dzięki jej wskazówkom dziecko teraz mówi. Kolejne dziecko, także z problemami w mowie szybko zdiagnozowane. Świetna osoba i bardzo kompetentny specjalista. Polecam całym sobą. Jestem bardzo wdzięczna Pani Beacie za okazaną pomoc.
Opinia dodana przez: Monika

mgr Barbara Opas-Ocalewska

Logopeda

Prywatna Lecznica Certus Sp. z o.o.
ulica Wagrowska 6
61-369 Poznań

Daję 5/5 osoba ta podchodzi z zamiłowaniem do swojej pracy, moja mała mówi już duużo lepiej wyeliminowałyśmy najgorsze seplenienie ale ciągle chodzimy do pani doktor (też właśnie do certusa) na wizyty. Podejście do dzieci ma fantastyczne, jest mega ciepłą osobą i to co robi jest ewidentnie jest jej powołaniem.
Opinia dodana przez: Ania

mgr Aneta Szymczak-Pawlak

Neurologopeda, Logopeda dziecięcy

Gabinet logopedyczny Aneta Szymczak-Pawlak
Plewiska
Poznań

Polecam. Synek z utęsknieniem wyczekuje kolejnego spotkania z panią Anetą, efekty są widoczne pomimo krótkiego czasu uczęszczania na terapię
Opinia dodana przez: Gosia
Bardzo ciepła i miła Pani. Przyjaciel Dziecka. Potrafi słuchać i dobrze doradzić. Ma wiele spokoju i cierpliwosci. W swojej profesji bardzo kompetentna. Zajęcia z moim dzieckiem są bardzo ciekawe. Mój syn bardzo lubi zajęcia z Panią logopedą i już nie może się doczekać następnych. Pracuje wszechstronne. Bardzo polecam prawdziwego Logopedę.
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Neurologopeda
                                       mgr Monika Jaśniecka

mgr Monika Jaśniecka

Neurologopeda, Logopeda

Indywidualna Praktyka Neurologopedyczna
os. Batorego 59c
Poznań

Zrozumienie, życzliwość i takt to na pewno wyróżnia panią Monikę. Mama jest w podeszłym wieku i schorowana. Byliśmy u różnych lekarzy i terapeutów. Dopiero z tą panią mama chce współpracować i widać pierwsze postępy. Z czystym sumieniem mogę polecić.
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Logopeda
                                       mgr Emilia Kucz

mgr Emilia Kucz

Gabinet logopedyczny Emilia Kucz
Saperska 36b/13
61-493 Poznań

Polecamy serdecznie Panią Emilię. Nasza córka jest w trakcie terapii i już widać pierwsze postępy. Kreatywne zabawy i miła atmosfera pracy sprawiają, że córcie czeka na każde zajęcia z Panią Emilką. Logopeda godny polecenia!
Opinia dodana przez: Dorota

Ewa Modelewska

os. Wichrowe Wzgórze
61-697 Poznań

Wspaniała ciepła kobieta i fochowiec w jednym. Przyjaciel dzieci - polecam każdemu kto potzrebuje fachowej opieki nad dzieckiem!
Opinia dodana przez: KARINA_

mgr Agata Kwias

Ozimina 16
61-664 Poznań

Jesteśmy zachwyceni Panią Agatą, szczególnie synek. Na pierwszej wizycie widać było efekty.

mgr Magdalena Leszczuk-Rugała

Poznań

Przede wszystkim trafna diagnoza, indywidualne podejście, brak szufladkowania. Bardzo dobry kontakt z dzieckiem, bez pośpiechu, z mega dużą cierpliwością. Profesjonalizm u Pani Magdy widać po wiedzy jaką posiada - tzn. powiedziała jak karmić dziecko, jak się z nim komunikować (autyzm) i jakie badania zrobić, by terapia odniosła skutek. Badania potwierdziły wstępną diagnozę, karminie terapeutyczne poprawiło komfort syna, a wprowadzenie piktogramów do komunikacji okazało się strzałem w dziesiątkę! Z niecierpliwością czekamy ...
Opinia dodana przez: Maciej

Sylwia Jakus

Poznań

Taki lekarz to prawdziwy Skarb. Rewelacyjne podjeście do dziecka. Cierpliwa i w prosty sposób wyjaśniająca ćwiczenia. Polecam.

Centrum Tomatis

Logopeda dziecięcy, Neurolog dziecięcy

Centrum Tomatisa
os. Piastowskie 36/1
61-151 Poznań

Za kompleksową diagnozę zapłaciłem 130 zł, a za kolejne wizyty 60 zł. Ostatnia wizyta diagnostyczne - podsumowująca była bezpłatna. Efekty leczenia Marysi to zmiany na lepsze w zachowaniu, nie jest wybuchowa i nie złości się, nie krzyczy jak dawniej. Mówi zadaniami i chce mówić. Miała problem z opóźnionym rozwojem mowy, brała Notropil. Po mało skutecznym leczeniu do Tomatisa skierowała nas dr Zielińska z Kliniki Neurologii Dzieci i Młodzieży z Przybyszewskiego. ...

mgr Karolina Schaefer-Kopaszewska

Akademia Cogito - Gabinet Logopedyczno-Pedagogiczny, Logopeda Poznań
ul. Leopolda Staffa 37
60-194 Poznań

Pani Karolina jest bardzo sympatyczna i lubiana przez dzieci. Dostrzega problemy, wskazuje rodzicom dalsze postępowanie.

mgr Aneta Kiepiela-Koperek

Widłakowa 13/2
61-680 Poznań

bardzo dobra pani logopeda,nauczyła moją ośmioletnią córkę wymawiać poprawnie literkę R .Godna polecenia.

mgr Arleta Więckowska-Orwat

Logopeda

NZOZ Centrum Medyczne WAL MED S.C.
Łowmiańskiego 18
60-685 Poznań

Ta kobieta więcej mówi o sobie niż o problemie. Chyba się minela z powołaniem albo popadła w samouwielbienie

Krystyna Błachnio

Kasprzaka 16 lok. 108
60-237 Poznań

pani błachnio (na dużą literę nie zasługuję) nie powinna ani uczyć ani leczyć. Wymaga od kogoś czegoś, czego sama nie posiada, uważając się za damusie, która pozjadała wszystkie rozumy. Obraża, krzyczy, wyzywa, poniża, znęca się psychicznie. Radzę się bardzo dobrze zastanowić, czy aby na pewno ktoś chce mieć z nią do czynienia... gdy pani Uczona powie, że Twój syn lub córka jest beznadziejna/y i że traci tylko niepotrzebnie czas. Oczywiście ...
Opinia dodana przez: anonim

Marzena Krzak