Logopeda Radom

mgr Anna Jurek

Logozając
Goszczewicka 15
Radom

Mój syn miał terapię u pani Ani prawie dwa lata. Nie mówił wielu głosek, w tym również r. Terapię już zakończyliśmy. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Za godzinę płaciliśmy 30 zł wtedy, pani Ania nie podnosiła nam stawki. Terapia trwała ok. 45-60 min.
Bardzo mi się podobało, że z synem ćwiczyła też głoski, sylaby, wprowadzała literki, czytała. Teraz z trudem się z nią rozstajemy. Polecam gorąco.

Opinia dodana przez: Sebastian

mgr Katarzyna Rogala

Radom

Świetne podejście do dzieci, zaangażowana mocno w ćwiczenia, kreatywny specjalista ds.wad wymowy, polecam wizyty u Pani Kasi

Opinia dodana przez: Anna

Anita Pęksyk-Sokalska

Logopeda dziecięcy, Logopeda

Aeskulap
Krakowska 5/7
Radom

Pani mgr w sposób indywidualny podchodzi do każdego dziecka jak i osoby dorosłej. Wkłada dużo serca w terapię. Dzieci ja uwielbiają tak jak mój syn:)

mgr Ewa Murawska