Logopeda Rybnik

LOGOPEDA NEUROLOGOPEDA
Jana III Sobieskiego 3
Rybnik

Polecam. Chodziłam z córką - 6 miesięcy i skończyliśmy terapie. A był tego dużo (k, g, sz, ż, cz, dż,r). Chodziliśmy do kilku logopedów, ale pani Agnieszka widać, że robi to co lubi co najważniejsze ma podejście nie tylko do dzieci ale również do rodzica.

Opinia dodana przez: Elżbieta
Logopeda Rybnik mgr Bożena Polaszek

Logopeda Domowy Rybnik
Borowa 3a
Rybnik

Rewelacyjny lekarz. Polecam wszystkim. Dzieciak nie mówił prawie wcale a po krotkiej terapii są już pierwsze efekty.

Opinia dodana przez: Justyna

Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczny
Ul.Floriańska 1,Rybnik
Rybnik

Bardzo kompetentna specjalistka i w dodatku doświadczony nauczyciel co pomaga w terapii logopedycznej z dziećmi

Jeżyk
3 Maja 11
Rybnik

Bardzo dobry i kompetentny logopeda, bardzo przyjazna atmosfera i przyjemny gabinet!

Tęczowa 5 lok. 12
Rybnik

bardzo sympatyczna uśmiechnięta kompetentna bardzo lubiana przez dzieci - chętnie przychodzą na kolejne zajęcia

Logopeda Rybnik mgr Piotr Tolsdorf

Centrum Edukacyjne BEST