Logopeda Tychy

mgr Kamila Czarnik

Logopeda dziecięcy, Logopeda

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Tychach

Tychy

Świetny specjalista. Bardzo dokładnie bada i tłumaczy rodzicom. Indywidualne podchodzi do pacjenta. Bardzo miła i z świetnym podejściem do dzieci. Pomogła naszej córci. Dziękujemy i polecamy w 100%.

Opinia dodana przez: Katarzyna

mgr Sabina Szober

Logopeda dziecięcy, Logopeda

GraS
Arztowskiego
Tychy

Przyszliśmy do Pani Sabiny z 3 letnią córeczką , która miała ogromne kłopoty z wypowiedzeniem nawet prostego słowa. Do tego dołączyła niepłynność mowy. Po mimo trudnej pracy z często zniechęconą do ćwiczeń córeczką, Pani Sabina z ogromną cierpliwością i wspaniałym podejściem , potrafiła nawiązać kontakt i prowadzić za każdym razem skuteczną terapię. To dzięki Pani Sabinie córka zaczęła bez problemów mówić. To godny polecenia specjalista i wspaniały fachowiec.
Gorąco polecam

Opinia dodana przez: Ela

mgr Agnieszka Stasica

Logopeda

Gabinet logopedyczny
Świerzego 8 43-100 tychy
Żwaków, Tychy

u pani Agnieszki byłam z niespełna3l córką,poiewaz nie chciała mówic a mnie to martwiło.
PO 1 wizycie juz co ruszyło,po ...

PO 1 wizycie juz co ruszyło,po 2 zaczeła mowic zdaniami...jestem bardzo zadowolna bo p.Agnieszka ma swietne podejscie do dziecka
moja córka zaczeła mówic,obecnie ma 4,5 roku,mowi juz jak dorosła,takie zdania buduje..
i zalrzy mi by znow isc do p.Agnieszki z młodsza córka poniewaz mam ten sam problem co ze strasz.a,młodsza ma 2li3miesiace i mowio mniej niz starsza corka w jej wieku.
Bradzo swietna lekarka,polecam:)