Filtruj terminy

Neurologopeda, Logopeda dziecięcy

Zielonogórski Ośrodek Logopedii i Terapii dr Grzegorz Hryniewicz
Ul. Zagłoby
Zielona Góra

Bardzo polecam Pana doktora. Jest skuteczny i bardzo konkretny. Nie owija w bawełnę... Wizyta zawsze był przyjemna i dawał możliwość nabycia nowych wiadomości.
{'id': 13774, 'name': u'Zielona G\xf3ra'} Logopeda
                                       mgr Aleksandra Piechowska

mgr Aleksandra Piechowska

Pro familia
os. Kaszubskie 9
Zielona Góra

Absolutna profesjonalistka. Jak mało kto potrafi pracować z drugim człowiekiem. Olbrzymia wiedza, otwartość w kontaktach i cierpliwość w realizacji obowiazków. Polecam !!!
Opinia dodana przez: Marcin

mgr Izabela Kalembkiewicz

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna
Podgórna 5
65-001 Zielona Góra

Wizyta u pani logopedki była strzałem w dziesiątkę ! Jestem pod wielkim wrażeniem ze względu na ilość czasu i cierpliwości poświęconej mojemu dziecku. Wizyta trwała pełną godzinę ZEGAROWĄ, a nie jak w Aldemedzie 15 minut. Zarkes badania i zadanych zadań do ćwiczeń w domu wprawiły mnie w osłupienie. Skuteczność tych działań widoczna była już po kilku spotkaniach. Tak więc z pełną odpowiedzialnością polecam tą przemiłą logpoedkę.

Iwona Hołub

Logopeda, Neurologopeda

Zielona Góra

Polecam Panią Iwonkę, gdyż dopiero ona wyjaśniła mi kompetentnie o co chodzi w tym wszystkim u mojego dziecka. Zajęła sie profesjonalnie. "Wyprowadziła" moja Zuzię z fatalnego zachowania, jak również Zuzia mówi juz pełnymi zdaniami, a nawet zaczęła czytać. Gorąco polecam tego specjalisę.

mgr Małgorzata Wojnicz

LOGOPEDKA.pl gabinet logopedyczny
Plac Słowiański 17/3
65-069 Zielona Góra

Pani Małgosia jest wspaniałym logopedą! Ma niesamowite podejście do dzieci. Mój syn bardzo chętnie uczestniczy we wszystkich zajęciach, które prowadzone są w formie zabawy. Pani Małgosia na początku dokładnie bada i diagnozuje dziecko oraz tłumaczy rodzicom, co trzeba robić, by poprawić jakość mowy dziecka. W gabinecie panuje bardzo ciepła i sympatyczna atmosfera.Polecam!

mgr Barbara Szlęzak

Logopeda dziecięcy, Logopeda

LogoMedic- Gabinet Terapii Logopedycznej, ALDEMED CENTRUM
Wyspiańskiego 13
65-036 Zielona Góra

Bardzo miła i sympatyczna Pani, która posiada nie bywałe umiejętności pracy z dziećmi. Bardzo indywidualne podejście do pacjenta. Mój brat polubił Panią Basie od pierwszej wizyty - po kilku spotkaniach były widoczne efekty pracy. Brat w ogóle nie mówił, dziś posługuję się krótkimi zdaniami. Osoba godna polecenia!
Opinia dodana przez: Rafał

mgr Aneta Jońska-Tomaszek

"Mówię"-poradnia logopedyczna
65-552 Zielona Góra

Pani Aneta posiada dużo cierpliwości do mojego syna, zauważyliśmy pierwsze postępy w mowie już po kilku wizytach, szczerze polecam tą logopede. Nasz Franek zawsze nie może doczekać się kolejnych zajęć
Opinia dodana przez: Małgorzata

Anna Zarańska

Gabinet logopedyczny
ul. Konstruktorów 62/2
65-001 Zielona Góra

Sympatyczna osoba, jednak nie wzbudziła mojego zaufania co do prowadzenia terapii,chyba potrzeba tej pani więcej doświadczenia. ? Zasugerowałam się opiniami na tej stronie i chodziliśmy,ale po 3 spotkaniach to nie było to.Moja córka nie zaprzyjaźniła się z panią logopedą,im więcej wizyt- zniechęcenie dziecka i żadne czary mary nie pomogły,zmieniliśmy na ośrodek w którym nie musimy płacić i jest super!!!
Opinia dodana przez: c...

Małgorzata Kozłowska

al. Niepodległości 1 (Aldemed
65-048 Zielona Góra

Bardzo sympatyczna Pani. Syn bardzo ją polubił. Pomimo faktu, iż ma dopiero 3 latka po 2 wizytach poszedł już sam do Pani Małgosi, a w domu nie może się doczekać kolejnej wizyty. Spotkania 15 minutowe są trochę krótkie, ale czego się spodziewać po nfz. Tak naprawdę to chodzi o porady co robić w domu z dzieckiem, żeby było dobrze i tutaj nie mam żadnych zastrzeżeń. Pani Małgosia tłumaczy szczegółowo, często ...
Opinia dodana przez: Krzysztof

mgr Agnieszka Wdziękońska

Logopeda, Neurologopeda

Zielonogórski Ośrodek Logopedii i Terapii ZOLiT Wdziękońska, Hryniewicz sp.j.
ul. Wandy 27/5

dr Arleta Kucharczyk

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna; Gabinet prywatny
Drzewna 13
65-036 Zielona Góra

mgr Wioletta Mącznik

Logopeda, Logopeda dziecięcy

Przychodnia Medycyny Rodzinnej "POLIKLINIKA"
Wazów 42/108
65-044 Zielona Góra

mgr Grażyna Lachowicz-Wołoszyn

Logopeda

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ABC medic" Praktyka Grupowa Lekarzy Rodzinnych s.c.
Anieli Krzywoń 2 A
65-534 Zielona Góra

mgr Zolit Zielonogórski Ośrodek Logopedii I Terapii Zolit

Neurologopeda, Logopeda dziecięcy

Zielonogórski Ośrodek Logopedii i Terapii ZOLiT Wdziękońska, Hryniewicz sp.j.
ul. Wandy 27/5