Ilość placówek

Dostępność
Wyczyść

Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Oceny cząstkowe
Uprzejmość
Godny polecenia
Kompleksowość podejścia
Poświęcony czas
Tłumaczenie choroby i leczenia
Zaufanie do kompetencji
Wyczyść

Zielona Góra Logopeda

- 14 lekarzy
+1 więcej

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna
Podgórna 5
65-001 Zielona Góra

Średnia ocen: 5,0/5

Do Pani logopedy udałem się z moim synem po dwuletniej rehabilitacji u innego specjalisty z Zielonej Góry. Rehabilitacji, która nie ...

Do Pani logopedy udałem się z moim synem po dwuletniej rehabilitacji u innego specjalisty z Zielonej Góry. Rehabilitacji, która nie przyniosła żadnego efektu.
Wojtek już na pierwszych zajęciach zakochał się w Pani Izie...
Pracował pilnie a każda wizyta na zajęciach logopedycznych była wielkim wydarzeniem. Teraz kiedy mówi poprawnie dalej chce chodzić na zajęcia !!!!

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Anonim

Iwona Hołub

Logopeda, Neurologopeda

liczba opinii: 2

Gabinet

Zielona Góra

Średnia ocen: 5,0/5

Profesjonalne podejście do pacjentów, bardzo miła. Fachowa obsługa

Profesjonalne podejście do pacjentów, bardzo miła. Fachowa obsługa

Opinia dodana przez: Anonim

mgr Barbara Szlęzak

Logopeda dziecięcy, Logopeda

liczba opinii: 1

LogoMedic- Gabinet Terapii Logopedycznej, ALDEMED CENTRUM
Wyspiańskiego 13
65-036 Zielona Góra

Średnia ocen: 5,0/5

Bardzo miła i sympatyczna Pani, która posiada nie bywałe umiejętności pracy z dziećmi. Bardzo indywidualne podejście do pacjenta. Mój brat ...

Bardzo miła i sympatyczna Pani, która posiada nie bywałe umiejętności pracy z dziećmi. Bardzo indywidualne podejście do pacjenta. Mój brat polubił Panią Basie od pierwszej wizyty - po kilku spotkaniach były widoczne efekty pracy. Brat w ogóle nie mówił, dziś posługuję się krótkimi zdaniami. Osoba godna polecenia!

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Rafał

LOGOPEDKA.pl gabinet logopedyczny
Plac Słowiański 17/3
65-069 Zielona Góra

Średnia ocen: 5,0/5

Pani Małgosia jest wspaniałym logopedą! Ma niesamowite podejście do dzieci. Mój syn bardzo chętnie uczestniczy we wszystkich zajęciach, które prowadzone ...

Pani Małgosia jest wspaniałym logopedą! Ma niesamowite podejście do dzieci. Mój syn bardzo chętnie uczestniczy we wszystkich zajęciach, które prowadzone są w formie zabawy. Pani Małgosia na początku dokładnie bada i diagnozuje dziecko oraz tłumaczy rodzicom, co trzeba robić, by poprawić jakość mowy dziecka. W gabinecie panuje bardzo ciepła i sympatyczna atmosfera.Polecam!

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Anonim
Logopeda Zielona Góra mgr Aleksandra Piechowska

Pro familia
os. Kaszubskie 9
Zielona Góra

Średnia ocen: 4,8/5

Absolutna profesjonalistka. Jak mało kto potrafi pracować z drugim człowiekiem. Olbrzymia wiedza, otwartość w kontaktach i cierpliwość w realizacji obowiazków. ...

Absolutna profesjonalistka. Jak mało kto potrafi pracować z drugim człowiekiem. Olbrzymia wiedza, otwartość w kontaktach i cierpliwość w realizacji obowiazków. Polecam !!!

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Marcin

"Mówię"-poradnia logopedyczna
Zachodnia 59
65-552 Zielona Góra

Średnia ocen: 4,8/5

ta pani mimo,że nie korzystamy z terapii prywatnie jest bardzo uprzejma,miła,nasz syn ją bardzo lubi,bardzo dużo czasu mu poświęca,często nawet ...

ta pani mimo,że nie korzystamy z terapii prywatnie jest bardzo uprzejma,miła,nasz syn ją bardzo lubi,bardzo dużo czasu mu poświęca,często nawet terapia trwa dłużej,pozdrawiamy!Mama M.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet logopedyczny
ul. Konstruktorów 62/2
65-001 Zielona Góra

Średnia ocen: 4,5/5

Nie mogliśmy lepiej trafic. Nareszcie ktoś kompetentnie zajął się moim dzieckiem. I nareszcie widzę tak bardzo wyczekiwane efekty.

Nie mogliśmy lepiej trafic. Nareszcie ktoś kompetentnie zajął się moim dzieckiem. I nareszcie widzę tak bardzo wyczekiwane efekty.

Opinia dodana przez: Anonim

Zielonogórski Ośrodek Logopedii i Terapii ZOLiT Wdziękońska, Hryniewicz sp.j.
ul. Wandy 27/5
65-001 Zielona Góra

Średnia ocen: 4,4/5

chodziliśmy z naszą młodszą córką do Pana Grzegorza. Córka nie mówiła. Teraz mówi. Trochę nas poświęcenia kosztowało i pracy. Obecnie ...

chodziliśmy z naszą młodszą córką do Pana Grzegorza. Córka nie mówiła. Teraz mówi. Trochę nas poświęcenia kosztowało i pracy. Obecnie chodzimy z dwójką dzieci. Starszy syn chodził do logopedy ale u pana Grzesia czujemy się dobrze, dzieci nawet w domu przeżywają spotkanie. Rezultaty gwarantuję. Zresztą wystarczy spróbować.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet
al. Niepodległości 1 (Aldemed
65-048 Zielona Góra

Średnia ocen: 4,2/5

Bardzo sympatyczna Pani. Syn bardzo ją polubił. Pomimo faktu, iż ma dopiero 3 latka po 2 wizytach poszedł już sam ...

Bardzo sympatyczna Pani. Syn bardzo ją polubił. Pomimo faktu, iż ma dopiero 3 latka po 2 wizytach poszedł już sam do Pani Małgosi, a w domu nie może się doczekać kolejnej wizyty.
Spotkania 15 minutowe są trochę krótkie, ale czego się spodziewać po nfz.
Tak naprawdę to chodzi o porady co robić w domu z dzieckiem, żeby było dobrze i tutaj nie mam żadnych zastrzeżeń. Pani Małgosia tłumaczy szczegółowo, często sam muszę pokazać układanie mojego własnego języka, aby Pani doktor upewniła się, że wiem o co chodzi i co ćwiczyć z synem.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Krzysztof

dr Arleta Kucharczyk

Logopeda dziecięcy, Logopeda

liczba opinii: 1

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna; Gabinet prywatny
Drzewna 13
65-036 Zielona Góra

Średnia ocen: 1,0/5

bezczelna , wypalona zawodowo kobieta zazdrosna o każda młoda mamę traktuje matkę z góry pokazując swoją wyższość robi z rodzica ...

bezczelna , wypalona zawodowo kobieta zazdrosna o każda młoda mamę traktuje matkę z góry pokazując swoją wyższość robi z rodzica kompletnego durnia wielka wykształcona brak kompletnie podejścia do dziecka , nigdy nie spotkałam się z taka osoba zawsze dziecko było traktowane z szacunkiem rodzic tak samo a tu widać stara kobieta ma do młodej matki problem ze jej czas przeminął zamiast skupić się na pracy skupia się na matce jak tu jej dopiec i pokazać ze jest głupia a ja Tu wielka Pani specjalistka z takim plebsem rozmawiam tylko ze nie zdaje sobie sprawy ze nie każdy rozmawia takim językiem jak ona i ten jej ironiczny wzrok nigdy więcej mam nadzieje ze ja i moje dziecko nie spotkam tej kobiety na swojej drodze niech idzie do specjalisty sama ze sobą złośliwe babsko albo zmieni profesje bo tylko krzywdzi swoim zachowaniem dziecko i rodzica Boże ze Pubilczna poradnia zatrudnia takie osoby to mnie dziwi !!!! Zazdrosna bezczelna bez poczucia własnej wartości baba jedyne co mogę Pani Poradzić Pani Arleto to to aby Pani popracowała nad swoim zachowaniem i pohamował się ze swoimi uszczypliwymi komentarzami które są zbędne a jak chce Pani pokazać swoją wyższość to niech to będzie godny Pani wykształcenia przeciwnik a nie dziecko bezbronne bądź rodzic pozdrawiam i życzę przemyśleń nad sobą i swoim zachowaniem życzę Pani aby na nowo odnalazła Pani w sobie wartości bo traktując ludzi z góry nigdy nikt Pani nie będzie szanował trochę pokory przyda się Pani w tym zawodzie !!!!!Pani specjalistko a czasem może się zdazyc ze już Pani rozmawiała z osoba która pracuje w tej profesji i badała Pani jej dziecko i wstyd żeby tak się zachowywać !!!!!!!!!!

WięcejMniej
Opinia dodana przez: AnonimCopyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat