lubań

Ortopeda

Łużyckie Centrum Medyczne Szpital Wielospecjalistyczny
ulica Zawidowska 4
Lubań

Do doktora Krzysztofa Uszyńskiego trafiłam z polecenia kolegi, któremu doktor wymienił dwa stawy biodrowe. Wcześniej byłam u innych ortopedów, diagnoza - operacja była dla mnie jak wyrok i odwlekałam z podjęciem decyzji.
Podejście Pana doktora do pacjenta, ciepło, spokój, profesjonalizm, wysoka kultura osobista i ogromna wiedza to wszystko spowodowało, że bez chwili wahania na pierwszej wizycie podjęłam decyzję - operacja, wymiana prawego stawu biodrowego.
Doktor wyczerpująco i cierpliwie wyjaśnił na czym będzie polegała operacja. 15.03.2016 roku udałam się do szpitala w Lubaniu bez obaw bo wiedziałam, wręcz byłam przekonana, że trafiłam w bardzo dobre ręce i dobre miejsce. Bardzo dziękuję Panu doktorowi Krzysztofowi Uszyńskiemu jak i całemu personelowi oddziału ortopedii w Lubaniu.
Po dwóch tygodniach po operacji zapomniałam co to jest ból i odstawiłam leki przeciwbólowe, bez których wcześniej nie mogłam funkcjonować. Zaprzyjaźniłam się z nowym biodrem.
Jeszcze raz dziękuję Panie doktorze i życzę wszystkim potrzebującym pomocy, żeby właśnie Pana spotkali na swojej drodze tak jak ja.
Łucja z Bolesławca

Opinia dodana przez: Łucja

lek. dent. Dorota Kosobucka

Gabinet Stomatologiczy Dorota Kosobucka
Tkacka 8
Lubań

polecam, specjalista w zakresie stomatologii, zdecydowanie najlepsza Lubaniu :)a przy tym miła życzliwa, serdeczna... super")

lekarz Kazimierz Kawecki

Internista

7 Dywizji 12
Lubań

Bardzo kompetentny lekarz. Tworzy serdeczną atmosferę podczas badań. Zainteresowany postępami leczenia pacjenta. Bardzo osobiste, pełne kultury podejście do pacjenta.

Opinia dodana przez: JANUSZ

mgr Iwona Peczka

Neurologopeda

Lubań

Fachowa neurologopedka z ogromnym zasobem wiedzy i kompetencją. Doskonałe podejście do dzieci. Sympatyczna i kontaktowa.Chodziłam do tej Pani z moim dzieckiem,bardzo nam pomogła. Polecam

lekarz Wojciech Kozłowski

Ortopeda   (+1 więcej)

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Vita" Praktyka Lekarska Kazimierz Kawecki
7-mej Dywizji 12
Lubań

PAN DOKTOR ROBIL MI ZABIEG NA ZATRZASKUJACY PALEC .MILY I UCZYNNY .BARDZO UPRZEJMY.POSWIECIL MI DUZO CZASU

Opinia dodana przez: ALA

lekarz Jerzy Bogucki

Internista

Armii Krajowej 7a/3
Lubań

Kompetencja czyli;jasne tłumaczenie istoty choroby,trafne leki,odpowiada na każde pytanie pacjenta jest sympatyczny - godny polecenia.
Kazimierz Kubrak,Bolesławiec

Kazimierz Kubrak,Bolesławiec

Joanna Marek

Położna

Zawidowska 4

Lubań

Bardzo miła i uprzejma Pani.Na miesiąc przed porodem pokazała cały oddział opowiedziała wszystko jak będzie mniej więcej wyglądało, co może się dziać. Trafiła na dość ciężki moment mojego porodu, gdyż dzidzia nie chciała zejść w kanał rodny pomimo maksymalnego rozwarcia. Bardzo mi pomogła i malutka w końcu zeszła niżej, co niestety inne położne próbowały od 3 godzin i nic się nie poprawiało. Przyjęła moje dzieciątko na świat i jestem jej za to bardzo wdzięczna. Polecam!!! dziewczyny jeśli traficie na Panią Joasię bądźcie spokojne pomoże Wam urodzić.

lekarz Zbigniew Tomaszewski

Ginekolog

7 Dywizji 3 lok. 7
Lubań

Lekarz godny polecenia, pelny profesjonalizm. Mily sluzy pomoca szczerze polecam. Zawsze jasno tlumaczy i zrozumiale dla pacjenta