Masażysta Warszawa

Wolny termin: 28 Maj o 09:00. Sprawdź inny.

mgr Michał Dachowski

Wizyty domowe, Masażysta

Fizjo4life
Zamoyskiego 49
03-801 Praga, Warszawa

Zdecydowanie polecam usługi Pana Michała. Już po jednej wizycie poczułam brak bólu i zdecydowaną ulgę.

Wolny termin: 28 Maj o 16:00. Sprawdź inny.
Masażysta Warszawa mgr Rafał Duda

mgr Rafał Duda

Wizyty domowe, Terapeuta

Centrum Rehabilitacji Fizjo-Orth
ul. Andersena 1, 01-911 Warszawa

Mam siedzący tryb pracy, a do tego chory kręgosłup. Dzięki wizytom, zawsze udało się zlikwidować lub zmniejszyć ból. Bardzo cenię zaangażowanie Pana Rafała.
Zdecydowanie polecam.

Zdecydowanie polecam.

Opinia dodana przez: Emilia

AestheticA
Kleszczowa 18

Szczerze polecam! Do Pana Dariusza trafiłem za namową mojej mamy, która chodziła do Pana Dariusza przed laty kiedy także miała problemy z kręgosłupem. Ja szukałem pomocy ponieważ doskwierał mi ból w krzyżu promieniujacy na część nogi i pachwiny. W między czasie szukałem pomocy także u osób stosujących terapię manualną oraz u doświadczonego kręgarza-nastawiacza. Ze wszystkich stosowanych opcji masaż u Pana Dariusza daje najlepsze efekty. Polecam!

Opinia dodana przez: Grzegorz

mgr Kornel Mikołajczyk

Akademia Ruchu
Conrada 21A

Jestem chory na sm i jezdze na wozku. W gabinecie dzieki cwiczeniom wstalem z niego i daje rady samodzielnie przejsc odcinek drogi. Chodze tam 2x w tygodniu i po kazdej wizycie jest lepiej. Polecam bardzo.

Zbigniew Kajstura

Zbigniew Kajstura

Opinia dodana przez: Kajstura zbykaj
Masażysta Warszawa mgr Grzegorz Olkowski

mgr Grzegorz Olkowski

Specjalistyczny Gabinet Lekarski, Warszawa, ul. Targowa 71a/1 tel 22 618 95 93
Kazury 2a lok. 31

Witam serdecznie, przyjechałem do rehabilitanta Olkowskiego z Zawiercia na konsultacje gdy miałem olbrzymie kłopoty z rwącymi bólami w szyi i w barku ale i w dłoni. Konkretnie usłyszałem wtedy co i jak. Odległość okazała sie nie być aż takim problemem i za to jestem bardzo wdzięczny choć nawet liczyłem się z dłuższym pobytem w Warszawie. Dojeżdżałem raz w tygodniu na kontrole na których miałem zmieniane ćwiczenia. Po 4 spotkaniu mogę ocenić że to bardzo dobry rehabilitant i najlepszy jakiego spotkałem. I tu fakt jest taki że wymaga dużo ćwiczyć i zwracać na wiele rzeczy uwagę. Ale efekty i zdrowie szyjnego kregosłupa są w mojej sprawie wyraźne i po tym czasie mojej choroby oceniam że tylko on mi pomógł.

Opinia dodana przez: Bertold z Zawiercia

mgr Paweł Karczewski