Ilość placówek


Dostępność

Wyczyść

Filtruj oceny

Ocena ogólna
Wyczyść

Oceny cząstkowe

Uprzejmość
Godny polecenia
Kompleksowość podejścia
Poświęcony czas
Tłumaczenie choroby i leczenia
Zaufanie do kompetencji
Wyczyść

wrocław masażysta

- 8 lekarzy

Czy chodziło Ci o lekarzy:

lekarz Piotr Barcikowski

Ginekolog położnik   (+1 więcej)

liczba opinii: 17


Kluczborska 37
Wrocław

Średnia ocen: 3,8/5

Prowodzę już drugą ciążę u pana doktora z odstępem 7lat.Mam do niego ogromne zaufanie, jest kompetentny ,sympatyczny i delikatny. Poświęca ...

Prowodzę już drugą ciążę u pana doktora z odstępem 7lat.Mam do niego ogromne zaufanie, jest kompetentny ,sympatyczny i delikatny. Poświęca bardzo dużo czasu dla pacjentki i zawsze wszystko wyjaśni i odpowie na pytania. Nie jest może zbyt rozmowny ale mam wrażenie że jest po prostu trochę wstydliwy jednak z biegiem lat to się zmienia. Najważniejsze ze jest dobry w tym co robi. Najlepszy ginekolog jakiego znam.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: MAGDALENA

mgr Marcin Pochojka

Masażysta   (+1 więcej)

liczba opinii: 6

Pracownia Zdrowia
ul. Spiska 1
Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5

Marcin pomógł mi dwa razy w dolegliwościach kręgosłupa. Jestem mile zaskoczony skutecznością terapii, gdyż, już po pierwszej wizycie mogłem się ...

Marcin pomógł mi dwa razy w dolegliwościach kręgosłupa. Jestem mile zaskoczony skutecznością terapii, gdyż, już po pierwszej wizycie mogłem się wyprostować, a każda kolejna przynosiła znaczącą ulgę aż do całkowitego ustąpienia problemu. Stosując (i to wcale nie z jakąś szaloną regularnością) zalecane ćwiczenia, od ponad pół roku nie pojawiają się żadne oznaki nawrotu dolegliwości.
Warto zaznaczyć że Marcin skupia się na "całym pacjencie" a nie tylko na jednej, dochodzącej w danej chwili do głosu dolegliwości, która doprowadziła mnie do jego gabinetu.
Dzięki temu już wiem, że regularne bóle kolana (do których w trakcie terapii pleców się nie przyznałem - tak Marcin sam to odkrył!) nie są czymś do czego trzeba się przyzwyczaić - to też można naprawić!
Dziękuję Marcinie!

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Anonim

Michał Sidelnik

Masażysta   (+2 więcej)

liczba opinii: 4
+2 więcej

Thera Plus
Zaporoska 39a
Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5

Z reguły nie bawię się w takie fora, ale tu zrobię wyjątek, bo wreszcie ktoś zdiagnozował mi kolano, a w ...

Z reguły nie bawię się w takie fora, ale tu zrobię wyjątek, bo wreszcie ktoś zdiagnozował mi kolano, a w zasadzie skąd bierze się ból. Chodziłem do różnych fizjoterapeutów, ortopedów, nawet ortopedów sportowych i wszyscy po jakimś czasie rozkładali ręce. Przyszedłem na pierwszą wizytę i po badaniu nic nie było iwadomo... Pan Michał spytał kiedy ten ból się pojawia, więc odpowiedziałem mu, że po około 5km biegu ;) na co usłyszałem, żebym następnym razem wziął dres, buty do biegania, że obok jest park i mam przybiec z bólem... Trochę dziwne, ale już tyle przeżyłem, że postanowiłem spróbować. Po 20min ból pojawił się tak jak zwykle, więc ruszyłem do gabinetu. Ponowne badanie i podejrzenie padło na jakieś więzadło. Terapia trwała 3tyg co drugi dzień i teraz biegam bez bólu! Na początku w to nie wierzyłem, ale teraz po prawie roku bez bólu naprawdę polecam. Kamil.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Stachowiak kamil_stachowiak

Maciej Załuski

Masażysta   (+1 więcej)

liczba opinii: 1
+1 więcej

MANUS-MED
Wrocław, Kłodzko
Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5

Pan Maciej, jest osobą która wzbudza pełne zaufanie od samego początku współpracy. Jest rzetelny i bardzo dokładny, co w tym ...

Pan Maciej, jest osobą która wzbudza pełne zaufanie od samego początku współpracy. Jest rzetelny i bardzo dokładny, co w tym zawodzie jest niezbędne.
W ciągu kilku wizyt wyleczył mnie z bólu kręgosłupa, który u mnie, jest następstwem pracy siedzącej.
Nie boję się polecać tej osoby. Można dzwonić.
Sylwia R.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Anonim

mgr Miłosz Janicki

Masażysta   (+2 więcej)

liczba opinii: 1

SANUS-FIZJOTERAPIA
Al. I.J.Paderewskiego 35
Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5

Wspaniały rehabilitant. Bolało mnie w okolicy lędźwi, ból często schodził aż do nogi. Pan Miłosz zdiagnozował mnie, rozmasował okolicę miednicy, ...

Wspaniały rehabilitant. Bolało mnie w okolicy lędźwi, ból często schodził aż do nogi. Pan Miłosz zdiagnozował mnie, rozmasował okolicę miednicy, nogi i plecy. Po 3 wizytach ból całkowicie ustąpił. Na koniec terapii, wytłumaczył jak mam o siebie dbać i jakie ćwiczenia wykonywać, żeby ból nie wracał. Serdecznie polecam.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Anonim

mgr Bartosz Nowacki

Masażysta   (+2 więcej)

liczba opinii: 8
+1 więcej

Pan Kręgosłup - masaż i fizjoterapia
Kamienna 103
Krzyki, Wrocław

Średnia ocen: 5,0/5

Pan Bartek pomógł mi po przewlekłym włamaniu nogi. Świetny fachowiec. Byłem bardzo zadowolony z usługi, dlatego gdy moja żona była ...

Pan Bartek pomógł mi po przewlekłym włamaniu nogi. Świetny fachowiec. Byłem bardzo zadowolony z usługi, dlatego gdy moja żona była w ciąży, wysłałem ją do Pana Bartka na masaże dla kobiet w ciąży. Super efekt - żona również była zachwycona, profesjonalnym podejściem Pana Bartka. Wszystkim gorąco polecam!

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Konrad

mgr Robert Makselon

Masażysta   (+4 więcej)

liczba opinii: 5

KRM sp. z o.o.
Świdnicka 12-16
Wrocław

Średnia ocen: 4,9/5

MEGA kompetentny! Przemiły,uprzejmy,inteligentny i sprawia że ból znika. Świetny specjalista,można chcieć czegoś więcej?
Będę zawsze polecała każdemu:) SUPER!!!:)

MEGA kompetentny! Przemiły,uprzejmy,inteligentny i sprawia że ból znika. Świetny specjalista,można chcieć czegoś więcej?
Będę zawsze polecała każdemu:) SUPER!!!:)

Opinia dodana przez: Dominika

mgr Maciej Florek

Masażysta   (+4 więcej)

liczba opinii: 7

MF Fizjoterapia
Krynicka 18-20
Wrocław

Średnia ocen: 4,6/5

Pan Maciej od pierwszej wizyty wzbudził we mnie zaufanie. Kilka serii zabiegów przyczyniły się do uniknięcia skalpela z czego jestem ...

Pan Maciej od pierwszej wizyty wzbudził we mnie zaufanie. Kilka serii zabiegów przyczyniły się do uniknięcia skalpela z czego jestem bardzo zadowolony. Fachowo poradził i dokładnie wytłumaczył co? i dlaczego? (na co lekarze często nie mają czasu). Bardzo miła osoba w wysoką kulturą osobistą. Zdecydowanie polecam. Rafał W.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: AnonimCopyright ©2017 RankingLekarzy.pl

Zapytaj lekarzaStrefa lekarza Zaloguj się
display statdisplay stat