matyja

Laryngolog dziecięcy

Specjlalistyczna Praktyka Lekarska Laryngolog
RYNEK 8
Czeladź

Świetny,konkretny lekarz więcej kosztowały mnie wizyty u lekarza na NFZ kupując leki które nic nie skutkowaly niż u pana doktora prywatnie a co najważniejsze pomagaja

Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Elżbieta Karolczuk-Matyja

Okulista

Rynek 8
Czeladź

Bardzo miła Pani Doktor,wspaniale dobiera okulary i leczy .Poświęciła mi dużo czasu i cierpliwie tłumaczy,wszystko.Polecam wszystkim znajomym.

Opinia dodana przez: Rudzki rudizz

lekarz Marek Matyja

Internista

Jaśkiewicza 1 (hotel Piast) lok. 108
Lwówek Śląski

Wszystkim szczerze polecam p.dr Matyje,naprawdę potrafi pomóc.

Wszystkim szczerze polecam p.dr Matyje,naprawdę potrafi pomóc.

lekarz Grzegorz Matyja

ISPL
Siedlecka 2 p.310
Police

Rewelacyjny lekarz profesjonalny i empatyczny polecam serdecznie opiekował się zarówno moim synkiem (problem z migdałami) jak i mną uraz błędnika

Opinia dodana przez: Elwira

dr n. med. Grzegorz Matyja

Laryngolog

Szpital Wojewódzki

Gorzów Wielkopolski

Rozmowa może trwać wiecznie, tak wspominam dialog i wizytę związaną z omówieniem szczegółów operacji. Szacunek i podziw motywacji i okazania pomocy. Do zobaczenia 18go Doktorze! :) pozdrawiam i polecam.

Opinia dodana przez: Julian

Adam Matyja

Neurolog

None
ul. Bacha 5E
Tychy

Bardzo dobry lekarz umiejący trafnie postawić diagnozę, dla którego każdy pacjent jest ważny, bez wyjątku. Sama wizyta u Pana doktora to przyjemność, a Jego życzliwość i wsparcie w chorobie działa jak lekarstwo. Pan doktor jest osobą o kryształowej duszy. Inni lekarze mogą się uczyć od Pana doktora jak powinna wyglądać relacja pacjent-lekarz. Wszystkim potrzebującym szczerze polecam. Dziękuję za wszystko.

Opinia dodana przez: Violetta

lekarz Małgorzata Matyja

Internista

Centrum Medyczne "PAPROCANY"
ulica Sikorskiego 103
Tychy

Leczę się ja, leczy się mąż, leczy się córka.Leczymy się już od wielu lat. Fachowość, zaangażowanie, troska o pacjenta. Nie zdarzyło się nigdy, żeby nas nie przyjęła, mimo dużej ilości pacjentów. Podsumowując, naprawdę lekarz z powołania. Warto było nawet trzy lata temu zmienić przychodnię, żeby nie zmieniać lekarza. No, ale może lepiej nie zachwalać innym, bo kolejka się wydłuży? :)
PS. Nie pracuję w służbie zdrowia.Nie jestem rodziną. Jestem naprawdę pacjentką Pani Doktor Matyji.

lekarz Jerzy Matyja

Ortopeda

Częstochowa

Bardzo dobry lekarz,trafnie postawiona diagnoza, właściwie podjęte leczenie , super efekt.
Szczerze polecam wszystkim Pana Doktora.

Szczerze polecam wszystkim Pana Doktora.

lekarz Robert Matyja

Laryngolog

Centrum Pediatrii Sosnowiec
Rynek 8
Czeladź

Bardzo dobry lekarz,świetny w operacjach i leczeniu zatok.

Bardzo dobry lekarz,świetny w operacjach i leczeniu zatok.

lekarz Maria Ciurzyńska-Popowska

"BABKA MEDICA" WIRSKA ZIOŁO S.J.
ul. Zygmunta Słomińskiego 15/38

Lekarz przepisała 16 miesięcznemu dziecku antybiotyk w smaku którego ja 40 lat nie mogłem przełknąć - już sam zapach przypominał CIF do mycia naczyń - po spróbowaniu odrobiny na palec dla dorosłego człowieka wszystko się człowiekowi cofało. Nadmienię że lekarz poinformowała że ma 20 letnią praktykę jako asystent ordynatora - chyba nie na pediatrii - przydałoby się "pani lekarko"!!! Czy przepisanie akceptowalnego w smaku antybiotyku dla dziecka to taka filozofia?!?
A mentalnie jeszcze w komunie. Zdecydowanie nie polecam!

Opinia dodana przez: GreyG