Lekarze Medycyna estetyczna Białystok

Medycyna estetyczna

KLINIKA MEDYCYNY ESTETYCZNEJ SOBOLEWSKI
ul. Młynowa 38
Białystok

Pełen profesjonalizm,jestem zachwycona ,modelowanie twarzy i powiększone usta.Twarz pełna blasku i nieprzedobrzone efekty
{'id': 28420, 'name': u'Bia\u0142ystok'} Medycyna estetyczna
                                       dr n. med. Maciej Urban

dr n. med. Maciej Urban

Medycyna estetyczna, Ginekolog położnik

Klinika Ginekologiczna Pro Clinic Ginekologia Estetyczna, Porody, Testy Genetyczne, Ktg
Młynowa 38/lok. 9
15-404 Białystok

Serdecznie polecam klinikę Pro Clinic oraz doktora Macieja Urbana. Doskonała opieka, pełen profesjonalizm, szeroki zakres usług. Korzystałam z badań i zabiegów ginekologicznych, kroplówek witaminowych oraz zabiegów Hi fu.
Opinia dodana przez: Mariola Buczko

dr Anita Woźniczko-Wróbel

Dermatolog estetyczny, Pediatra

Medestetica
Wiadukt 5 /5
Białystok

Koszt wizyty jest uzależniony od rodzaju zabiegu. Pani doktor cierpliwa i uprzejma wręcz "do bólu". Efekt w moim przypadku bardzo pozytywny, skóra po tzw IPL bardziej napięta, a włoski w pewnych miejscach przestały odrastać

lek. dent. Edyta Borowik-Kuprel

Medycyna estetyczna, Protetyk

5 plus
wąska 15 lok 6
Białystok

Z Panią doktór już sie znam jako pacjent kilka lat.Zamuje się cała moją rodziną.Dzieciaki bez strach idą do niej n wizytę(choć początki były koszmarne dzięki innemu dentyście).Ja mam świetne wybielone zęby a żona bardzo ładne koronki. Polecam w 100%. Ona naprawdę wie co robi i ten nowy jej gabinet robi wiekie wrażenie i muszę powiedzieć że razem z siostrą stanowią super team.