medycyna estetyczna

dr n. med. Elżbieta Podgórska

Elesthetic Clinic
ul. Dereniowa 2 lok.3

Średnia ocen: 5/5

Pani doktor zajełą się mną bardzo kompleksowo, przedstawiła mi dokładny plan leczenia i odpowiedziała na wszystkie pytania. Polecam!

Medycyna estetyczna Warszawa lekarz Marlena Majkut-Sobechowicz

lekarz Marlena Majkut-Sobechowicz

Instytut Zdrowia i Urody Feniks SPA
ul. Giełdowa 4A

Średnia ocen: 5/5

wspaniały specjalista no i przepisuje leki którego pomagają, a to najważniejsze, polecam jak najbardziej wszystkim

Medycyna estetyczna Mielec lek. med. Aleksandra Szczepańska

lek. med. Aleksandra Szczepańska

Gabinet Dermatologii i Medycyny Estetycznej
ul. Drzewieckiego 31
Mielec

U Pani dr zrobiłam usta . Wyszło cudownie . Jestem bardzo zadowolona. Jeśli usta to tylko u dr Szczepanskiej

Medycyna estetyczna Kraków lek. med. Małgorzata Ornatowska

lek. med. Małgorzata Ornatowska

Medycyna estetyczna

Bona Dea Centrum Dermatologii Estetycznej
ul. Wodociągowa 47
Krowodrza, Kraków

Uważam, że produkt jak na klawiaturę za 80zł jest dobry, ale są lepsze. Wykonanie zostawia dużo do życzenia - słaby plastik, łamiący się. Samą klawiaturę otrzymałem pękniętą w prawym górnym rogu. Podświetlenie jest dobre, lecz mało widoczne pod kątem. Klawisze normalne, nie zbyt głośne, plus przyciski multimedialne, nie mogę się doczepić. Wygląd także ujdzie, aczkolwiek nie podobają mi się strzałki na WSAD, ale to tylko personalna opinia. Klawiatura nie posiada również podkładki pod nadgarstki, co niektórzy lubią. Aktualnie posiadam klawiaturę Genius Manticore (wiem, że 3 razy droższa) i nie zamieniłbym jej na żadną inną pod tym kosztem cenowym. Mam nadzieję, że recenzja na coś się przyda :)

Opinia dodana przez: jerzy
Medycyna estetyczna Katowice lek. med. Alex Alli-Balogun

lek. med. Alex Alli-Balogun

Medycyna estetyczna   (+3 więcej)

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Alex Alli-Balogun
Połomińska 16
Katowice

Średnia ocen: 5/5

Pierwszy raz w życiu trafiłem na tak miłego, uprzejmego i profesjonalnego lekarza. Oprócz normalnych zaleceń i wskazówek odnośnie leczenia, dodatkowo na każde moje pytanie uzyskałem wyczerpującą odpowiedź. Podczas wizyty nie czułem się jak zwykły kolejny przypadek, lecz jakbym był wyjątkowy. Mogę z czystym sumieniem polecić Pana Doktora :)

Opinia dodana przez: Mariusz
Medycyna estetyczna Warszawa lek. med. Magdalena Brajczewska

lek. med. Magdalena Brajczewska

DERMEDICA - Centrum Dermatologii
ul. Kazimierzowska 70/12

Bardzo miła, wzbudza zaufanie - doskonały specjalista. Dziękuje jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia.

Medycyna estetyczna Kołobrzeg dr n. med. Andrzej Krajewski

dr n. med. Andrzej Krajewski

Medycyna estetyczna   (+2 więcej)

Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski
ul. Fredry 15A
Kołobrzeg

Majstersztyk lekarza jest niesamowity! efekt w 100% mnie zadowala, a Pan doktor jest osobą ciepłą i tłumaczy wszelkie kwestie. Można naprawdę czuć się pewnie i bezpiecznie w jego rękach.

dr Wiesława Ratajczak

MedKorekta
ul. Źródlana 31
Poznań

Jest profesjonalna w tym co robi. chociaż sprawia wrażenie niedostępnej, efekty jej pracy są fascynujące ..... usuwała mi znamiona nic po nich nie zosatło

Wolny termin: dzisiaj o 15:00. Sprawdź inny.
Medycyna estetyczna Kraków mgr Julia  Zbożna - Lichoń

mgr Julia Zbożna - Lichoń

Medycyna estetyczna   (+4 więcej)

Beauty & Health
ul. Księcia Józefa 81
Zwierzyniec, Kraków

Bardzo miła osoba, która zna się na swojej pracy. Pod czas zabiegów wszystko wyjaśnia, tłumaczy i doradza. Posiada rozległą wiedzę z różnych dziedzin medycyny estetycznej. Bardzo się cieszę, że mogłam na Panią trafić! Gorąco polecam wszystkim, którzy jeszcze się zastanawiają!!!

Opinia dodana przez: Ola