Medycyna Estetyczna Gdańsk

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Mała Klinika
ul. Malczewskiego 51
Gdańsk

Polecam. Dermatoskopia i wycięcie zmiany. Usunięcie szwów w cenie. Bardzo kompetentna i miła. Pozdrawiam

Opinia dodana przez: Grzegorz
Medycyna estetyczna Gdańsk lek. dent. Magda Brona-Teżyk

lek. dent. Magda Brona-Teżyk

Stomatolog, Medycyna estetyczna

Uniwersyteckie Centrum Stomatologiczne Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego
Dębowa 1A
80-204 Gdańsk

Polecam bardzo mocno panią doktor! moje usta są piękne, doktor zrobiła że są naturalne ale też duże tak jak sobie wymarzyłam!!!bardzo dokładnie tłumaczy co i jak, nie śpieszy się.Bardzo dokładna i co najważniejsze czułam że mnie słucha i w trakcie zabiegu robiła wszytko tak bym miała swoje wymarzone usta! to był mój pierwszy zabieg ale na pewno nie ostatni! Już umówiłam się na kolejny:) doktor ma świetne wyczucie i rewelacyjnie doradza:) Dziękuję pani Doktor! i polecam w 100%

Opinia dodana przez: ala

lekarz Ewa Markiewicz

Gdańsk

Cudowna Pani doktor. Zdecydowanie POLECAM:) Nie "naciąga" na koszta,poświęca czas i na każde pytanie cierpliwie odpowiada. Super:)

lekarz Małgorzata Kaźmierczak-Oleszczuk

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Dr Ewa Semetkowska-Jurkiewicz - diabetolog
ul.Rajska 10 lok.63
80-850 Gdańsk

Wypełniałam sobie zmarszczki w Derm-Al u tej pani doktor i jestem bardzo zadowolona! Pani doktor rozsądnie zaproponowała co mam zrobić i faktycznie wyglądam naturalnie, a znajomi zwracają uwagę, że odmłodniałam, ale nie wiedzą dlaczego:).

Opinia dodana przez: Malina

lekarz Monika Konczalska

Akademia Medyczna

Gdańsk

Jest bardzo dobrym dermatologiem i wspaniałym człowiekiem. Zawszem ma czas dla pacjęta.Potrafi zeby każdy pacjęt czuł się bezpiecznie. Jest przy tym bardzo kompetentnym lekarzem.Więcej takich lekarzy a służba zdrowia miałaby lepszą opinie a chorym było by łatwej chorowac

dr n. med. Piotr Rak

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

Klinika Chirurgii Onkologicznej AM w Gdańsku

80-952 Gdańsk

Taki powinien być każdy lekarz, dziękuję Panie Doktorze, dał Mi Pan nadzieję i siłę do dalszej walki z chorobą.

Opinia dodana przez: grażyna

dr n. med. Anna Gołębiowska

Jabłoniowa 22A/35
80-175 Gdańsk

Zabieg wykonany bardzo dobrze, efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania :))))))) Dziękuję!!!!

Opinia dodana przez: Dorota

dr n. med. Dorota Kozicka

Clinica Dermatologica

80-210 Gdańsk

Profesjonalizm w każdym calu. Pani Dr. miła, budząca od początku spore zaufanie a co najważniejsze dla mnie skuteczna w tym co robi.

Opinia dodana przez: Maria

Klinika Kurban

80-309 Gdańsk

Kompetentna , cierpliwa , uprzejma - wspaniała lekarka i wspaniała osoba - godna zaufania i godna polecenia

Opinia dodana przez: Iwona

dr Anita Woźniczko-Wróbel

Pediatra, Dermatolog estetyczny

ul. Kartuska 358B
80-125 Gdańsk

Koszt wizyty jest uzależniony od rodzaju zabiegu. Pani doktor cierpliwa i uprzejma wręcz "do bólu". Efekt w moim przypadku bardzo pozytywny, skóra po tzw IPL bardziej napięta, a włoski w pewnych miejscach przestały odrastać