Medycyna Estetyczna Gdańsk

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Mała Klinika
ul. Malczewskiego 51
Gdańsk

Wycinałem u Pani doktor drobne zmiany na skórze laserem. Świetny fachowiec i przemiła osoba. Polecam

Opinia dodana przez: kuba
Medycyna estetyczna Gdańsk lek. dent. Magda Brona-Teżyk

lek. dent. Magda Brona-Teżyk

Stomatolog, Medycyna estetyczna

Uniwersyteckie Centrum Stomatologiczne Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego
Dębowa 1A
Gdańsk

Polecam bardzo mocno panią doktor! moje usta są piękne, doktor zrobiła że są naturalne ale też duże tak jak sobie wymarzyłam!!!bardzo dokładnie tłumaczy co i jak, nie śpieszy się.Bardzo dokładna i co najważniejsze czułam że mnie słucha i w trakcie zabiegu robiła wszytko tak bym miała swoje wymarzone usta! to był mój pierwszy zabieg ale na pewno nie ostatni! Już umówiłam się na kolejny:) doktor ma świetne wyczucie i rewelacyjnie doradza:) Dziękuję pani Doktor! i polecam w 100%

Opinia dodana przez: ala

lekarz Ewa Markiewicz

Gdańsk

Cudowna Pani doktor. Zdecydowanie POLECAM:) Nie "naciąga" na koszta,poświęca czas i na każde pytanie cierpliwie odpowiada. Super:)

lekarz Małgorzata Kaźmierczak-Oleszczuk

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Dr Ewa Semetkowska-Jurkiewicz - diabetolog
ul.Rajska 10 lok.63
Gdańsk

Wypełniałam sobie zmarszczki w Derm-Al u tej pani doktor i jestem bardzo zadowolona! Pani doktor rozsądnie zaproponowała co mam zrobić i faktycznie wyglądam naturalnie, a znajomi zwracają uwagę, że odmłodniałam, ale nie wiedzą dlaczego:).

Opinia dodana przez: Malina

lekarz Monika Konczalska

Akademia Medyczna

Gdańsk

Jest bardzo dobrym dermatologiem i wspaniałym człowiekiem. Zawszem ma czas dla pacjęta.Potrafi zeby każdy pacjęt czuł się bezpiecznie. Jest przy tym bardzo kompetentnym lekarzem.Więcej takich lekarzy a służba zdrowia miałaby lepszą opinie a chorym było by łatwej chorowac

dr n. med. Piotr Rak

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

Klinika Chirurgii Onkologicznej AM w Gdańsku

Gdańsk

Taki powinien być każdy lekarz, dziękuję Panie Doktorze, dał Mi Pan nadzieję i siłę do dalszej walki z chorobą.

Opinia dodana przez: grażyna

dr n. med. Anna Gołębiowska

None
Jabłoniowa 22A/35
Gdańsk

Zabieg wykonany bardzo dobrze, efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania :))))))) Dziękuję!!!!

Opinia dodana przez: Dorota

dr Damian Drążewski

Medycyna estetyczna

Pro-Age Esthetic Gabinet Medycyny Estetycznej
Ul.Dębinki 7D/3
Gdańsk

Korzystałam z rożnych zabiegów u Pana doktora od dwóch lat , zawsze byłam z nich bardzo zadowolona.
Pan Damian wszystkie ...

Pan Damian wszystkie zabiegi przeprowadza w sposób profesjonalny, doskonale potrafi zniwelować skutki starzenia się skóry. Trafnie doradza, jest kulturalny, konkretny, rozumie potrzeby pacjentek. Nie naciąga, jeśli uzna, że dany zabieg nie poprawi kondycji skóry, nie zlikwiduje problemu, to go odradza, a jeśli jest potrzeba proponuje alternatywę.

Opinia dodana przez: Zadowolona klientka

dr n. med. Dorota Kozicka

Clinica Dermatologica

Gdańsk

Profesjonalizm w każdym calu. Pani Dr. miła, budząca od początku spore zaufanie a co najważniejsze dla mnie skuteczna w tym co robi.

Opinia dodana przez: Maria

Anna Butowska-Kurban

Medycyna estetyczna

Klinika Kurban

Gdańsk

Kompetentna , cierpliwa , uprzejma - wspaniała lekarka i wspaniała osoba - godna zaufania i godna polecenia

Opinia dodana przez: Iwona