Medycyna Estetyczna Gdynia

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Przychodnia Specjalistyczna Laguna Medical Gdynia
plac Kaszubski 1
81-350 Gdynia

Polecam. Dermatoskopia i wycięcie zmiany. Usunięcie szwów w cenie. Bardzo kompetentna i miła. Pozdrawiam

Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Małgorzata Kaźmierczak-Oleszczuk

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

SeaDerm - Nadmorski Gabinet Dermatologii Estetycznej
Hryniewickiego 6 c/11 SeaTowers
81-340 Gdynia

Wypełniałam sobie zmarszczki w Derm-Al u tej pani doktor i jestem bardzo zadowolona! Pani doktor rozsądnie zaproponowała co mam zrobić i faktycznie wyglądam naturalnie, a znajomi zwracają uwagę, że odmłodniałam, ale nie wiedzą dlaczego:).

Opinia dodana przez: Malina

dr n. med. Anna Gołębiowska

Laguna Medical
Pl. Kaszubski 1
81-350 Gdynia

Zabieg wykonany bardzo dobrze, efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania :))))))) Dziękuję!!!!

Opinia dodana przez: Dorota
Medycyna estetyczna Gdynia dr n. med. Igor Michajłowski

dr n. med. Igor Michajłowski

Dermatolog dziecięcy, Dermatolog

Batalionów Chłopskich 24
Gdynia

Doktor pomógł mi pozbyć się blizn potrądzikowych, które były moim największym kompleksem! Do końca życia będę mu za to wdzięczna! Mam za sobą niezliczone wizyty u innych dermatologów i kosmetologów, mnóstwo zabiegów, terapii, tabletek, kosmetyków, wydanych pieniędzy a jednak nikt wcześniej nie poradził sobie z moim problemem... Dopiero doktor! Podejście do pacjenta ma w pełni profesjonalne, jest przy tym niezwykle skromnym człowiekiem. Życzę sobie i innym, aby wszyscy lekarze innych profesji byli tacy, jak doktor Igor!

Opinia dodana przez: Monika

dr n. med. Piotr Szlązak

Batalionów Chłopskich 24
Gdynia

Lekarz wyjaśnił na czym będzie polegało leczenie, zapomniał tylko napomknąć o małym szczególiku, a mianowicie, że skutkiem ubocznym leczenia może być grzybica (chodzi o paznokcie). Po leczeniu dr Szlązaka właśnie się jej nabawiłam. Miał mi pomóc, a bardzo bardzo zaszkodził, czym w ogóle się nie przejął. Zdecydowanie odradzam wizytę u tego lekarza.

dr Grzegorz Kaźmierowski

Chirurg ogólny, Flebolog

Flebonet
ul. Generała Józefa Bema 16/2
81-386 Gdynia

Lekarz protekcjonalny, nie przejmuje się zdrowiem pacjenta historią choroby interesują go tylko pieniądze z NFZ-u.

dr n. med. Marta Malek

evi-MED