Medycyna Estetyczna Katowice

Chirurg ogólny, Flebolog

Alex Alli-Balogun Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Połomińska 16
40-858 Katowice

Pierwszy raz w życiu trafiłem na tak miłego, uprzejmego i profesjonalnego lekarza. Oprócz normalnych zaleceń i wskazówek odnośnie leczenia, dodatkowo na każde moje pytanie uzyskałem wyczerpującą odpowiedź. Podczas wizyty nie czułem się jak zwykły kolejny przypadek, lecz jakbym był wyjątkowy. Mogę z czystym sumieniem polecić Pana Doktora :)

Opinia dodana przez: Mariusz
Medycyna estetyczna Katowice lekarz Monika Mazur

lekarz Monika Mazur

Dermatolog estetyczny, Medycyna estetyczna

Klinika Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Body Care Clinic
Ul. Opolska 7/3
40-084 Katowice

Polecam Panią Doktor i cały zespół Body Care Clinic - uwielbiam do Was przychodzić i zawsze dostaje to czego chcę!

Polecam

Opinia dodana przez: Aga

ul. Zofii Kossak-Szczuckiej 23c
40-578 Katowice

Na początku trochę się bałam zabiegu, ale po pierwszej wizycie w gabinecie już przestałam się bać :) Pani Doktor na spokojnie wszystko mi wytłumaczyła. Zabieg był bezbolesny i nie było żadnych problemów. No i najważniejsze, że efekt jest taki jaki sobie wymarzyłam :)

Opinia dodana przez: Agnieszka

ul. Zofii Kossak-Szczuckiej 23c
40-578 Katowice

Wszystko super! Pani doktor bardzo miła i kompetentna. Nie było żadnych problemów. Wszystko OK. Polecam! :)

Opinia dodana przez: Renata

dr n. med. Elżbieta Meszyńska

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

El-Derm
Łubinowa 17
40-647 Katowice

Dzięki b.dobrych radach i delikatnych zabiegach p.doktor czuję się lepiej, pewniej i na pewno młodziej. Teraz jestem szczęśliwa.
Polecam !!!

Polecam !!!

Opinia dodana przez: Barbara

Robert Świercz

Lekarz rodzinny, Medycyna estetyczna

Nowa Linia

40-520 Katowice

Najbardziej kompetentny lekarz medycyny estetycznej u jakiego byłam. Usta i botox wykonane perfekcyjnie i nieprzesadzone; otrzymałam efekt taki jakiego oczekiwałam.

Ceny rozsądne, Pan Dr nie naciągał (a jest to nagminna praktyka niestety...), taktowny, miły, czułam się bardzo komfortowo. na pewno wrócę i będę polecać koleżankom, pozdrawiam serdecznie

Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Grazyna Walkowicz

Internista, Medycyna estetyczna

ul. Boh.Monte Cassino 5/79
40-231 Katowice

Bardzo kompetentna,cierpliwa.Wizyta przebiegała w bardzo miłej atmosferze.Efekty przerosły moje oczekiwania

lekarz Marek Szczurowski

Ginekolog położnik, Ginekolog