Medycyna Estetyczna Katowice

Chirurg ogólny, Flebolog

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Alex Alli-Balogun
Połomińska 16
Katowice

Pierwszy raz w życiu trafiłem na tak miłego, uprzejmego i profesjonalnego lekarza. Oprócz normalnych zaleceń i wskazówek odnośnie leczenia, dodatkowo na każde moje pytanie uzyskałem wyczerpującą odpowiedź. Podczas wizyty nie czułem się jak zwykły kolejny przypadek, lecz jakbym był wyjątkowy. Mogę z czystym sumieniem polecić Pana Doktora :)

Opinia dodana przez: Mariusz
Medycyna estetyczna Katowice lekarz Monika Mazur

lekarz Monika Mazur

Dermatolog estetyczny, Medycyna estetyczna

Klinika Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Body Care Clinic
Ul. Opolska 7/3
Katowice

Polecam Panią Doktor i cały zespół Body Care Clinic - uwielbiam do Was przychodzić i zawsze dostaje to czego chcę!

Polecam

Opinia dodana przez: Aga

FRESHmed Stomatologia i Medycyna Estetyczna
Zofii Kossak-Szczuckiej 41
Katowice

Na początku trochę się bałam zabiegu, ale po pierwszej wizycie w gabinecie już przestałam się bać :) Pani Doktor na spokojnie wszystko mi wytłumaczyła. Zabieg był bezbolesny i nie było żadnych problemów. No i najważniejsze, że efekt jest taki jaki sobie wymarzyłam :)

Opinia dodana przez: Agnieszka

FRESHmed Stomatologia i Medycyna Estetyczna Katowice
Zofii Kossak-Szczuckiej 41
Katowice

Wszystko super! Pani doktor bardzo miła i kompetentna. Nie było żadnych problemów. Wszystko OK. Polecam! :)

Opinia dodana przez: Renata

dr n. med. Elżbieta Meszyńska

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

El-Derm
Łubinowa 17
Katowice

Dzięki b.dobrych radach i delikatnych zabiegach p.doktor czuję się lepiej, pewniej i na pewno młodziej. Teraz jestem szczęśliwa.
Polecam !!!

Polecam !!!

Opinia dodana przez: Barbara

Robert Świercz

Lekarz rodzinny, Medycyna estetyczna

Nowa Linia

Katowice

Z medycyny estetycznej korzystam od dawna i mam niezły przegląd krakowskich specjalistów w tej dziedzinie. W sumie z doktora Świercza jestem najbardziej zadowolona i zostałam jego wierną pacjentką! Usta zrobił mi bardzo ładnie i naturalnie i estetycznie. Widać że, pan doktor to nie tylko lekarz, ale i osoba która wkłada serce w to co robi. Zabieg wykonuje delikatnie a jednocześnie bardzo sprawnie. Dla pacjentek jest bardzo uprzejmy i chciało by się być tak traktowanym przez każdego lekarza. Ostatnio robiłam sobie botox na czoło i kurze łapki, jestem bardzo zadowolona. Polecam gorąco pana doktora Roberta i zabiegi które wykonuje.
Iwona

Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Grazyna Walkowicz

Internista, Medycyna estetyczna

Med-beauty Centrum medyczno-kosmetyczne
Boh Monte Cassino 1
Katowice

Bardzo kompetentna,cierpliwa.Wizyta przebiegała w bardzo miłej atmosferze.Efekty przerosły moje oczekiwania

lekarz Marek Szczurowski

Ginekolog położnik, Ginekolog