Lekarze Medycyna estetyczna Katowice

lek. med. Tomasz Kasela

Europejskie Centrum Estetyki
Rolna 18
40-555 Katowice

Serdecznie polecam . Pełen profesjonalizm w podejściu do pacjenta . Pełna i rzetelna informacja o przeprowadzonym zabiegu.
Opinia dodana przez: Katarzyna
{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Chirurg ogólny
                                       lek. med. Alex Alli-Balogun

lek. med. Alex Alli-Balogun

Chirurg ogólny, Proktolog

Alex Alli-Balogun Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Połomińska 16
40-858 Katowice

Cudowny człowiek - lekarz. Profesjonalista i jednocześnie mega empatyczny, ze zdrową dawką humoru, skraca dystans lekarz-pacjent. Byłam 13.04.2023 na pierwszej wizycie (onkologiczna sprawa) pełna obaw i lęków, a podejście Pana doktora sprawiło, że wyszłam z gabinetu uskrzydlona, pełna optymizmu i wiary w powodzenie leczenia. Gorąco polecam Od dzisiaj to mój ulubiony Anioł
Opinia dodana przez: Mariola
                                       dr n. med. Agnieszka Ledniowska

dr n. med. Agnieszka Ledniowska

Medycyna estetyczna, Ginekolog

La Boca Clinic
ul. Stawowa 10
Katowice

Zdecydowałam się na doktor Ledniowska aby wykonać labioplastykę. Wszystko przebiegło bez zastrzeżeń, wizyta w miłej atmosferze, bez skrępowania, zabieg bardzo komfortowy.. a po zabiegu efekt wow! Moje życie zmieniło się diametralne, jedna z lepszych decyzji życiowych a panią doktor serdecznie polecam i dziękuję :) 🧡

lekarz Izabela Lenartowicz

Lenartowicz Clinic
Zabrska 7/1
40-083 Katowice

Sympatyczny i profesjonalny personel medyczny z panią Izabelą na czele. Przed zabiegiem wszystko szczegółowo jest omawiane i wyjaśniane, dzięki czemu człowiek czuje się spokojny i wie, że jest w dobrych rękach, a efekt końcowy robi ogromne wrażenie.
Opinia dodana przez: Gabriella
                                       lekarz Monika Mazur

lekarz Monika Mazur

Klinika Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Body Care Clinic
Ul. Opolska 7/3
40-084 Katowice

Świetny lekarz, który dba o jak najbardziej naturalne efekty wykonywanych zabiegów. U Pani dr wykonywałam juz wypełnianie bruzd kwasem hialuronowym, mezoterapię skóry twarzy i dłoni, mezoterapię skóry głowy (osocze, fibryna dr cyj). To zaufanie pozwoliło mi sprezentować mojej 63 letniej mamie metamorfozę u pani doktor - nie zdecydowałabym się na taki krok, gdybym nie była pewna za p. doktor w 100%. Polecam, zabiegi wykonywałam w klinice Body Care Clinic w ...
Opinia dodana przez: Sabina

dr n. med. Marcin Nylec

Chirurg plastyczny, Medycyna estetyczna

NZOZ GynCentrum
Żelazna 1
40-851 Katowice

Do Pana Doktora trafiłam szukając lekarza, ktory zrobi poprawke po zabiegu labioplastyki, bylam załamana efektem, prawie wpadlam w depresje. Pan Doktor na konsultacji zbadal mnie, przeprowadzil ze mna rzeczowa rozmowe, byl empatyczny i odpowiedział na wszystkie nurtujace mnie pytania. Jestem juz po zabiegu u Pana Doktora i jestem przeszczesliwa.Pan Doktor to prawdziwy profesjonalista i cudotwórca, moj przypadek byl naprawde beznadziejny.Tak bardzo wazne jest, aby wybrac odpowiedniego lekarza, by pozniej uniknac ...
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Tatiana Mol

ul. Zofii Kossak-Szczuckiej 23c
40-578 Katowice

Na początku trochę się bałam zabiegu, ale po pierwszej wizycie w gabinecie już przestałam się bać :) Pani Doktor na spokojnie wszystko mi wytłumaczyła. Zabieg był bezbolesny i nie było żadnych problemów. No i najważniejsze, że efekt jest taki jaki sobie wymarzyłam :)
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Elżbieta Meszyńska

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

El-Derm
Łubinowa 17
40-647 Katowice

Dzięki b.dobrych radach i delikatnych zabiegach p.doktor czuję się lepiej, pewniej i na pewno młodziej. Teraz jestem szczęśliwa. Polecam !!!
Opinia dodana przez: Barbara
{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Chirurg ogólny
                                       lek. med. Anna Dołaszyńska-Żółkiewska

lek. med. Anna Dołaszyńska-Żółkiewska

Chirurg ogólny, Proktolog

GlivClinic Katowice
Rolna 18
Katowice

Pani Doktor bardzo dobrze tłumaczy co bardzo uspokaja pacjenta , poświęca pacjentowi czas a to swiadczy o duzym profesjonalizmie.Polecam i dziekuje.

Robert Świercz

Medycyna estetyczna, Lekarz rodzinny

Nowa Linia
40-520 Katowice

Najbardziej kompetentny lekarz medycyny estetycznej u jakiego byłam. Usta i botox wykonane perfekcyjnie i nieprzesadzone; otrzymałam efekt taki jakiego oczekiwałam. Ceny rozsądne, Pan Dr nie naciągał (a jest to nagminna praktyka niestety...), taktowny, miły, czułam się bardzo komfortowo. na pewno wrócę i będę polecać koleżankom, pozdrawiam serdecznie
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Grazyna Walkowicz

Internista, Medycyna estetyczna

ul. Boh.Monte Cassino 5/79
40-231 Katowice

Bardzo kompetentna,cierpliwa.Wizyta przebiegała w bardzo miłej atmosferze.Efekty przerosły moje oczekiwania

lekarz Alicja Mol

Stomatolog, Medycyna estetyczna

ul. Zofii Kossak-Szczuckiej 23c
40-578 Katowice

Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko wystawić najwyższe noty we wszystkich kategoriach ;) Jestem osobą dość wymagającą i raczej ciężko mnie usatysfakcjonować. Pani doktor się to za każdym razem bez problemów udaje :) Pani dr Mol jest bardzo kompetentną i miłą osobą, a jej optymizm jest zaraźliwy :)
Opinia dodana przez: Kinga
                                       lekarz Grażyna Walkowicz