medycyna estetyczna warszawa

Medycyna estetyczna Warszawa dr n. med. Elżbieta Podgórska

dr n. med. Elżbieta Podgórska

Elesthetic Clinic
ul. Dereniowa 2 lok.3

Jestem jak najbardziej zadowolona. Bardzo duża fachowość i podeście do pacjenta i jego problemu. Bardzo sensowny specjalista. Polecam

Medycyna estetyczna Warszawa lekarz Marlena Majkut-Sobechowicz

lekarz Marlena Majkut-Sobechowicz

Instytut Zdrowia i Urody Feniks SPA
ul. Giełdowa 4A

Ciężko się nieco dodzwonić, ale polecam tego lekarza. Widać umiejętności i zdecydowanie, a przy moim problemie to ważne bo jest wymagane długotrwałe obserwowanie.

Medycyna estetyczna Warszawa lek. med. Aleksandra Szczepańska

lek. med. Aleksandra Szczepańska

Akademia Medycyny Estetycznej
ul. Cynamonowa 2/U6

Najlepszy lekarz! Nie chce już znać innych:-) miła sympatyczna kontaktowa. Dla mnie jak najbardziej lekarz godny polecenia!!!

Medycyna estetyczna Warszawa lekarz Artur Broma

lekarz Artur Broma

Metamorfosis
ul. Gawińskiego 11

Trzeba przyznać, że się bałam dość mocno, ale Pan doktor jest niezwykle troskliwą osobą i wszystko jasno mi wytłumaczył. Personel przyjemny. Można się poczuć bezpiecznie, ale też i dyskretnie. Z moją sprawą nie dopytywałam się rodziny/znajomych o lekarza, cieszę się więc że są serwisy jak te, dające realny obraz co inne pacjentki robiły u chirurga. Mogę polecić Pana Bromę. J

Medycyna estetyczna Warszawa lek. med. Magdalena Brajczewska

lek. med. Magdalena Brajczewska

DERMEDICA - Centrum Dermatologii
ul. Kazimierzowska 70/12

Zasugerowałam się opiniami tutaj innych pacjentek i powiem szczerze, że również się nie zawiodłam. Pani doktor dokładnie analizuje problem i trafia z leczeniem. Polecam!

Medycyna estetyczna Warszawa dr n. med. Agnieszka A. Krawczyk

dr n. med. Agnieszka A. Krawczyk

Klinka Flebologii
ul. Wawelska 5

wszystko spoko. moge polecic z czystym sumieniem.

wszystko spoko. moge polecic z czystym sumieniem.

Medycyna estetyczna Warszawa lek. med. Aneta Bembenek

lek. med. Aneta Bembenek

Instytut Medycyny Estetycznej MEDESTETIS
ul. Włodarzewska 81

Pani Aneta jest miłym lekarzem, który zna się na swojej pracy. Bardzo kompetentna i otwarta osoba;) polecam:)

Medycyna estetyczna Warszawa dr n. med. Joanna Kuschill-Dziurda

dr n. med. Joanna Kuschill-Dziurda

Instytut Medycyny Estetycznej MEDESTETIS
ul. Włodarzewska 81

Już po kilku wizytach jestem usatysfakcjonowana. Nie żałuje, może jednego że tak późno trafiłam do Pani doktor :;))

Medycyna estetyczna Warszawa dr Aleksandra Jagielska

dr Aleksandra Jagielska

Sthetic dr Jagielska
Mokotowska 15a/2b

Bardzo sumienny i pomocny specjalista. Pani Doktor wszystko wytłumaczy i odpowie na każde nurtujące pytanie. Bardzo dobre poczucie estetyczne. Szczerze polecam!