Medycyna Estetyczna Wrocław

Chirurg plastyczny, Chirurg ogólny

Aestetica Chirurgia Plastyczna dr Jacek Jarliński
lokal 2, Żelazna 54
53-429 Wrocław

Bardzo pozytywny lekarz jako osoba. Ma cierpliwość wyjaśnić i wytłumaczyć co będzie robione. Jestem miesiąc po zabiegu korekty nosa i wszystko jest na dobrej drodze, a efekt bardzo zadowalający! dziękuję raz jeszcze dotorze

dr n. med. Paweł Szymański

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

Centrum Medyczne LUX MED

50-088 Wrocław

Dziękuję bardzo serdecznie za korektę ust. Teraz mają naprawdę ładny kształt o jakim zawsze marzyłam. Pan doktor jest rewelacyjnym fachowcem a to tego wspaniałym człowiekiem.

Opinia dodana przez: Arleta

Żeromskiego 75/12
50-312 Wrocław

Dr Szulc zna się na tym co robi i ma bogate doświadczenie. Ja usuwałam u niego bliznę po oparzeniu. Generalnie wszystko odbyło się sprawnie, a po bliźnie praktycznie nie ma śladu. Jest to specjalista godny polecenia :)

Opinia dodana przez: Wioletta

lekarz Marcin Świder

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

Żeromskiego 75/12
50-312 Wrocław

Ja również robiłam Vaser u tego doktora. Jestem bardzo zadowolona. Nie ma żadnych nierówności. Szybko wróciłam do kondycji.

Opinia dodana przez: Wioletta

Perfect Glamour Centrum Urody

51-124 Wrocław

bardzo polecam panią doktor, jestem bardzo zadowolona z jej usług. zdecydowałam się na zabieg nićmi barb, zabieg był bezbolesny i umiejętnie przeprowadzony. nie było żadnych komplikacji i mogłam od razu cieszyć sie efektem.

Opinia dodana przez: Alina
Medycyna estetyczna Wrocław dr n. med. Wojciech Rybak

dr n. med. Wojciech Rybak

Chirurg ogólny, Flebolog

Ars Estetica – Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii
ul. Powstańców Śląskich 56a/2
53-333 Wrocław

Robiłem u doktora zylaki. jestem bardzo zadowolony. Wszystko bardzo szybko i sprawnie. Efekty bardzo dobre. Na drugi dzień mogłem pójść już do pracy. Polecam

Opinia dodana przez: Konrad

lekarz Grzegorz Markowicz

Chirurg ogólny, Ortopeda

Poradnia Stomatologiczna "PORANNA"
Poranna 31A
53-026 Wrocław

Pan Markowicz wydaje mi się bardzo odpowiedni jeśli ktos szuka doświadczonego specjalisty od medycyny estetycznej w dodatku takiego, którego wiedza jest poświadczona certyfikatami. Bazując na wlasnym doświadczeniu szczerze go polecam.

Opinia dodana przez: stonka
Medycyna estetyczna Wrocław dr Diana Kupczyńska

Ars Estetica – Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii
ul. Powstańców Śląskich 56a/2
53-333 Wrocław

Pani Doktor Diana Kupczyńska jest niezwykle kompetentną młodą lekarką. Cechuje ją ogromna wiedza, pewność siebie i empatia. Pani Doktor wykonywała u mnie zabiegi likwidacji zmarszczek za pomocą botoksu oraz wypełnienia. Zdecydowanie polecam Panią Doktor wszystkim Paniom rozważającym wizytę w Klinice Ars Estetica. Serdecznie pozdrawiam Panią Doktor i cały zespół kliniki. Bożena Kosmala z Oławy.

Opinia dodana przez: Bożena

DermaMed Instytut
Żeromskiego 77
50-312 Wrocław

Bardzo fajny Pan doktor. Doskonale doradza, świetnie prowadzi. Cieszę się ze do niego trafiłam. Certyfikat który posiada świadczy o jego umiejętnościach!

Opinia dodana przez: Allegra

DermaMed
Traugutta 144u/1
Wrocław

Wspaniała P.doktor :) Jestem miesiąc po zabiegu powiększenia ust a moi znajomi i ja nie możemy przestać podziwiać efektu. Subtelne podkreślone przyciągają każdy wzrok, w tym mój! ;)

Wspaniała P.doktor :) Jestem miesiąc po zabiegu powiększenia ust a moi znajomi i ja nie możemy przestać podziwiać efektu. Subtelne podkreślone przyciągają każdy wzrok, w tym mój! ;)
Serdecznie polecam. Przemiła, doświadczona P.doktor oraz przesympatyczna obsługa placówki. Na pewno powrócę nie raz!

Opinia dodana przez: Olga