Lekarze Mikołów

dr n. med. Marian Długaj

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Kukułcza 28
Mikołów

Do Pana Doktora trafiłam kilka lat temu z ogromną raną na łydce (choruję na żylaki). Żaden z odwiedzanych lekarzy nie chciał podjąć się leczenia. Pan Doktor dzięki ogromnej wiedzy zastosował odpowiednie leczenie i w stosunkowo krótkim czasie rana się wygoiła. Pana Doktora cechuje pełen profesjonalizm, ogromne zaangażowanie oraz cierpliwość, nie traktuje pacjenta przedmiotowo. Bardzo szczegółowo bada i docieka przyczyn dolegliwości. Każdemu życzę tak wspaniałego lekarza.
Opinia dodana przez: Janina

lek. dent. Marcin Mrówka

Chirurg stomatolog

ulica Pszczyńska 12d/1
43-190 Mikołów

Z doktorem przeszedłem długą drogę (w ramach leczenia ortodontycznego). Zaczęło się od wyrwania trzech ósemek, później kortykotomia w celu przestawienia dwóch zębów, następnie operacja retrogenii w szpitalu w Katowicach, kończąc na wstawieniu implantów zębowych. Mimo branży(umówmy się, mało kto lubi chodzić do dentysty) pozostaje on moim ulubionym lekarzem, a spotkałem ich wielu w życiu. Duża wiedza w temacie, bardzo dobra komunikacja - zawsze wyjaśni o co chodzi, czy wyczerpująco odpowie ...
Opinia dodana przez: Krzysiek

lekarz Jerzy Kubacki

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Mikołowskie Centrum Usług Medycznych "MED-MIKOŁÓW" Sp z o.o.
ulica Okrzei 31
43-190 Mikołów

Byłam juz u nie jednego ginekologa i z czystym sumieniem polecam dr Kubackiego. Profesjonalne podejście, masz czas dla pacjentki, do swojej pracy podchodzi kompleksowo. Zawsze pod telefonem gdyby sie cos działo, zawsze oddzwania. Na prawdę godny polecenia w dodatku wizyta jest jedna z tańszych w okolicy. Mam do gabinetu dosyć daleko ale teraz wiem, że warto tyle km przejechać na wizytę. Kobietki nie ma sie nad czym zastanawiać. Przekonajcie się ...
Już kilka lat jestem pacjentką doktora i za każdym razem czuje się bardzo dobrze zaopiekowana, nigdy żadnych zastrzeżeń nie miałam!
Opinia dodana przez: Jadwiga

lekarz Artur Czarnecki

27 Stycznia 15
43-190 Mikołów

Wspaniały lekarz! Spokojny, pogodny, tłumaczy i wyjaśnia, zna się na tym co robi, widać, że żyje pracą i pacjentami, trafne diagnozy i skuteczne leczenie. Nie wahałbym się ani chwili polecić tego profesjonalistę każdemu! Na "co dzień" chodzimy z małym do "zwykłego" pediatry, ale jak tylko cokolwiek się dzieje niepokojącego to idziemy do dr Czarneckiego. Nigdy się nie zawiedliśmy.

lekarz Monika Wolska

Psychiatra

NZOZ PSYCHE.MED
ul. Ludwika Waryńskiego 4
43-195 Mikołów

Pani Doktor Monika Wolska to lekarz z powołania. Potrafi wysłuchać pacjenta. Indywidualne podejście do chorego.Troszczy się o chorego. Zaangażowana w leczenie pacjenta. Nigdy jeszcze nie odmówiła pomocy. W dobie pandemii koronawirusa nie mam problemu, żeby się dodzwonić do Poradni i poprosić o teleporadę. Pani Doktor życzliwa i uprzejma. Bardzo polecam zainteresowanym.,a zwłaszcza pierwszorazowym pacjentom.
Opinia dodana przez: Maciej
{'id': 32372, 'name': u'Miko\u0142\xf3w'} Irydolog
                                        Paweł Neko

Paweł Neko

Irydolog

Herba Medica Pawel Neko
Gołębia 9
43-190 Mikołów

Pan Paweł. Kompetentny, poświęcił mi bardzo dużo czasu aby dać dobrą diagnozę. Godny polecenia. Bardzo dobrze i dokładnie wytlumaczył mi gdzie jest problem chorobowy i jak go leczyć. Bardzo uprzejmy. Borykam się od wielu lat z jelitem. Pan Paweł spojrzsł na problem w bardzo szerokim aspekcie. Dolegliwości bólowe ustapiły. A problemy z gazami i zaparciami ustapily. Polecam tego Terapeutę
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Wojciech Kukier

Neurochirurg

ulica Podgórna 6 A
43-195 Mikołów

Mój mąż siedziałby pewnie teraz na wózku inwalidzkim w pampersie. Mieliśmy ogromne szczęście że trafiliśmy na PANA DR. WOJCIECHA KUKIERA. Wiele osób w wieku mojego męża, 75 lat, mając problemy z samodzielnym poruszaniem się, nie trzymaniem moczu, jest po prostu unieruchomiona. Choroba w pewnym momencie przyspieszyła i nie mogliśmy nic z tą chorobą zrobić. Nie umiałam mężowi pomóc. Lekarze rozkładali ręce, przypisywali to wiekowi i starością. Dopiero Pan doktor nam ...
Opinia dodana przez: Dorota

dr Małgorzata Ciałowicz-Szafarczyk

NZOZ Przychodnia Medycyny Rodzinnej i Specjalistycznej "MARIA-MED"
Rybnicka 28
43-190 Mikołów

W końcu właściwy lekarz w naszej przychodni. Młoda doświadczona z nowoczesnym podejściem do pacjenta. Korzystałam z wizyty publicznej jak i prywatnej. Polecam w 100 %. Jedyny minus jest taki że w poradni są dwie Panie Doktor i niestety ale jedna krzywo patrzy na drugą a my mamy mamy problem bo jak moje dziecko choruje to nie czekam na moją lekarkę tylko jak najszybciej chce się dostać do lekarza

dr n. med. Roman Wazowski

Pediatra, Wizyty domowe

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
reta śmiłowicka 11a
43-190 Mikołów

Bardzo dobry lekarz, zawsze trafiona diagnoza, ma fantastyczne podejście do dzieci. Spokojnie i cierpliwie tłumaczy i potrafi uspokoić nawet najbardziej zdenerwowanego rodzica :) polecam pana Romana z całego serca!
Opinia dodana przez: Justyna

Anna Cichanowicz

Protetyk, Stomatolog

Mikołów

Bardzo dobry lekarz, ja sie bardzo ciesze ze ma takiego podejścia do pacjenta. Zabieg został wykonany prawidłowo. Super,dzięki ;)

Joanna Zając

Położna

Waryńskiego
43-190 Mikołów

Pani Joasia Zając jest wspaniałą położną. Jest profesjonalna i bardzo szybko wzbudza pełne zaufanie. Warto w pełni słuchać pani Joasi, a przyjście na świat wyczekiwanego dzieciaczka będzie najwspanialszą chwilą w życiu dla każdej mamy. Pani Joasia pomaga w każdej minucie porodu, potrafi zadbać o przyjemną atmosferę i poczucie bezpieczeństwa.

Zdzisława Krzykała

Położna

Szkoła rodzenia
WYRY
43-175 Mikołów

Serdecznie polecamy! Wspaniała opieka, pełen profesjonalizm, ogromne ciepło, zaangażowanie i dostępność. Ponadto, pasja i doświadczenie, a to wszystko uzupełnione dobrym słowem, rozmową i bezpośrednim kontaktem. Dobrze spotkać Kogoś Takiego w tak ważnych chwilach życia :) Pozdrawiam gorąco! Sylwia Mateusz Wanda i Wojtuś Suchy

lekarz Ewa Bielas-Łyżyczka

Neurolog

ulica Pszczyńska 12d/1
43-190 Mikołów

Pozdrowienia z Czortkowa! Jak się masz? Nie jestem pewien, czy ta wiadomość do Ciebie dotrze. Mimo to mam nadzieję, że przynajmniej ją przeczytasz.I przynajmniej daj mi znać, że go masz. Z poważaniem, Orest Lyzhychka z Ukrainy.
Opinia dodana przez: Orest

lekarz Krzysztof Kopiński

Niepubliczny zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Opieki Psychiatrycznej i Psychologicznej "Psyche-Med"
Waryńskiego 4
43-190 Mikołów

Pan doktor Kopiński to świetny lekarz.Przede wszystkim bardzo kompetentny i sympatyczny-z poczuciem humoru.Cierpliwie tłumaczy i chce po prostu pomóc>Polecam!
Opinia dodana przez: mariola

lek. dent. Anna Szynol-Musioł

ulica Brzoskwiniowa 10
43-190 Mikołów

Pani Doktor jest niezwykle kompetentnym stomatologiem. Poświęca sporo czasu pacjentowi, tłumacząc wszystko bardzo dokładnie. Dużym plusem jest też informowanie pacjentów, jeżeli jest opóźnienie, więc nie siedzi się godzinami w poczekalni. Dzieci także ją uwielbiają.

lekarz Mateusz Matuszewski

Centrum Zdrowia w Mikołowie
ul. Ludwika Waryńskiego 2
43-190 Mikołów

To najlepszy lekarz na jakiego trafiłam. Jestem z tych osób które dmuchaja na zimne i z każdą rzeczą jestem u Pana doktora. Mój Dawid ma już 10 miesięcy i ani razu nie dał nam Pan doktor odczuć że ma nas dość. Naprawdę godny polecenia lekarz. Za każdym razem trafna diagnoza
Opinia dodana przez: Aneta

Ewa Pieczara

Okulista dziecięcy

Mikołów

Pani doktor jest prawdziwym specjalistą. Jest kompetentna, fachowa i ma profesjonalne podejście do zawodu oraz pacjentów.
Opinia dodana przez: Mateusz

lekarz Aleksandra Zoń-Giebel

Internista, Reumatolog

ulica Botaniczna 7 c
43-195 Mikołów

Pani Doktor ma doskonałe podejście do pacjenta. Przeprowadza dokładny wywiad. Pomimo pandemii nie boi się zbadać pacjenta, a nie jak inni "specjaliści" tylko praktykują teleporady. Wnikliwie przegląda dotychczasową dokumentację medyczną i potrafi zalecić skuteczne leczenie.
Opinia dodana przez: Beata