Lekarze Myszków

Psychoterapeuta

Gabinet Psychoterapii SALIX w Myszkowie
Sikorskiego 71
42-300 Myszków

Bardzo polecam Panią Marlenę jako psychoterapeutkę. To osoba o wysokiej kulturze osobistej dzięki której potrafi zapewnić dyskrecje i komfort podczas wizyty w gabinecie . Wiedza jaką posiada Pani Marlena oraz wysoki poziom inteligencji emocjonalnej pozwala w trafny sposób zdiagnozować problem i z nim pracować . Indywidualne podejście do pacjenta i jego problemów to niezwykły atut u Pani Marleny. Polecam serdecznie !!
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Robert Liwoch

ul. Majora Sucharskiego 54/19
42-300 Myszków

Najlepszy lekarz jakiego poznałam. Bardzo dobry człowiek, mający szacunek do innych. Ogromna wiedza medyczna, chęć pomocy pełen profesjonalizm. Ten lekarz naprawdę ratuje ludziom życie i zdrowie. Jego słowa znajdują odzwierciedlenie w czynach, chyba się nie myli. Jest uczciwym lekarzem, lubi pacjentów, charyzmatyczny, uśmiechnięty. Jak go poznasz nie masz ochoty kończyć rozmowy. Można by wymieniać kolejne superlatywy.

lekarz Jolanta Giza-Dubik

Dermatolog

ul. 1 Maja 77
42-300 Myszków

Niesamowite podejście do pacjenta, profesjonalizm i fachowa pomoc. Jestem bardzo zadowolona, polecam!
Opinia dodana przez: Adrianna

lekarz Adrian Matuszyk

Poradnia Medycyny Rodzinnej i Specjalistycznej
Żarki, Kroczyce, Pradłą
Myszków

Bardzo dobry lekarz! Kompetentny, mądry i uprzejmy. Poważnie podchodzi do sprawy. Wysłucha dobrze pacjenta i szuka rozwiązania, które najlepiej pasuje do danej sytuacji. Ma się odczucie, że naprawdę chce pomóc i go los i zdrowie pacjenta obchodzą. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Dagmara

lek. dent. Małgorzata Kiedrzynek-Picheta

GABINET STOMATOLOGICZNY
MILLENIUM 21 LOK. 3
42-300 Myszków

bardzo dobry lekarz polecam ! bardzo dobry sprzęt w gabinecie , miła atmosfera, profesjonalność ZDJĘCIA RTG NA MIEJSCU W GABINECIE

lekarz Jarosław Kobos

42-300 Myszków

Lekarz bardzo godny polecenia, uprzejmy miły i zabawny. Wizyta u niego nie trwa 10 min. Bada bardzo dokładnie i nie stresuje nie potrzebnie pacjentek
Opinia dodana przez: Sandra

Agata Buła

Gabinet Lekarski
42-300 Myszków

Pani doktor to bardzo dobry i sumienny lekarz. Ma wspaniałe podejście do dzieci, jest uprzejma. Jeśli jest potrzeba skierowania dziecka na konsultację lub na badania, nigdy nie ma z tym problemu. Pani doktor posiada nie tylko wiedzę, ale również intuicję i nie przepisuje bezmyślnie antybiotyków. To lekarz godny zaufania.
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Maciej Kowalski

3 Maja 11
42-300 Myszków

wspanialy lekarz! bardzo rzetelny, o ogromnej wiedzy, ze wspanialym podejsciem do pacjenta. polecam!

lekarz Barbara Cesarz-Motyl

Neurolog

42-300 Myszków

Pani Dr Barbara Cesarz-Motyl to wyjątkowy człowiek i lekarz, kompetentna w dziedzinie neurologii, życzliwa dla pacjenta i jego rodziny, społecznik, oddana drugiemu człowiekowi.
Opinia dodana przez: Tadeusz

lek. dent. Zbigniew Zygoń

ul. 11 Listopada 7
42-300 Myszków

Cudowny stomatolog, pełen empatii. Kompetentny, doradzi rozwiązanie problemu. Bardzo delikatny, znieczulenie podaje bardzo powoli, nic nie boli, nie rozpiera. Przesympatyczny. Wizyta u niego to relaks. W końcu odnalazłam swojego lekarza stomatologa.

lekarz Agnieszka Rosikoń-Izdebska

42-300 Myszków

Dla mnie pierwsza wizyta super, dokładny wywiad, kompleksowe badanie i wywiad. Profesjonalne doradztwo co do leków badań i zaopatrzenia z NFZ.
Opinia dodana przez: Zygmunt

lekarz Stanisława Szuber

Internista, Diabetolog

“Medicor. NZOZ”
ulica Kościuszki 27o
42-300 Myszków

Pani Doktor leczy mojego brata .Jest naprawdę bardzo dobra.Trudno się do Niej dostać,jest po prostu oblegana
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Marta Stachowska

42-300 Myszków

Pani doktor to osoba pelna ciepla, empatii, życzliwości.Stara się pomoc najlepiej, jak potrafi. Jeśli czegoś nie wie, sprawdza. Przede wszystkim nie pozostawia pacjenta samego sobie. Dziękuję, Pani doktor!
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Agnieszka Pietrzak-Świeboda

ul. Sikorskiego 65C/20
42-300 Myszków

Cudowna, wszechstronna, miła Pani doktor z powołania. Autentycznie interesuje ją sytuacja zdroworna małych pacjentów. Ma nie tylko ogromną wiedzę, ale też fantastyczną intuicję i ogromne pokłady empatii. Wielokrotnie pomogła mojej córce m.in. wtedy gdy w 6 tygodniu życia przechodziła COVID z zapaleniem oskrzeli. Z pomocą Pani doktor obyło się bez szpitala. Wszystkie wizyty w jej gabinecie oceniam bardzo dobrze.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Halina Długosz-Mroskowiak

Lekarz medycyny pracy

Zamenhofa 29a lok. 2
42-300 Myszków

Lekarz z prawdziwego powołania,oby żyła wiecznie,dla dobra środowiska ludzkiego.Stanisław S.

lekarz Tomasz Szczepanik

Diabetolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Światowit"
ulica 1-go Maja 130
42-300 Myszków

Serdeczne podziękowania za wyprowadzenie z zaawansowanej cukrzycy , dopasowanie odpowiednich leków i insuliny co wpłynęło na lepszy stan mojego zdrowia. Wyrazy uznania oraz szacunku, lekarz z powołania . Dziękuję pacjentka Maria Tomzik
Opinia dodana przez: Maria

dr Grzegorz Stachowicz

USG ginekologiczne, Ginekolog położnik

42-300 Myszków

Mam inną opinię na temat Pana Doktora niż moje poprzedniczki. Wybrałam się na wizytę do Doktora po przeczytaniu tych pozytywnych opinii mając nadzieję, że znajdę tego dobrego ginekologa.Ku mojemu zaskoczeniu po przekroczeniu po raz pierwszy gabinetu Pan Doktor od razu zaczął do mnie mówić na "ty" tak jakbym sobie tego życzyła-niestety nie poczułam się komfortowo, trochę szacunku do ludzi Panie Doktorze, nie każdy sobie tego życzy!Potem zlecił wykonanie usg i ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Krzysztof Pilarski

Pulmonolog, Internista

SP Zakład Opieki Zdrowotnej -Szpial Powiatowy w Myszkowie
42-311 Myszków

Jestem bardzo mile zaskoczona podejściem Pana Doktora do mnie jako do pacjentki. Chęć pomocy medycznej i empatia na wysokim poziomie.
Opinia dodana przez: Krystyna

dr Piotr Bańka

Myszków

Kompetentny ,miły i spokojny lekarz. Tłumaczy co pacjentowi jest. Widać ,że zna się na swojej specjalizacji.
Opinia dodana przez: Jakub

lekarz Kamila Ślęzak-Januszko

NZOZ MEDICOR Sp.j.
ul. Aleja Wolności 27''o"
42-300 Myszków

Dziś, pierwszy raz po wyjściu z gabinetu byłem zszokowany podejściem lekarza do pacjenta który przyszedł na wizytę na NFZ a nie prywatnie. Pełen profesjonalizm i kultura. Podejście z szacunkiem dla drugiego człowieka, szczegółowo przeprowadzony wywiad jak i wytłumaczenie co takiego dzieje się w organizmie i jak będzie przebiegało leczenie. Mogę z czystym sumieniem polecić tego lekarza każdej osobie.
Opinia dodana przez: Paweł