Nadwaga

Wolny termin: 28 Maj o 11:00. Sprawdź inny.
Diabetolog Lublin dr n. med. Marek Derkacz

dr n. med. Marek Derkacz

Diabetolog, Endokrynolog

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Derkacz
Kolorowa 5/5A, 20-802 Lublin
Sławinek, Lublin

Bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz. Wszystko dokładnie wyjaśnia. Udziela cennych wskazówek i poświęca dużo czasu pacjentowi.

Opinia dodana przez: Anna Ciesieslka
Dietetyk Nowy Sącz  Iwona Piaskowy

Naturhouse
ul. Długosza 13 33-300
33-300 Nowy Sącz

Cenię specjalistów, którzy potrafią indywidualnie podejść do każdego pacjenta. Wiedza, umiejętności Pani dietetyk są na bardzo wysokim poziomie, tłumacząc zalecenia zawsze zwraca uwagę co mają na celu i na jakim problemie się skupiają, przez co zawsze po wizycie wiem wszystko co potrzebuję. Panią Iwonę polecam każdemu, kto chce zadbać o swoje zdrowie i zrzucić kilka kilogramów.

Opinia dodana przez: Michał
Dietetyk Warszawa  Filip Kowalczyk

Centrum Dietetyki i Zdrowego Rozsądku Dr Filip
Stanisława Wyspiańskiego, 5/98
01-577 Żoliborz, Warszawa

Wolny termin: 27 Maj o 09:00. Sprawdź inny.
Dietetyk Warszawa  Anna Dzierba

Centrum Dietetyczne Naturhouse
Aleja KEN 88, Metro Stokłosy

Wolny termin: 28 Maj o 12:00. Sprawdź inny.
Dietetyk Warszawa mgr Magdalena Lech

Centrum Dietetyczne Naturhouse
Aleja KEN 88, Metro Stokłosy

Dobre rady, ciekawe diety, cierpliwośc i odpowednia mobilizacja, dokładnie to, czego potrzebowałem, dziękuję i polecam

Opinia dodana przez: Piotr
Wolny termin: 28 Maj o 14:00. Sprawdź inny.
Wizyty domowe Warszawa  Ewa Trusewicz

Ewa Trusewicz

Wizyty domowe, Pomoc psychologiczna

Poradnia Dieta i Fitness
ul. Ksawerów 3

Wreszcie trafiłam na dobrego dietetyka! Ktoś, kto naprawdę mnie słucha i nie stara się za wszelką cenę wprowadzić swoich widzimisi. Pani Ewa zawsze znajdzie kompromis i wytłumaczy co i jak działa. Mam dużo chorób współistniejących (w tym autoimmunologiczne) i wszystko zostało zawarte w diecie, rozpisanej tak, aby brać pod uwagę moje treningi. Do tego zawsze się mogę do Pani Ewy odezwać jeśli mam problem, oddzwoni w wolnej chili albo odpisze na maila. Polecam bardzo!!

Opinia dodana przez: Wiktoria
Wolny termin: 28 Maj o 18:00. Sprawdź inny.
Dietetyk dziecięcy Warszawa mgr Małgorzata Więch

mgr Małgorzata Więch

Dietetyk dziecięcy, Dietetyk

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Terapeuta Warszawa lekarz Jarosław Lenartowicz

lekarz Jarosław Lenartowicz

Terapeuta, Seksuolog

PRZYCHODNIA LEKARZY SPECJALISTÓW "Bariamed"
Aleje Jerozolimskie 11/19 lok. 32 parter, 00-508
Śródmieście, Warszawa

Potwierdzam i polecam. Prawdopodobnie najlepszy lekarz łączący w sobie ogromną wiedzę i doświadczenie, sympatyczny sposób bycia i względną punktualność. Największym atutem Doktora jest prawdomówność i skuteczność oraz to, że można uzyskać poradę z dwóch dziedzin, co się łączą ze sobą. Jesteśmy zadowoleni z wizyt. Nasz związek jest lepszy we wszystkich sferach. R. L.

Opinia dodana przez: Roman
Dietetyk Warszawa mgr Joanna Wasiluk

Gabinet Dietetyczny Joanna Wasiluk
Ul. Głębocka 56

Zdecydowanie polecam Panią Joannę. Układa diety rzeczywiście indywidualnie, są smaczne, proste w przygotowaniu i oczywiście skuteczne. Bardzo miła i uśmiechnięta osoba. Wizyty konkretne i motywujące. Pozdrawiam

Opinia dodana przez: Janina
Trener Libiąż mgr Ewa Chojnacka

mgr Ewa Chojnacka

Trener, Dietetyk dziecięcy

Naturhouse- centrum dietetyczne
ul. Oświęcimska (obok stacji LOTOS)
Libiąż

Przesympatyczna, bardzo wyrozumiała i chętna do pomocy.
Zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie.
Dzięki odchudzaniu w Naturhouse uwierzyłam znów, że mogę być seksowna i szczupła!

Przesympatyczna, bardzo wyrozumiała i chętna do pomocy.
Zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie.

Opinia dodana przez: Pola