Nadwrazliwosc Zebow

Wolny termin: dzisiaj o 10:45. Sprawdź inny.
Specjalista leczenia bólu Katowice lek. stom. Piotr Puchała

lek. stom. Piotr Puchała

Specjalista leczenia bólu, RTG

Artyści Uśmiechu Stomatologia
Chorzowska 216
40-101 Katowice

.....Gorace podziekowanie dla Dr.Puchaly za wykonanie zabiegu Vector duzy profesionalizm rzetelnosc specjalista godny polecenia wszyscy ktorzy boja sie dentysty powinni sie udac do Artystow Usmiechu

Opinia dodana przez: Barbara
Chirurg stomatolog Warszawa lek. stom. Przemysław Lutostański

lek. stom. Przemysław Lutostański

Żeromskiego 3A

Rewelacyjny stomatolog. Zawsze mówię że o dentyści od spraw beznadziejnych. Mają też dentystę dla dzieci więc można leczyć się cała rodzina . nowa lokalizacja jest jak najbardziej na plus. Gabinety bardzo dobrze wyposażone a personel zawsze uśmiechnięty i pomocny.

Opinia dodana przez: anna
Wolny termin: jutro o 10:30. Sprawdź inny.
Stomatolog Olkusz lek. dent. Arkadiusz Żurek

ul. Nowa 13
32-300 Olkusz

Najlepszy dentysta na jakiego mogłam trafić :) Sympatyczny, spokojny, kompetentny i godny polecenia nawet największemu panikarzowi. Leczenie bezbolesne, bez znieczulenia, co u mnie nigdy nie wchodziło w grę! Z przyjemnością chodzę na każdą kolejną wizytę.

Opinia dodana przez: Ewelina Chwastecka
Chirurg stomatolog Chorzów lek. dent. Maciej Błoński

lek. dent. Maciej Błoński

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Gabinet stomatologiczny DreamDent
Armii Krajowej 13
41-506 Chorzów

Dr Błoński jest najlepszym dentystą jakiego spotkałam w swoim życiu. Podejście do pacjenta niesamowite, kompetencje na najwyższym poziomie, przyjazna atmosfera, świetny sprzęt. Nic dodać, nic ująć. Całym sercem polecam.

Opinia dodana przez: Marta
Chirurg stomatolog Warszawa lek. dent. Klaudia Caban

lek. dent. Klaudia Caban

Żeromskiego 3A

Wizyta przebiegła pomyślnie, na pewno zgłoszę się do p. doktor znów jeśli zajdzie potrzeba. Wizyta zaczęła się punktualnie, p. doktor bez zwłoki przystąpiła do umówionego wcześniej leczenia kanałowego. Wyniki bardzo dobre, stan moich zębów zdecydowanie się poprawił.

Opinia dodana przez: Miłosz
Chirurg stomatolog Warszawa lek. dent. Marcin Nitka

lek. dent. Marcin Nitka

Żeromskiego 3A

Lekarz rzetelny i solidny, dokładnie wytłumaczył źródło problemu i przebieg leczenia. Wizyta odbyła się w przyjaznej atmosferze, bez pospiechu. Robiłam u Pana Marcina 2 plomby podczas jednej wizyty, wszystko sprawnie i bezboleśnie! Jestem zadowolona, po ubytkach ani śladu. Polecam tego stomatologa.

Opinia dodana przez: Aneta
Chirurg stomatolog Warszawa lek. dent. Agnieszka Miszkurka

lek. dent. Agnieszka Miszkurka

Żeromskiego 3A

Jedyny stomatolog, którego nie boi się mój mąż:) Sama też chodzę do Pani doktor. Zawsze ciepło uśmiechnięta i miła. Jasno tłumaczy co będzie robić i czego można się spodziewać po zabiegu. Dba o komfort pacjenta. Zawsze punktualna.

Opinia dodana przez: anna
Chirurg stomatolog Warszawa lek. dent. Marcin Wilk

lek. dent. Marcin Wilk

Żeromskiego 3A

Mimo młodego wieku praca dentystyczna wykonana świetnie. Mam bardzo delikatne zęby i normalnie po plombowaniu zęby bolały mnie przez dzień czy 2 – nie tym razem. U Pana Marcina wszystko działa jak w zegarku, wizyta odbyła się punktualnie. Dr. Wilk to dobry młody specjalista. Jeśli będzie potrzeba wiem już gdzie się leczyć!

Opinia dodana przez: Marta
Stomatolog Kraków lek. stom. Włodzimierz Zemowski

lek. stom. Włodzimierz Zemowski

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny
ul. Juliusza Lea 14 lok. 1

Byłem wczoraj, dzięki doktorowi wychodzę z chronicznych problemów z dziąsłami. Profesjonalnie, komunikatywny facet, wie co robi. Poleciła mi znajoma, jej leczył chyba próchnicę po prostu i wszystko w porządku.

Opinia dodana przez: Grzegorz
Stomatolog Kraków lek. stom. Katarzyna  Małek - Łukasiewicz